Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Problém s Limpem

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Problém s Limpem

Zdravím, oprášil jsem svoji starší zvukovku  Creative  5.1 a při  měření  impedančních charakteristik  mi to  dělá toto:

http://img21.imageshack.us/img21/4021/arn312.th.jpg

Vůbec nevím, čím to může být. Na integrované to měřilo dobře.  Díky za každou  radu.

Re: Problém s Limpem

Zvukovka je omezena nějakým programem, který nepovolí vyšší vzorkovací frekvenci (sampling rate).

(upravil made001 23. 11. 2009 20:56)

Re: Problém s Limpem

Tak jsem prolezl všechny programy, které mají  něco společného se zvukem, pozměnil vzorkovací frekvenci a stejně nic. V Limpu to  reaguje, pokud dám nižší, než je maximální, po   kterou  měřím. Což  je logické.
EDIT: Ani přeinstalování driverů nepomohlo.

Re: Problém s Limpem

změň si fft

Web

Re: Problém s Limpem

Zkoušel jsem, je to to samé  bohužel

Re: Problém s Limpem

Parametry FFT by na tohle neměly mít vliv. Já bych vyzkoušel zvukovku přeměřit přes loopback třeba RMAA nebo něčím podobným, jestli se ukáže něco podobného. Drivery jsou kompatibilní se systémem?

Re: Problém s Limpem

Zkus zahejbat s hodnotou referenčního odporu, který se zadává do Limpu.

Web

Re: Problém s Limpem

Niekedy to blbne, skús prehodiť navzájom kanály, a referenčný kanál daj ten ktorý bol pomocný. Robí mi to pri niektorých meraniach.

Re: Problém s Limpem

Díky za rady. Bohužel ani jedno nepomohlo. Trošku upřesním situaci. Tuto zvukovku (Creative) jsem používal před časem, pak jsem ale chtěl zkusit měření imp. charakteristik a nějak se mi to nepovedlo na této rozchodit, tak jsem přešel na integrovanou, kde to běželo bez problémů do 20ti kHz. Teď jsem se vrátil k této a bohužel to nejde. Tak doufejme, že pomůže koupit jinou. K integrované  bych se vracel nerad. Kvalita zvuku  je znatelná

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Problém s Limpem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£