Re: autoradio

http://www.pixmania.sk/sk/sk/2264564/ar … tech-specs

kup toto tu a mas pokoj, resp. by som sa poobzeral aj bo inzeratoch

(upravil denis15 14. 12. 2009 20:21)

Re: autoradio

Asi 10 let zpátky mi nosili Blaupunkty na opravu kamarádi a byl jsem z nich na játra-plošňáky nacipa (oboustranné desky) - cesty lezly po nahřátí dolů. Po výměně konců zákmity atd. Zvukově taky žádný zázrak-od té doby možná ušli kus cesty, ale už bych do toho nešel.
Panasonic jak už zde někdo psal-strašné ovládání a zvuk katastrofa-nehledě na to, že už jsem řešil skoro spálenou palubovku u Toyoty, kde se od rozpáleného chladiče (s ostrými žebry) protavila izolace drátů a vzala sebou kolem jdoucí svazek.
Osobně mám Pincka - ovládání vpoho (lepší než Sony-dle mého gusta), zvukově povedený (regulace středů v korekcích, stavitelný Loudness atd. v základní řadě). Někdo už tu psal-občas problém s vysunutím CD-asi problém v materiálu, použitém na vysouvacím převodu-některé média mají problém.
Drtím ho třetí rok-pořád MP3 cca 2hod. denně a stále jede. Zklamal mě jen tuner- v tom mu blbé Sony natrhlo prdel, ale beru to jako daň za zvuk wink.
Závěr-nic jiného než Pincka bych si asi z levných nevybral. Z drahých se mi celkem líbil občas nějaký Clarion a Alpina, ale to je jinde.

Re: autoradio

ten tuner by ma sral keby nesiel.chcem aby som tam naladil stanicu a ta mi hrala bez nejakeho extra chcania celu cestu kam pojdem,aby som nemusel kazde pasmo preladovat rucne.... ako to mame teraz smile dufam ze RDS sa o to postara dostatocne... mozem osrat radio ktore bude hrat pekne ale nepojde mi radio

Web

(upravil denis15 14. 12. 2009 20:33)

Re: autoradio

Musíš zkusit-měl jsem je ve stejném autě a Sony mělo fakt lepší tuner, ale není nikde řečeno, že ten můj Pincek nemá horší tuner než průměr-chtělo by to zkušenost ještě někoho wink

Re: autoradio

Jinak RDS s AF funguje dobře smile

(upravil right13 30. 4. 2010 18:15)

Re: autoradio

tak po dlhšej dobe používania mám svoje výhrady,nie je to až tak kvalitné ako by som od Pioneera očakával

pre neznalých jedná sa o model PIONEER DEH-1100MP

tuner je poslabší,otcove staršie integrované(myslím v prístrojovke) kazetové Grundig rádio má lepší tuner ako ten Pioneer , to čo na rovnakých miestach chytím na Grundig-u na pioneeri chytím len s chrčaním ( uvažujem trošku revitalizovať anténu a spoje ) .RDS sa snaží,no nie dostatočne,nechce sa poriadne preladovať ,s tým Grundig problémy nemá a rádio hrá stále dobre vždy a všade co sa o tomto povedať nedá (zase to vidím na anténny rozvod )

Samotný "výkon" sa mi zdá trošku nízky,nie som zástanca hlasitej hudby aby drnčali sklá,ale bratrancov Panasonic v rovnakej cenovek kategórii hral hlasnejšie, avšak kvalitou horšie,to sa musí nechať.


Neviem prečo mi nechce načítať niektoré albumy a pesničky napálene klasicky ako mp3. jednoducho ich neukáže a neprehrá

Trochu dosť mi vadí že sa názov piesne neroluje na displeji ale ukáže len čo dokáže displej ukázať,na prehranie názvu treba podržať tlačítko- čo je pre šoféra neprípustné a vôbec aby som si ukázal názov musím sa preklikať k nemu lebo štandardne ukazuje len číslo albumu a číslo pesničky.

Páči sa mi že keď hrá CD a ide dopravný servis tak prepne na tuner,zastaví prehrávanie ,po skončení servisu pustí opäť CD tam kde skončilo...

Páči sa mi celkom dobrý rozsah nastavenia "farby" zvuku a jeho kvalita.

Páči sa mi dizajn a prevedenie


Displej je dobre čitatelný aj v silnom slnku takže za to +


Trošku sa mi nepáči zakladanie panelu , je zložitejšie ,avšak po pár založení sa na to dá zvyknúť - takisto vyťahovanie

Celkovo by som to za cenu do 100€ hodnotil tak 50/50 . Všetky klady znegujú zápory takže je neutrálne

Keď budem kupovať dalšie autorádio pre seba,tak radšej našetrím na vyššiu radu

Web

(upravil babakus 30. 4. 2010 18:56)

Re: autoradio

Víceméně souhlasím s right13, mám stejné zkušenosti s Pioneer DEH-2920MP. Vlastnosti jsou víceméně stejné jako u výše zmiňovaného DEH-1100MP. Tuner je opravdu trochu slabý. Originál Toyota rádio mělo lepší příjem. Vyjímkou jsou ty chyby "nepřehrávání" některých MP3. S tím jsem se zatím nesetkal. Jinak rádio mám víc jak 3 roky, všechno funguje jak má, tlačítka se ani neošoupala, ani nevymačkala. Používám ho denně včetně každodenního sundavání panelu. Co mi ale vadí je prakticky nemožné jakékoliv nastavení co se týče zvuku. Basy/středy/výšky/fadery/loudnees...tím nastavení končí. Ovšem co bychom v této cenové kategorii chtěli. Kvalita zvuku je ovšem úplně jinde než třeba u Panasonicu, Sony, Kenwood a podobně v této cenové hladině.
Osobně bych dal tak 7 z 10 bodů wink

Re: autoradio

Já když porovnám svůj "trojkovej" Clarion a bývalýho DEH-4000, s Pioneerem jsem mohl poslouchat rádio vždy a všude, kdežto Clarionu se dost často hrát čistě nechce.

Re: autoradio

Silně uvažuji, že si koupím do náklaďáčku autorádio na SD karty. Mám vybraného pincka http://www.autoradiahifi.cz/pioneer-deh … -1234.html Slyšel nebo viděl ho někdo reálně? Má někdo zkušenost? Díky za odpovědi.

Web