Téma: Coolaudio

Máte někdo zkušenosti s polovodiči od  http://www.coolaudio.com/   ?

Web

Re: Coolaudio

behringer ich pchá do mixov, takže šumia a hrajú naprd buď pre debilný návrh, alebo kôli operákom od coolaudio... smile

Re: Coolaudio

Jo, o Uliho odběru vím.

Mám tady pár desek, osazených 4580 a zdá se mi, že odcházejí jen tak z ničeho nic dost divným způsobem.

Web

Re: Coolaudio

Technologická nekázeň při výrobě?

Kdybys viděl, co se u nás dělo při převedení výroby z US ke Žlutý řece... hotové, ověřené projekty náhle nejevily ani základní funkcionalitu... o nějakých odchylkách parametrů nešlo ani hovořit.

Web

(upravil sinclair 5. 10. 2009 12:19)

Re: Coolaudio

A totéž se dělo při převedení výroby nejprve desek a pak i celých přístrojů z NADu.
Konfucius-Nekonfucius, to, co je zaměstnaný v těch fabrikách je banda nevzdělaných tupých hovad, co jim jen někdo na několika kusech ukázal, co mají dělat. Co dělají a proč to dělají už samozřejmě neví, navíc nejsou schopni a ani ochotni porozumět mezinárodnímu technickému jazyku-angličtině. Pročež se s nimi absolutně nedá komunikovat, resp. silně zkresleně, často vůbec nechápou, co se po nich chce a všecko musím řešit přes londýnskou servisní centrálu, což trvá někdy spoustu týdnů.
Jediné, co ty žlutý komunistický kurvy zajímá, je kšeft. Co nejvíc toho prodat, i za tu cenu, že výrobek je polofunkční nebo ojebaný natolik, že po pár měsících klekne a musíš to vyhodit.

Neváží si ani sebe, natož tak toho, co dělají - krásným příkladem jsou přímo z Číny zaslané desky koncových stupňů do C272. Původně jsem po nich chtěl jen koncové SanKeny, číňan odpověděl, že mi mohou zaslat celé desky, které neprošly testerem, kde ty tranzistory jsou, že si je mám vymontovat...Zvláštní přístup.
Poslali mi jich DVACET naprosto zdarma, plně osazených, včetně koncových tranzistorů, s tím, že na testeru se jeví jako vadné a vybuchují tam kondenzátory. Ty tupý hovada nebyli ani schopni zpětně jít do výroby a najít závadu v softu osazovacího automatu, který vsazoval ty dotyčné dva elyty do desky v opačné polaritě. Tak by mě zajímalo, kolik těch desek asi vyházeli, než na to někdo přišel, nebo než jim dal někdo za uši.
Prostě tupý blbý hovada, může mi tu někdo ještě něco vysvětlovat o vyšší mozkové kapacitě a průměrně vyšší inteligenci asiatů...
Už aby to tam kurva kleklo a výroba se vrátila zpátky do západní Evropy a Ameriky. Výrobky staré přes dvacet let, ať už jsou to Technicsy, Denony, Panasonicy, Pioneery a další vyrobené v Malajsii, nebo přímo Japonsku fungují dodneška, totéž platí o starých dobrých Philipsech, Telefunkenech, Grundigu, BangOlufsenu a spoustě dalších.
Všecko, co momentálně přijde z Číny je na dva roky a dva měsíce.
Nemáte ani tušení, kolik jsem na relativně drahém C542 měnil optik už po půlroce až roce provozu...

Web

(upravil pistole 5. 10. 2009 12:32)

Re: Coolaudio

darmo mluvit , všichni to známe a stejně si lidi nedají říct....

občas dávam k dobru hlášku číňana jednomu známýmu co kupoval flash paměti
"Tíí nepočšébuješ 200 kusů ale dvatťét kíílóó"

Re: Coolaudio

S tou tupostí výroben je to asi všude plusmínus stejné. V jedné tuzemské měli taky na dvoře velký stoh plošáků do televizorů, které jim linka vyplodila a z testeru šly do odpadu, protože byly můstky na primáru obráceně smile. Od té doby prý pravidelněji vzorkují, minimálně po každém zakládání součástek.

Web

(upravil sinclair 6. 10. 2009 10:43)

Re: Coolaudio

Mám takový dojem, že zrovna na tohle dojíždí Celestica, onehdy si zástupci firmy v tisku stěžovali na "nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v ČR". Podle jednoho kamaráda byla zmetkovitost výroby přímo daná kvalifikací manažerů a školitelů, v praxi prý neuvěřitelně vysoká.
A soudě podle Aukra už několikrát běžel rozprodej meziskladových zásob součástek téhle firmy, je dohledatelné pod heslem "tisíce kusů elektronických součástek", kdy se prvotřídní materiál prodává na litry a kila.

Web

Re: Coolaudio

Mam tomu rozumet tak, ze Malaysie je porad takovy produkcni Highend?

Re: Coolaudio

To rozhodně.

Web

Re: Coolaudio

Haha, v kladenské Celestice mě před pár lety nevzali. To mají z toho smile

Web