(upravil bhm1 17. 2. 2010 20:50)

Téma: Noťas... už mě je*ne :/

Zdravim, (už si připadám jak ko*ot, že sem furt píšu)
naskytla se taková chybička, koupil jsem notebook Toshiba satellite A300-29J . No jelikož je v něm nainstalován super win WISTA, chtěl jsem si pomocí bezplatného kupónu Toshiba objednat win 7. ten mi došel a dostal jsem se k instalaci. Zde nastal problém, všechny soubory které to chce pro instalaci odstranit jsem oddělal, ale pořád mi to tu píše, že mám odstranit McAfee Personal Firewall Plus, no problém je, že já už mám celé PC prolezlé a nikde to tam není.! registry vymazané a v odebrat programy to také není.. neví někdo co s tím? hmm Díky

Re: Noťas... už mě je*ne :/

sosni si z netu instalacku cisteho WIN 7 a aplikuj dodany seriak, je to najlepsie riesenie a je to legalne

Web

Re: Noťas... už mě je*ne :/

redyuri - to mě nenapadlo smile díky moc zkusim

Re: Noťas... už mě je*ne :/

ten mcafee bude ve spustenejch sluzbach, vytipni ho pres msconfig a pak to uz to pujde..

Re: Noťas... už mě je*ne :/

Mi to prijde jako prasarna, osobne bych zazalohoval data, zformatoval disk a natocil to docista docista...

Re: Noťas... už mě je*ne :/

karkar - disk zálohovat nebubu, je to úplně nový noťas... nic na něm není. Taky, že dnes pude, na čisto smile

Re: Noťas... už mě je*ne :/

Tak to je supr, nainstaloval jsem WIN7 a jak to po mě chce serial, zadám jej tam a napíše to, že je špatné... sakra

Re: Noťas... už mě je*ne :/

hm, tak pardon, mne to fungovalo hmm

Web

Re: Noťas... už mě je*ne :/

redyuri - také mě překvapuje, že to nejde... nedá se najít nějaký jiný CD-key s kterým to spustim a pak ve WIN ho změnit? Vim, že u XP jsem to tak párkrát udělal. hmm

(upravil little 19. 2. 2010 22:21)

Re: Noťas... už mě je*ne :/

Ou šit. Je potřeba instalovat tu samou verzi, jakou máš zakoupenou, resp. na jaký máš serial, jinak číslo nebude fungovat. Můžeš stahovat znova. sad

Re: Noťas... už mě je*ne :/

little - no to jsem stáhl, stáhl jsem verzi Windows 7 home premium Build 7000 a sériové číslo je psané pro "Win Vista HmPrm - Win 7 HmPrm UPG full"

(upravil VOX 23. 2. 2010 21:59)

Re: Noťas... už mě je*ne :/

A proč vůbec zadáváte nějaký serial? Nainstalovat bez něj, poběží 30 denní lhůta do aktivace a pak poléčit... Takhle sem instaloval W7 pro a no problemo. A vůbec build 7000 je nějaká beta ne? RTM je 7600 co vím..

Web