Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [20]

(upravil Micro 10. 3. 2010 10:41)

Téma: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Zdravím.
Nevím jestli to tu už někde není, ale verdikt jsem ještě nikde nenašel.

Moje potřeby: čistě a jenom 2ch analogový výstup + digitál. Nějaké mikrofony, nahrávání, sluchátka to u mě nehrozí.

Co pro mě bude lepší? Jde mi o co nejlepší kvalitu zvuku...
HD2 už jsem měl, takže cca vím co od ní čekat, ale Julii ne a právě by mně zajímalo, jestli nebude o něco lepší i když parametrově to tak nevypadá, zvukově to ale rozdíl být může.

Díky moc

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Neviem čo je HD2 smile ale vymenil som SB Live! za Juliu a spadla mi sánka aké to bolo zlepšenie. Obidve karty boli zapojené do externého DACu.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

No Prodigy HD2 další poměrně dobrá kartička co má i snadno měnitelné OPAmpy.
Ale co je teda lepší zvukově mi nikdo neřekne? To nikdo neměl tu čest si poslechnout obě tyto povedené kartičky??? No tak nestyďte se nechci si kupoval Julii jen tak abych si ji jen ozkoušel.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

bubuxin: Fakt? Docela bych o tom rád věděl víc. Sem si myslel, že v tom digitalu uz nebudou tak hrozny rozdily. Coto bylo za DAC? HSDAC?

Web

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

bubu má velkýho brášku

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Áno, je to Tomášov veľlý brat. Tiež som si myslel že s digitálom to nebude také hrozné, ale nakoniec som sa nechal presvedčiť a vymenil. Na Juliu pôjdu zapojiť aj externé hodiny.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

ESI Juli@ je jedna z nejlepších, cenově dostupných zvukovek, porovnání a diskuze o rozdílech mezi HD2 a Juli@ je zde http://db.audioasylum.com/cgi/m.mpl?for … li@&r=
Na Audioasylum je všeobecně doporučována jako jedna z nejlepších, dokonce jsou tam popsány možné úpravy a modifikace této karty.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Jě děkuji něco takového jsem moc potřeboval. Sice mi strýček Google našel dost diskuzí, ale to bylo prostě vždy naprosté plácání jen o hov..nech.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Nakonec to teda bude asi zase HD2 a vymění se Operáky a popřemýšlí se o dalších úpravách....

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

micro:
Ivošu,měl jsem je obě v jeden čas a tak jak jsou na tom?
Takže, na přehrávání v analogu je lepší HD2 ,na záznam Juli@,na měření juli@,na propojení v digi Juli@... záleží na co to potřebuješ pokud chceš jen poslouchat tak HD2 bude jednoznačně lepší volbou jak zvukem tak finančně.. Já si nechal julinu kvůli těm dalším věcem o kerý je HD2 osekaná. Rozdíl není dramatickej ale na trošku slušnějším aparátu jasně rozeznatelnej.

Není co dodávat...

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Děkuji Davčo, konečně něco normálního. Zatím to bude jen na přehrávání DAC a všecko půjde pryč a časem bych chtěl TopDAC.
Jinak pamatuju si že jsi dělal nějaké úpravy na napájení a měnil Opampy...? Napíšeš mi k tomu něco prosím?

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Ivo vem juli, ja ji uz taky mam a ikdyz se mi u davida doma vic libila HD2 po upravach tak doma a s odstupem casu se mi vic libi juli. Nevim proc... Na kombinaci s DACem to bude lepsi volba byt je o malinko drazsi.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Yo já jsem beztak po Julce pokukoval více než po HD2. Na té mě vlastně lákaly jen ty snadno měnitelné OPampy, a tím vidina zlepšení zvuku...
Off: Nemá Julku někdo na odprodej?

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

mozna ja, pokud si pro ni pan zitra neprijde. Jako nova, neco pres rok jeste zaruka. Budu vedet vic zitra.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Ok tak se ozvi jak to s ní bude vypadat. Dík

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Tak bohuzel, je pryc...

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Tu je možno ešte voľná
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=7974

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Jo děkuji, až na tu cenu. Mám dojem že milej zlatej prodávající asi spadl z jahody, příp. něco podobného. smile

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Z praktických důvodů (občas používám sluchadla) jsem Julii před časem založil a jedu na HD2. Asi pro ni využití nebude, takže je na prodej. Kolik nabídneš?

Mimochodem, HD2 už sice byla ukončena, ale v pár českých obchodech ji ještě mají skladem, kdo o ní uvažuje, možná má poslední příležitost koupit ji jako novou. Pořídil jsem do druhého počítače další minulý týden.

Re: HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Máš nějakou představu? Docela by se mi hodila

Web

Příspěvky [20]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HD2 vs. Juli@ zkušenosti?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£