Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Oprava repro - znáte ho?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [17]

Téma: Oprava repro - znáte ho?

http://sweb.cz/opravy.reproduktoru/index.html

Nějaké zkušenosti? Mě se to dle projevu "nějak nezdá"...

Re: Oprava repro - znáte ho?

mě taky ne

Re: Oprava repro - znáte ho?

Ledvinka už toho domrdal tolik, že až bídnou smrtí zajde, půjde rovnou do pekla. Tam totiž taky poslal hromadu původně slušných reproduktorů..

Web

Re: Oprava repro - znáte ho?

Myslel jsem si to už jen podle projevu. Díky za potvrzení.

Re: Oprava repro - znáte ho?

Mám úplně novej-nepoužitej (ale starej cca 12let) basák - asi Tonsil, ten pěnový závěs se úplně rozpadl. Furt nevim, kde to nechat za rozumný peníz - do 200,- opravit.

Re: Oprava repro - znáte ho?

Zkus to oměřit a pak vyžebrat v TVM podobnej závěs z gumy...nebo Husák...nebo se ve světě dělaj opravný kity na svépomocnou opravu.To jsou podle mě všechny možnosti..good luck

Re: Oprava repro - znáte ho?

Neviete niekto kde zohnať ten "reparačný kit" ? Dostalo sa mi pod ruky jedno RFT L3401 ktorého pôvodný majteľ robil tuning, natrel mu záves čiernou farbou, ktorá stvrdla a roll .... Nakoľko jeden identický exemplár mám  doma, je mi ho ľúto vyhodiť..  keby som zohnal ten záves ešte by som si ho trúfal dať dokopy... Dík

Re: Oprava repro - znáte ho?

např tady:
http://electronics.search.ebay.com/repa … sofocusZbs
ale lepší to bude nechat někde opravit,či vyžebrat v TVM(Elasu?)

Re: Oprava repro - znáte ho?

Mám skúsenosti z opravou repro boli časy keď som sa tým zaoberal.....  Akurát neviem kde zohnať ten záves je to paierový záves myslím, že 12"....  A inak nemám skúsenosti s ebay ani netuším, ako je to so zasielaním na slovensko apod.....   TVM:  no neviem či opravujú aj repro čo nepatrí k ich sortimentu   ale aj tak dík..

Re: Oprava repro - znáte ho?

myslel jsem vyžebrat v Tesle jen ten závěs........samo že ti to tam nikdo opravovat nebude,zavolej tam a uvidíš.lína huba-holý neštěstí

Re: Oprava repro - znáte ho?

Amater : budu Ti vdecny za jakoukoliv informaci pokud tam budes volat nebo sezenes neco jineho. Mam taky doma 4 ks RFT 3501. 12" papiraky. Neni to zadny zazrak, ale je mi to lito se toho zbavit. Ikdyz mam jiny problem. U jednoho mam protrhnuty zaves s membranou  a dva "cinkaji", jako by byla volna kmitacka, coz bude asi vetsi problem.

Re: Oprava repro - znáte ho?

U nas v Kosiciach sa da bez problemov zaves (penovy) zohnat ak by niekto chcel. www.thorn.sk

Re: Oprava repro - znáte ho?

Nevíš, zda-li posílají do ČR? Ty na 10" by se mi hodily. Jo a píšou tam, že je ten závěs z gumy.

Web

(upravil Amater 4. 7. 2007 10:50)

Re: Oprava repro - znáte ho?

To AmoR: Tie čo "cinkajú" budu vystredené, ten môj bol tiež...Trvalo mi to asi hodinku kým som ho dal doporiadku.... Dakedy len stačí rozobrať, ale často sa stáva že, je posunutý celý magnet...

Cripple: Dík, rozmýšľam že tam fláknem ten gumený...

Re: Oprava repro - znáte ho?

Amater : nejaky instantni navod jak to spravit nemas? Nikdy jsem to nedelal. Ani predstavu nemam, jak bych opravil.

Re: Oprava repro - znáte ho?

Ak máš ICQ alebo E-mail aby sme to tu ako sa hovorí "nezasírali" smile

Re: Oprava repro - znáte ho?

Amater : 252-280-593

Příspěvky [17]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Oprava repro - znáte ho?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£