(upravil QuickPanel Admin 13. 3. 2010 18:54)

Re: Výroba předních panelů

V pondelok nafotim a dam na web. Aj cierny, aj prirodny.

Web

Re: Výroba předních panelů

Super. Cez týždeň sa ozvem, a dohodneme čo a ako. Bude to asi viac. Robíte aj samostatné eloxovanie?

Web

Re: Výroba předních panelů

Nerozumiem, co mate na mysli "samostatne eloxovanie". Ak myslite, ze len cisty eloxovany panel bez dier, tak samozrejme ano.

Web

Re: Výroba předních panelů

Totiž neviem sa rozhodnúť, či dať predný panel len do prírodného eloxu, a chladiče a zadný panel (Hliník 1cm hrubý) nechať úplne na prírodno, alebo to celé dať do čierneho eloxu. Preto som sa pýtal na tie fotky, ako vyzerá elox prírodný s gravírovaním. Či to písmo nebude moc nenápadné... Na obrázku je to pekné, lebo čiary sú tam čierne, ale v originále čierne nie sú, však?

Taktiež čierno eloxovaná skrinka sa mi viac hodí do izby, ako "prírodná". Preto váham.

Na koľko peňazí by vyšiel elox 2x chladič 100 x 350 x 25mm a 1x panel 100x300x10mm?

Prípadne by som dal eloxovať na čierno len predný panel, ale to si zase neviem predstaviť, ako by to vyzeralo... Panel čierny a ostatné prírodné...

Web

(upravil QuickPanel Admin 15. 3. 2010 10:17)

Re: Výroba předních panelů

Sme ochotni naeloxovat Vam aj chladice a pripadne ine suciastky, budeme ale radi ak si spolu s tym u nas objednate aj nejaky ten panel... Cena cisto za eloxovanie Vami dodanych veci sa potom ale musi vycislit separatne. To samozrejme nedokaze QP softver.

No konecne slubene foto. Odkaz je na hlavnej stranke QuickPanel.sk,
alebo priamy link: http://www.quickpanel.sk/content_photos.php

Web

Re: Výroba předních panelů

Musím poděkovat za tuto možnost zhotovení panelů. Docela jsem řešil tento problém, kde a jak zhotovit přední panel a teď už je to jasné. Jen co mi dojdou objednané chladiče, posílám objednávku na panely.
Už mám tu krabici pro zesilovač úplně před očima. smile

Web

Re: Výroba předních panelů

odoslal som objednávku a zaplatil faktúru... som veľmi zvedavý smile

Web

Re: Výroba předních panelů

nezabudni poslat nejake foto, tiez cakam na panely a hned posielam smile

Re: Výroba předních panelů

Quickpanel: To vypadá slibně.

Re: Výroba předních panelů

nemám foťák, takže to nemôžem odfotiť...jedine žeby to dal p. QuickPanel Admin na web...

Web

(upravil right13 18. 3. 2010 12:49)

Re: Výroba předních panelů

takto nejako vyzerá návrh... fakt som zvedavý na výsledok...

http://s4.postimg.cc/f6h4nxtmh/396_kaz_finish.jpg

bude to vyzerat fakt dosť profi keď sa ten panel osadí

Web

Re: Výroba předních panelů

Ak posielate nejake speciality (chladic na naeloxovanie, nejaky svoj material na ogravirovanie a pod.) je dobre poslat s tym nejaky prehladny zoznam, kde je jednoznacne a strucne uvedene, co mame s ktorym kusom robit. Aby nevznikli nejake nedorozumenia a pokazime Vam drahy kus a podobne....

Web

Re: Výroba předních panelů

Na kusy som nalepil cedulky, že čo s tým. Materiál na zadný panel dodám ja, len sa chcem spýtať, či ho mám trošku "vyleštiť" pretože nie je dokonalý. Proste sú tam škrabance (nie však ryhy...)

Web

Re: Výroba předních panelů

Pripravte ho co najlepsie. My ho mozme tiez skusit prebrusit, ale ak to bude hlboke, tak to tam skratka zostane.

Web

Re: Výroba předních panelů

QuickPanel, písal som mail. Ten panel je nič moc. Prikláňam sa teda k tomu riešeniu, čo som písal do mailu, tak dajte vedieť, aby som zajtra stihol poštu. Vďaka.

Right13 - Ako to vyzerá s tvojim panelom?

Web

(upravil QuickPanel Admin 25. 3. 2010 8:29)

Re: Výroba předních panelů

@DeadMAN : OK, nie je problem (aj ked po prvom precitani Vasho prispevku ma az pichlo v ... , ze ktory nas panel je "nic moc" smile Potom som to ale pochopil)

@Right13: panel sa eloxuje

Web

Re: Výroba předních panelů

predpokladam spravne, ze adresa kam zaslat vlastny material je ta, ktora je uvedena v predfakture? nikde to nieje jasne napisane, tak aby to zbytocne nebludilo...

Re: Výroba předních panelů

oooo,paráda...  14.tého apríla mám praktické maturity takže to musí najneskôr po veľkej noci byť doma aby som to vymenil,je tam roboty jak na kostole...


edit: tak,ako to vyzerá?

Web

Re: Výroba předních panelů

To je v poriadku... Keď si to Right13 prečíta, upracem smile

Inak si myslím, že ak sa tu vyskytujete, tak je to možno aj jednoduchšie a rýchlejšie ako email (tým rýchlejším narážam na môj email (nestáva sa to často) ale tie maily čo ste posielali ohľadom mojich panelov na začiatku, tak prišli s 2-3 dňovým meškaním...)

Inak, mojimi to vyzerá ako? smile

Ešte jedna vec - Tykáme si tu všetci. Myslím, že si môžeme aj my, nie? smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Jasne - mozeme si tykat smile

OK - potom ta poprosim uprac aj tu moju odpoved pre Right13.

Nuz neviem, preco tie maily vtedy meskali, ale pre mna je jednoduchsie reagovat na maily, pretoze napriklad teraz som musel hladat v mailoch od teba, ktory z tych civilnych ludi si ty, lebo tam mi nefigurujes ako DeadMan smile (aj ked uvazujem ze si to asi pridam do systemu k tvojmu menu smile
Pretoze ked mame otvorenych 5-6 objednavok a kazda je v inej faze spracovania a polovica z tych ludi mi posiela postou svoj vlastny material do ktoreho chcu vyfrezovat X roznych specialit, ktore este nas softver nedokaze a pletu sa mi uz mena ludi s menami panelov big_smile tak mam potom z toho celkom slusnu komu smile

Inak tvoje panely su v jednom vreci s Right13
(vrece = eloxacna vana smile )

Web