Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » člen Lexx

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil reeb 19. 12. 2009 13:50)

Téma: člen Lexx

Rád bych všechny varoval před nefér chováním člena Lexx neboli Radek Ulrych z Ostravy.
Objednal si u mě dobírkou knihy za 205,-  které si přes četné upomínky nevyzvedl...

což mě stálo 105,-    Připravit studenta o 5 piv to opravdu není hezký...

více zde:  http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=9426

Web

Re: člen Lexx

Proč se to samé stalo mě a Doctorovi? Divím se že ctěný lexx nemá ani 205,- ... Po třetí stejný případ... Že by to nebyla jen náhoda? roll

Web

Re: člen Lexx

Zdravím Tě reebe. Kdybys to poslal včas, tak jak například Benazi, nebo Check, tak jsem to vybral. Tu stovku Ti pošlu v dopise.  Quarte-ty jsi jiný případ. Ale souhlas-nic mi neposílejte,nemám čas chodit na poštu.

Re: člen Lexx

Zajímalo by mě, jak dopadlo slibované poslání peněz za poštu. Rád bych se přidal na listinu. Jelikož jsem součástky udal jinde, stále jsem zbytečně vyhodil peníze za poštu.

Byl jsem informován emailem o tom, že mi bude zaplaceno co si objednal, že ne hned a že neví kdy přesně. A ať ty součástky někomu daruju. Docela ftipné, v dnešní době, dávat někomu něco zadarmo a myslet si, že dotyčný kdo si součástky objednal a neodebral JEDNOU zaplatí.

Tímto bych chtěl varovat před tímto členem, nikdy nic mu neposílejte dokud vám nepošle peníze dopředu(o čemž samozřejmě pochybuju).

Škoda že jsi téma smazal...

Radku zamysli se nad sebou!

Web

(upravil lexx 6. 1. 2010 17:28)

Re: člen Lexx

Reeb se určitě tady ozve,až mu ta stovka dojde.
To téma bylo o něčem jiném,bylo o repráčkách a ty už némám - balíčky jsou na cestě.
Téma, kde si můžete právem na mě ztěžovat - máš -máte-zde!
Ps.dík za upozornění na hrubku

Re: člen Lexx

Hy, chy, ky, ry, dy, ty, ny...

Web

Re: člen Lexx

Já bych ho přejmenoval na lexx-lutor.

Re: člen Lexx

Balíček asi nějakej pošťák čórnul...

Re: člen Lexx

Mě vůbec nejde o to kilo ( i když sem student a každé pivo se počítá) ale spíš přístup..kdybys napsal stalo se tohle a tohle tak řeknu jasan..

Web

Re: člen Lexx

lexxi měl by sis zamést před svým domem http://www.smajlici163.wz.cz/3d/doma/doma09.gif

Web

Re: člen Lexx

Co my víme, třeba ho zasypal sníh a nemůže se už několik měsíců dostat z domu, aby nám to poslal. roll

Re: člen Lexx

Jo, děcka, škoda mluvit... roll

Re: člen Lexx

Tak peníze dosud nedorazily... lol

Web

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » člen Lexx

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£