Re: SPD800

Pridávam sa... úprimnú sústrasť!

Re: SPD800

úprimnú sústrasť

Re: SPD800

co napsat jinýho - upřímnou soustrast

Re: SPD800

Upřímnou soustrast

Re: SPD800

Kurva. Na to se nedá nic říct.

Re: SPD800

Upřímnou soustrast.

Web

Re: SPD800

Je to hrozný.. Jeden okamžik a všecko je jinak.. sad

Web

Re: SPD800

upřímnou soustrast.

Web

Re: SPD800

uprimnu sustrast

Web

Re: SPD800

Děkuju všem.
Asi víte, jak jsem vysazený na mladé roztlemené soply-nikdy by mě ale nenapadlo, že jeden takový mi zabije tátu...
Byl to člověk, který přežil tři infarkty, i s kardiostimulátorem makal jako šroub a se všemi auty, které vlastnil, najel prokazatelně minimálně milión kilometrů bez jakékoliv nehody. V poslední době s tím perfektně udržovaným Fiatem 125p nejezdil víc, než sedmdesát, protože si už byl vědom toho, že je starý a nemá ten postřeh a rychlé reakce, které jsou v dnešním šíleném provozu potřebné.
Nikdy žádné auto ani neškrábnul a teď tohle...
Hrozně moc mě naučil a bude mi chybět.

Web

Re: SPD800

Držte sa Sinclair, život ide bohužiaľ ďalej. Hodne moc ľudí ste aj vy hodne veciam naučil. Tak prajem pevné nervy..

Re: SPD800

upřímnou soustrast

... mamince hodně zdraví ...

Re: SPD800

Odemne taky...... upřímnou soustrast

Re: SPD800

Mě to kluci právě nedá mad Leoš už to bohužel nakousnul. Jednadvacetiletej "šofér" , nezvládnul vozidlo, poloshnilá fazole, nedostatečně připevněnej náklad, kolik stojej dneska dva širší popruhy s ráčnou??? Navíc vezu traverzy na takovým vozejčku yikes  mad mad

Re: SPD800

Úprimnú sústrasť. Jeden takýto nezodpovedný hajzlík na kamióne zabil kamaráta s jeho frajerkou. Najhoršie je, že ďalej jazdí. Drž sa sinclaire.

Re: SPD800

Jednadvacet, stará, shnilá škatule, vozík za ní a na ní naložené pětimetrové traverzy a to všechno ještě ve vysoké rychlosti?!! Ke zdi a vypálit salvu. Nedokážu si představit, že by mi takovej zmrd zabil tátu.

Je toho tady na dvě stránky, ale ode mě taky, upřímnou soustrast a drž se Leoši.

Re: SPD800

Taky se připojím, upřímnou soustrast Vám i celé Vaší rodině, hodně sil a maminka ať se co nejrychleji zotaví... chce se mi bečet, jak to vidím.

Web

Re: SPD800

So svojimi vyhranenymi nazormi na jazdenie - rychlost, alkohol, letne gumy v zime, telefonovanie za volantom, technicky stav auta atd. - som medzi vrstevnikmi casto tak trochu za paranoidneho blbca, pripadne babovku. Takto ma to ale naucil moj otec a akykolvek iny nazor na tieto veci neuznavam. Presne kvoli tomu, co sa stalo aj teraz. Ked takyto clovek zabije len seba, je to Darwinova cena...

Uprimnu sustrast.

Re: SPD800

I ode mě upřímnou soustrast Vám všem doma Leoši.

Re: SPD800

Úprimnú sústrasť