(upravil QuickPanel Admin 7. 3. 2010 14:29)

Re: Výroba předních panelů

DeadMan, Predpokladam, ze to je panel z Modushopu, ktory by ste si dodali, ja to vidim tak na 10-15 EUR. Najlepsie je nacenit si to priamo v softveri QP.

Podotykam, ze uz pri 2ks je cena niekde uplne inde, takze ak je panelov viac, alebo sa daju dokopy viaceri machri, tak sa na tom da fajn usetrit...

Web

Re: Výroba předních panelů

Nie nie, na Modushop som nemyslel, proste ja by som vám poslal cez program návrh a vy by ste mi doručili hotový panel...

Web

(upravil QuickPanel Admin 7. 3. 2010 14:30)

Re: Výroba předních panelů

DeadMan, To si potom treba pozriet v programceku QP ake materialy mame k dispozicii. Zatial 10mm plech "kartacovany" na sklade nedrzime, lebo by sa nam to neoplatilo. Samozrejme to sa moze podla dopytu kedykolvek zmenit...

Web

Re: Výroba předních panelů

mám nakreslený návrh v AutoCAD-e ,kompletný okótovaný výkres aj s popisom na moju SOČ/maturitnú prácu... prekreslovať to do Vašeho softwaru by bola vražda. dalo by sa to poslať žeby ste sa na to pozreli  čo by to stálo?  komplet výroba materiál tak 3mm AL ... ja ho mám spravený ručne ,ale nie je to to pravé orechové.

Web

(upravil QuickPanel Admin 17. 3. 2010 23:37)

Re: Výroba předních panelů

To: right13
Jasne, otvorime takmer kazdy format. Mame AutoCAD 2008, SolidWorks 2009, SolidCAM, ArtCAM, PrimCAM, Corel11. Takze je mozne to spracovat, aj ked nechcem tymto povzbudzovat k takym praktikam, lebo by som cely den nic ine nerobil, len nacenoval vykresy smile Planujeme do softu dat aj DXF import/export takze potom by to malo byt jednoduchsie (a mohli by ste si tak naprogramovat aj typ pisma a tvar panelu od vymyslu sveta)...

Web

Re: Výroba předních panelů

Pozeral som na tie materiály. V programe je na výber surový, elox prírodný a elox čierny...
http://www.quickpanel.sk/img/vzorka2.JPG - Tento povrch je ktorý? Surový, alebo elox prírodný?
A ešte by som sa chcel spýtať, či stále platí akcia, ktorú máte na webe - Panel do 350*280*5mm materiál zdarma...

Web

(upravil QuickPanel Admin 7. 3. 2010 14:23)

Re: Výroba předních panelů

To: DeadMAN
To je prirodny elox. Akcia stale plati.
Surovy je velmi podobny tomu prirodnemu eloxu, ale mozu sa tam vyskytnut skrabance. Diely, ktore idu na elox sa vyberaju z neposkodeneho materialu a este ich aj pred odoslanim na elox rucne jemne prebrusime (skutocne len jemne - ziadny efekt kartacovaneho/skrabaneho povrchu)

Mimochodom - uvitam tipy na nejakych skutocnych "Pánov eloxérov", pretoze kvalita eloxu je niekedy skutocne boj hmm

Web

(upravil pslava 7. 3. 2010 14:40)

Re: Výroba předních panelů

Tak šup do toho...při možnosti změnit písmo a materiálu 10mm bych měl určitě zájem i já.
Asi 4 kousky tak kolem 43cm x 7,5cm

Re: Výroba předních panelů

Dobre, pozháňam šróbiky, ktoré by sa mi páčili mať na prednom paneli, a ak nájdem, tak odosielam objednávku.
A ešte jedna otázka - Ako je to s fontom písma? Nevieme zvoliť iný?

Pslava - Gaminn si dával robiť panel http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=146187#p146187 a je z 10mm materiálu. Takže v tom nevidím problém...

A inak v programe sa to nedá zvoliť. Maximum je 5mm...

Web

Re: Výroba předních panelů

Kolik stojí poštovné do Čech?

