Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Odstranění obrázků z fora

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

(upravil Betaron 29. 4. 2010 11:32)

Téma: Odstranění obrázků z fora

Chápu, že oznámení na titulní stránce webu se pravděpodobně týká víceméně mé osoby - příliš mnoho fotek smile
Část fotodokumentace jsem tedy již zrušil. Tím pádem mohu s klidným svědomím smazat i své příspěvky, páž bez foto dané téma ztratí názornost, srozumitelnost…

edit; totiž, byl jsem pro další nahrávání fotek zablokován. Zřejmě bylo dosaženo nějaké povolené kvóty yikes

Re: Odstranění obrázků z fora

To by byla ale škoda... navíc je tam uvedené: smažte ty, které se již ve fóru nevyskytují. Tvá fotodokumentace je ta nejlepší na audiowebu a bylo by jí škoda wink

Web

Re: Odstranění obrázků z fora

Hmm, smazal jsem všechny, snad je to přesně to, co Toník požaduje. smile

Re: Odstranění obrázků z fora

Pro nechápavé a natvrdlé kopíruji i sem to oznámení, pro ještě lepší pochopení zvýrazňuji i část důležitého textu:

Z nahraných obrázků si, prosím, smažte ty, které se již ve fóru nevyskytují, např. bazarové fotky apod... děkuji, admin.

Betaron: Nic ti nikdo neblokoval, byla dosažena 1GB kvóta, tudíž nejen, že nešlo nahrát obrázek, nebylo možné se dokonce ani zaregistrovat, nyní je už nastaveno 2.5GB, to ale neznamená, že oznámení je už pasé, platí - proč by tu měly být fotky, které už nemají význam?

Re: Odstranění obrázků z fora

Ale betaron tam mal fotky, co budu mat vyznam aj o 10 rokov, no a ked ich pomazal je to skoda. mne to ukazalo dve fotky a mazatich rozhodne nebudem z dovodu, ze potom by ostatok mojho textu a reakcii clenov bol pase. Napr. ja som v bazare ziadne fotky nemal, tak to oznamenie povazujem za mna sa netykajuce.

Re: Odstranění obrázků z fora

hlavne bych zduraznil vkladat komprimovany fotky, kdyz ma nejaka kolem 5MB to se pak nedivim, ze se to zaplni..

(upravil babakus 30. 4. 2010 7:41)

Re: Odstranění obrázků z fora

Zdá se mi to a nebo Betaron na podobné výzvy reaguje nějak splašeně? "Smazat bazarové fotky? Tak to vezmu i mimo bazar a všechno" Co jsi prosím tě umazal za témata?

dokken: "Nahrát lze pouze obrázky typu JPG, PNG a GIF a datově musí být soubor menší než 1024kB (1MB)."

Smazány staré bazarovky wink Asi 25 fotek

Re: Odstranění obrázků z fora

Babakusi, v bazaru jsem nikdy nic neprodával, tudíž fotky tam nemám. Musel jsem však něco umazat – řvalo to na mě červeně, že nemám oprávnění lol - a pak už to vysvětlil antonio.
Smazal jsem všechny fotky z již dříve zrušeného tématu „Výroba DIY krabic pro zesilovače“, protože zájem byl nulový a za druhé výroba kusovek ve firmě by z hlediska kapacit a důležitější výroby nebyla stejně rentabilní.
Jiná témata jsem nemazal, pouze sem tam některou nedůležitou fotku…

Re: Odstranění obrázků z fora

Dobrá. Já jenom aby to nedopadlo jako s tím mazáním threadu "zesilovači za 0,-Kč" nebo jak se to jmenovalo wink Byla by to věčná škoda, máš tady spoustu užitečných materiálů a fotoseriálů smile

Ono když by sem lidi nenahrávali plachty v rozlišení 3000x2000, tak by i ten 1GB na serveru stačil. Tondo možná by to chtělo stáhnout velikost obrázku z 1MB na cca 500kB. Do toho se přeci musí fotka v dostatečném rozlišení, v JPG s 80% kompresí vejít.

Re: Odstranění obrázků z fora

Je problém si založit vlastní webovku. Na kterou napíšu, kdo jsem, co dělám a zbytek webu využiju jako datové skladiště?

Web

Re: Odstranění obrázků z fora

Ja zase nechápem takých ako jozy. Jozy prepáč, nie je to nič osobné smile Ten oznam bol všeobecný, antonio nenapísal "betaron zmaž si svoje fotky, máš ich kopec" a "jozy ty máš dve fotky, jedna ti musí stačiť. Vyber si ktorú zmažeš".

Re: Odstranění obrázků z fora

bubuxin: A ja zase nchapem teba, ze preco nechapes mna. big_smile
ja som to skor myslel tak, ako babakus v#7, teda ze sa betaron unahlil.

-- inac neurazil som sa v poho smile

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Odstranění obrázků z fora

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£