Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » aký výškač od seasu k L18RCY/P

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 27 z 27]

Re: aký výškač od seasu k L18RCY/P

Nejsem tak zběhlej v konstrukcích crossoverů,ale mám naposloucháno,že přežiju víc breakupy s nekompenzovasnou vekslí,než vzornou charku jak pravítko bez šťávy.Jen můj názor.

(upravil dawsoo 27. 6. 2007 13:11)

Re: aký výškač od seasu k L18RCY/P

Michal:
Není to o trefení se ale o potlačení rezonancí a zvonění toho plechu.... breakupy se zmenší a ve výsledku by to mohlo jít.... že to nezkusili si nemyslím protože vím že některé firmy si tam podobnou úpravu do svejch produktů nechali udělat.... třeba ELAC,Canton a ostatní používaj sendvič al+jinej matroš a co jsem viděl řeší tím problém určo moc dobře

Abych nebyl OT kdyby audax dělal dál repráky doporučil bych http://www.audax.fr/prestige/tw034x0.html ten jde řezat na 1600-1800Hz v klidu i přesto že má fs relativně vysoko... je to 34mm obří kalota která má dostatečnou plochu...

Není co dodávat...

Re: aký výškač od seasu k L18RCY/P

dawsoo:ked to bolo pre mna ta ja som si už vybral dám tam SEAS:27TBFC/G

Re: aký výškač od seasu k L18RCY/P

2 dawso
psal jsem to už jinde,ale zdá se že se audax nějak vzpamatoval:
http://www.audax-speaker.de/content.php … ptrubrik=8

Re: aký výškač od seasu k L18RCY/P

dokken:
Jojo o těch němčourech vím dělaj i BG,ale u Audaxu se obávám zda nejde o jejich veliký zásoby, mě se líbí HM100Z0 jako střeďák by mohl bejt hodně dobrej... (mam k němu připravenou HD3P) jsou tam někde na stránkách i projekty z různých kombinací toho co vozej.

Mechanik:
Ano tenhle seasí vejškáč je asi nejlíp dostupnej a vyhoví... myslel jsem to spíše jinak,že se mi taky nelíbí jako řešení honit malý vejškáče (25-27mm)moc dolů,ale souhlasim že je to asi menší zlo v tomhle případě...

Není co dodávat...

Re: aký výškač od seasu k L18RCY/P

TW 034 XP je dosť drahý

Re: aký výškač od seasu k L18RCY/P

mechanik:
Je, jako ostaně všecky audaxy prestige řady, ale je to snad jedinnej "velikej vejškáč" 34mm co znám a kterej má dostatečnou plochu membrány pro vyzáření spodních kmitočtů při rozumný výchylce a zkreslení a zároveň brzo nepadá jako třeba kalotový střeďáky....škoda že audax nedělá verze s chamberem aby fs byl nízko.  Myslím že byl použitej v nějakejch xavianech kde byla nízká dělička.... a hrálo to poměrně dobře ve výsledku...

Není co dodávat...

Příspěvky [21 až 27 z 27]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reproduktory » aký výškač od seasu k L18RCY/P

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£