(upravil pslava 7. 3. 2010 14:46)

Re: Výroba předních panelů

Však nechť si ten program ještě překopou ...určitě by to přineslo svoje ovoce...
To poštovné mě taky zajímá...
Jo a ....nějaká pěkná fotečka panelu v přírodním eloxu by nebyla????    díky

(upravil QuickPanel Admin 7. 3. 2010 14:49)

Re: Výroba předních panelů

To: pslava
Na tom fonte sa vieme dohodnut aj teraz. Za mierny priplatocek vyrobime cokolvek smile A 10mm plech by som mozno zohnal, ale skrabany povrch sa zatial neda. Fotka uvedena tu je prirodny elox. Inu teraz nemam.

To: feliz navidad
Momentalne nerozlisujeme SR a CR s postovnym - cca 5 EUR ale radsej si to nechajte nacenit softom, zalezi na pocte kusov, pocte typov panelov......

Vo vseobecnosti - ak nieco v programe QP nenajdete, neznamena to, ze Vam to nevyrobime. Staci sa ozvat a dohodnut. Pochopte prosim, ze ten soft (resp. cely QP) ma pol roka zivota aj s cestou. Usilovne pracujeme na novych fíčroch. Ale kedze toto nie je nasa jedina cinnost, tak len vecer doma a podobne... Mozno by nebola od veci nejaka anketa, na ktorych funkciach mame robit ako prvych...

Som rad, ze tu mozme o tomto kecat bez toho, aby ma niekto obvinil z reklamy - velmi podnetne aj pre mna.

Web

Re: Výroba předních panelů

Reklama nereklama, doteraz to tu nik tak solídne nerobil tak ako vy. My budeme len radi..

(upravil right13 7. 3. 2010 16:48)

Re: Výroba předních panelů

ok, máte mejla na info zavinac quickpanel.sk

P.S. našiel som v návrhu nejaké chyby. potom prípadne upravím...

Web

Re: Výroba předních panelů

QuickPanel Admin, je tá "sínusovka" realizovateľná?

http://s4.postimg.cc/yxy5w0i0p/117_panel3.jpg

Web

Re: Výroba předních panelů

Vsetko je realizovatelne, aj portret pani manzelky smile
Poslete mi to v DXF ?

Web

(upravil warezo 13. 3. 2010 14:29)

Re: Výroba předních panelů

QuickPanel Admin: chcel som pisat na maila, ale mozno su viaceri zvedavi...
ak navrhnem kombinovany otvor zo strany B, ako to bude vyzerat zo strany A?
chcem zapustit LED-ku, tak vytvorim kruhovy otvor a kruhove zahlbenie pre hranu LED-ky zo strany B koli jednoduchosti. bude hrana otvoru na strane A presna, teda nebude tam vidno nejake "vykusenie" pri vychadzani vrtaku alebo frezy z materialu? nechcem na LED pouzivat obimku. dakujem
napisal som to dost zmetene, ale lepsie to vysvetlit neviem... smile

Re: Výroba předních panelů

No, s DXF bude asi problém smile Ten obrázok som len vo windowsáckom kreslení dorobil, aby som videl ako to vyzerá smile
Mám však ešte jednu otázku. Nenašiel by sa niekde obrázok, ako vyzerá gravírovanie na prírodnom eloxe?

Web

Re: Výroba předních panelů

To warezo : Nie, na druhej strane to nebude nijak vyhryzene. Taky otvor bude frezovat frezka pri 40.000 ot./min. a vtedy je ta kvalita ina ako ked sa vrta vrtakom pri malej rychlosti. Naviac este si davame zalezat a pripadne otrepy, ostre hrany a vytlaceny material jemne ohrotime specialnym rucnym nastrojom, takze hrana by mala byt pekna.

To DeadMAN : Tu sinusovku uz nejak vytvorim, to nie je problem. A co sa tyka gravirovania, tak prave mame jeden panel eloxovany na prirodno, takze akonahle mi da majitel povolenie, tak ho nafotim a zavesim na web.

Web

Re: Výroba předních panelů

Nebyla by ještě nějká ukázka toho defaultního písma z programu na černém elox panelu? Třeba i různých velikostí.