Re: Vyroba pasivu

v poho,něco jsem už postavil,ale s teorií se pořád peru :-)víc víš ty to je jasný,aspoň budu mít koho votravovat...holt ego:-)

Re: Vyroba pasivu

Kluci ma to nějaky vliv na tvrdost pera takhle si pochvalit sva ega?:-),:-),jasne že je to houby ela osmero paru beden + 5,1 mam taky za sebou ale je fakt že s pasivem jsem ještě čest neměl tyjo s tím perem to asi fakt funguje....tak ne nefunguje smile

Re: Vyroba pasivu

Do prdele jaký ego? Jediný co jsem napsal, bylo to, že dokken je zkušenější, protože se jeho příspěvek tuším v pár detailech od toho mého, tak abys ho poslechnul. Tak jsem napsal brehowitzovi, aby se podle dokken řídil, protože máš větší zkušenosti než já. Tečka. Tak jsem to myslel a tak jsem to napsal a dokken se tu do mě obul, že se nad něj povyšuju.

S tím, že mi tu dokken leze do zadku (netuším, proč by to dělal) tu začal Břehovic v příspěvku 12, když reagoval na dokkena, který se mnou v podstatě souhlasil. Proč bych na tebe dokkene kruci měl po takové logice příspěvků útočit, že jsem lepší, nebo tak něco?

Co je na tom už kruci nepochopitelnýho? To mě máte za blbce, kterej má zapotřebí říkat "jsem lepší než ostatní" ??? Děkuju pěkně za výbornou debatu.

Re: Vyroba pasivu

Se dívím že tě to tak rozhazelo dyť jde jen o srandu o krom toho o zadkách jsem nic nepsal,mě je jedno kdo ma a nema jaké zkušenosti to tu z vebu stejně moc nepoznám jestli je to z hlavy nebo jen tak nějak načtené,ja jsem vděčny za každou dobrou radu a je mi jedno od koho je když v tom uvidím nějaky přínos.Docela mě mrzí že jsi Michale až z Plzně fakt bych ten tvuj vofřík chtěl vidět a hlavně slyšet v akci a vidět jak se ten pasív vlasně chova,v Br rouře nejde vidět nic ale tohle je jiné ikdyž z principu stejné.Myslím že je načase zakopat sekery a jinak kdyby nahodou kdokoli měl kdispozici jakakoliv data tykající se Mag.Destructoru které jsou jiné než od vyrobce tak mi je pošlete na mail předem děkuji.Jo a repro je doma takže se obejdu bez tam tohle je na ho... a podobně.Tak co Michale stačí to takhle?ber to jako omluvu za případna nedorozumění,zatím jsi mi toho poradíl nejvíc dík.

Re: Vyroba pasivu

Ale jo, jenom mě mrzí, jestli si dokken myslí, že jsem se nad něj nějak povyšoval.

Re: Vyroba pasivu

At to čtu jak to čtu tak nikde o nějakém povyšovani nic nebylo zkratka jen došlo k neporozumění ale to se stavalo a stava a nejde o život,sam každy víme kolik toho zname ale někdy to vypada uplně jinak škoda.