Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvukové karty E-MU

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Zvukové karty E-MU

Zdá se že tahle značka má na fóru spoustu příznivců - tak si tady uděláme menší poradní koutek.
První dotaz míří na Opampa - jak moc přehrál Eminu HS-DAC? Jaké jsou k němu alternativy když už je nedostupný (pokud se nepletu)?

(upravil opamp 4. 9. 2009 12:30)

Re: Zvukové karty E-MU

No, jak... těžko říct. Pro mý uši jednoznačně - výšky, detaily, prostor, čistota. Zní to blbě, ale HS-DAC zní v nejlepším smyslu analogově.

Poslouchali jsme u mirulu přes jeho nový třípásma a moje zesilovače. HS-DAC byl krmen SPDIFem z Eminy. Osazen LME49710 na všech 6 pozicích.

Abych nezapoměl - EMU hraje výborně a mohu-li věřit svý "audiopaměti", dá si k svačince třeba 2x dražší Terratec smile To jsme ale nezkoušeli. Námět pro příští session smile

Web

Re: Zvukové karty E-MU

Díky za odpověď - už mám jasno že DAC bude, čekal jsem až někdo provede takovéhle srovnání. Teď ještě najít vhodného kandidáta smile
P.S. Doufám že Mirulu dá bedýnky do projektů, širokáč na středech je lákavá koncepce

Re: Zvukové karty E-MU

OT: Tomáš se snad nechá ukecat na novou várku desek na HS-DAC, tak to lidi nezmeškejte smile

Já jsem si to koupil motivován snahou dokázat si, že to je předraženej krám naprd, a zase to nenápadně prodat. Jak to skončilo, víte smile

Web

Re: Zvukové karty E-MU

Ne jenom nechá, ale nechal... smile

Web

Re: Zvukové karty E-MU

Ano, nechal a muzete za to vsichni podekovat pistolemu a tem co to nestihli a napsali mi. To ze mi napsali rozhodlo...

Re: Zvukové karty E-MU

To je tak když někdo nevěří co píšu big_smile HS-DAC za ty peníze nemá konkurenci široko daleko ... donutí vás to ale vyměnit i ostatní věci jinak jeho kvalit není šance využít... smile

Není co dodávat...

Re: Zvukové karty E-MU

Takže je další šance? Vzal bych si DAC a k zdroj k němu. Bez bufferů. Kde se mám hlásit? Nikde jsem nenašel vyhlášení objednávek...

Re: Zvukové karty E-MU

Tak napiš rovnou Tomášovi...

Web

Re: Zvukové karty E-MU

Napíšu. Jen jsem myslel, jestli to nechce na nějakej spaciální jako v průběhu prvního kola...

Re: Zvukové karty E-MU

Tome, napiš to na hsdac(zavinac)ttc-audio(tecka)cz - hned jak se domluvíme wink

Re: Zvukové karty E-MU

Potřebuji osvětu,prosím. Ten HSDAC - jaký signál mu musím přivést na vstup? Normálně dig. SPDIF z jakékoliv zvukovky?

(upravil Phasor 9. 9. 2009 15:34)

Re: Zvukové karty E-MU

Duwe.: OK, ale přemýšlej rychle smile

(upravil Duwenbleidd 9. 9. 2009 15:48)

Re: Zvukové karty E-MU

NNNTomas - stačí hledat http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=6686
Phasor - abychom se vrátili k tématu - kde získáš digitál? Mám dojem že nic moc lepšího než trackera asi nevybereš. Mirulu je i měřil http://home.zcu.cz/~mirulu/Emu3/Comparison.htm . Blbnu myslim 0404

Re: Zvukové karty E-MU

No, digitál - vzhledem k tomu, že to bude na doma, asi spíš kouknu po nečem interním. Jsou levnější (výrazně).
Samostatný napájení podle mě v digitální části nic moc nepřinese a smog v kompu snad tak strašnej nebude. Ale ještě uvidim. Spíš to beru tak, že až bych pak scháněl DACana, nemusel by už tenhle bejt k sehnání smile

0202-ku stejně budu potřebovat na kolej, takže tu pořídim určitě.

Jak velkej rozdíl může být mezi 0202 a trackerem? Má to stejnej DAC, takže nic zásadního by to být nemuseo...

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Zvukové karty E-MU

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£