Téma: sere mě monitor co stím? Prestigio P1710

Čau, podívejte se na video youtube a řekněte je toto normální?  odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=hDNDgHXwYC4
Když lehce drbnete do stolu tak s to začervená, když položíte sklenku na stůl tak ten otřes to rozhodí, když se pustí trochu hlasitěji hudba tak to bliká jak čert!
Měl jsem to na reklamaci, vrátili mi to s tím že je to v pořádku, asi po 3 měsících exnul zdroj, zase to šlo na reklamaci s tím že jsem opět napsal totu závadu, tentokrát vyměnili zdroj a výstupní kontrlova v pořádku. Tak jsem koupil nový kabel a je to to samé.  Takže závada bude asi v koncovce  VGA v monitoru. rozebral jsem ho, zkontroloval jestli není na VGA nějaký studeňák a není, je to v pořádku, tak jsem to zase složil a dělá to pořád Napadla mě ještě jedna možnost a to ta že jsem vzal kabel, ve vnitřku jak jsou piny tak jsem jich trochu vyhnul a ejhle je to lepší! ale pořád to není 100% jediná možnost podle mě je ta že bych koupil VGA konektor a přepájel bych ho.... víc mě nenapadá!
Napadá vás něco jiného?

Re: sere mě monitor co stím? Prestigio P1710

V lcdčkách bývá nekolik FFC kabelů (něco jako plochý kabel, ale komplet z folie), jsou jednak dost choulostivé na odlepení jednoho konce od tišťáku a druhý konec bývá vsazen do patice, která se mohla povolit.
Zkusil bych monitor velmi opatrně rozebrat a podívat se v jakém stavu jsou tyto spoje.

Web

Re: sere mě monitor co stím? Prestigio P1710

checku spoje jsou v pohodě je jich tam pár takových pásků jak říkáš měl jsem to asi tak před 14 dnama rozdělané (nešlo se do toho monitoru pomalu ani dostat !! )

Re: sere mě monitor co stím? Prestigio P1710

Tak zkus v polorozebraném stavu s těma páskama zahýbat.

Web

(upravil Lojzek 5. 9. 2009 11:40)

Re: sere mě monitor co stím? Prestigio P1710

jo tak to jsem nezkoušel smile protože bych musel mít nějaké odborníky na držení ono se to celé rozpadá (vysouvá se pro překlopení do kolné polohy)
jinak ono stačí trošku mrdnout do kablu monitor se ani nepohne...