Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Sekce pro méně zdatné?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [17]

Téma: Sekce pro méně zdatné?

Možná by to stálo za zvážení.Poslední dobou dost často čtu škaredé reakce "Mistrů" na příspěvky od "Soplošů".
Občas není fér odpálkovat nezkušené a v elektronice se tolik neorientující zakladatele témat.Nebo se možná mýlím a tento web je určen pouze "Znalým"?
Otázka je,kdy by do takové sekce smysluplně přispíval...

Re: Sekce pro méně zdatné?

Máš pravdu a už jsem nad tím uvažoval, založím ji.

Re: Sekce pro méně zdatné?

skvělý nápad

Re: Sekce pro méně zdatné?

Neviem ako funguje presúvanie tém, či je to možné, a tak.
Napadlo mi však, že by každý nový registrovaný človek mal povolené prispievať len do tej sekcie, a ak by sa osvedčil po pár príspevkoch/dňoch, by mohol fórum využívať normálne... ?

Web

Re: Sekce pro méně zdatné?

Presne tak! Lebo sopliak príde, ani si poriadne nepozrie a nepreštuje sekcie a blbý dotaz je na svete. Nenapadne ho pritom, že on je práve ten menej zdatný, ved kua urobil blikač, 3súčiaskový zosik z TDA2003 a pod

Re: Sekce pro méně zdatné?

hlásim se dobrovolně do sekce..... cool  cool

Re: Sekce pro méně zdatné?

Myslím že Admin přesunutí témat zvládne.Taky bych byl pro přesuny.Je to zároveň možnost,jak udržet ostatním tématům trochu úroveň.
S tou omezenou registrací bych taky souhlasil.Zbývá vyřešit jen problém,jestli bude někdo,kdo  si dá tu práci,aby "soplošům" odpovídal.Rovněž asi bude potřeba tuto sekci pravidelně a kvalitně promazávat,aby i ona měla určitou úroveň.
Samozřejmě se do té sekce hlásím taktéž...

Re: Sekce pro méně zdatné?

Ano, v "Soplošárně" budem všici...a budem si navzájem radit big_smile

Re: Sekce pro méně zdatné?

Hurá,sekce už je na světě!
Antonio,bylo by možno do té sekce jako TOP téma hodit odkazy na články o teorii na tomto webu?Našel jsem je až pomocí vyhledávače.Možná by ubylo pár nesmyslných témat.

Re: Sekce pro méně zdatné?

DeadMAN: nejde
Anti: jo

Vítám hlášení vláken, které tam patří, samotnému mě to bude trvat měsíce...

Re: Sekce pro méně zdatné?

Vrhneme se na to.
Jinak by bylo jistě přínosné tam strkat odkazy i na jiné zdroje "sosání" teorie.

Re: Sekce pro méně zdatné?

Byl bych pro přesunutí těch topnutých threadů v zesilovačích (Síň slávy, Koutek hanby a Vhodná zapojení pro začátečníky) pokud by autor souhlasil smile

Web

Re: Sekce pro méně zdatné?

Jak vidím, obešlo se to i bez souhlasu smile
Trochu mě zamrazilo, že to někdo smáznul...

Web

Re: Sekce pro méně zdatné?

Kdo co smáznul?

Re: Sekce pro méně zdatné?

Nic nemažu-nemůžu. hmm

Re: Sekce pro méně zdatné?

To už nemůže nikdo.

Re: Sekce pro méně zdatné?

Už mě odmrazilo, nebylo to smáznutí ale přesun. Je to takhle lepší. Díky za moderátora, pokusím se udělat ve svých dredech pořádek.

Web

Příspěvky [17]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Sekce pro méně zdatné?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£