Téma: Superlevné poloPA - poraďte mi

Hodně rámusu za málo peněz na zahradní grilovačky - tohle právě řeším u kamaráda. Momentálně používá nějaký domácí bastl osazený ARN 6604, ARZ 4604 a ARV 161, který po třetím pivu trápí vysoko za hranicí limitace. Bylo mi těch Tesel líto, tak jsem se mu nabídl, že mu na ven postavím nějaké superlevné poloPA, a ty Tesly ať si šetří na zimní chlastačky v obýváku. Napadla mě kombinace C1018 a TW35G od Tipy. Co Vy na to? - napadá Vás efektivnější řešení za ty samé nebo menší peníze? Víc by do toho nevrazil a nějaké jeté by asi taky nechtěl. Ještě dodám, že to bude napájet Tranziwat TW40.

Web

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

A kde pro to vezmeš parametry abys pro něj mohl vypočítat bednu?

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Nó...to teda nevím hmm - asi vod voka .   40 až 50 litrů ?

Web

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

To radši ať utejrá ty tesly big_smile protože takhle bude tejrat lidi big_smile

fedor: vííííc smile aspoň  70-80

(upravil Halen 17. 6. 2007 7:22)

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Fedor: to uz to radej osad s DRB 10"/12" od Dexonu ! Tenhle basak od Tipy proste 93dB/W mit nebude, za to dam prsty do ohne.  Ten DRB je sice taky crap, ale zcela urcite nadela docela vic kravalu nez ten TIPA crap^2.

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Na stránce tipy se píše že je pro profi použití ale když mrkneš na tu "dokumentaci" co tam k tomu mají tak je tam napsáno že že je to do auta... K těm DRB je alespoň něco a je i reálná naděje že z toho někdo něco stavěl a možná dokonce i měřil.

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Požadavek investora je nepřekročit 1000,-Kč (za dvě bedny hmm), což je limit, který silně zužuje výběr. DRBy s dvojnásobnou cenou jsou jinde. Já mu věnuji materiál (DTD police z rozebrané obývací stěny), kus svého drahoceného času a kutilských dovedností - finančně to ale dotovat nebudu. Pochopitelně nečekám, ze mě budete chválit, jaké že to stavím dobré PA - spíš jsem si chtěl ověřit, že za ty samé, nebo menší peníze nic lepšího nekoupím. Jestliže je ten Betaronem odzkoušený tipácký  C 1230 lepší než C 1018, tak ho asi objednám. Těch 441,- Kč je fakt maximum. Jinak mi řekne, ať se na to vyprdnu, a ty Tesly ve finále oddělá sad

Web

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Kdo tu C-1230 vůbec vyrábí? Já vím že nějaká čína ale má to vůbec nějaké jméno?

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Firma SBE, maji tam datasheet http://sa.tipa.eu/datasheet/05410004-datasheet-en.pdf

(upravil Mathes 18. 6. 2007 16:31)

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Nebo co takhle BL-300? http://www.tipa.eu/cz/produkt/05430272- … -bl-300|4/ Má pravděpodobně větší výchylku, ja to bass a ne širokopásmo a je ještě levnější... A BL-250 stojí dokonce 270 peněz...

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Jenže jen k takovému basáku nemůže dát jen tak piezo hornu. By to vůbec nehrálo středy ať by si laboroval jak chtěl. Oni tam sice mají napsané že hraje do 7,2KHz jenže otázka je jak. To bych raději oželil ty nejnižší basy než aby to mrvilo středy.

Re: Superlevné poloPA - poraďte mi

Bývalý spolužák má BL-250 v platě s 8R výškáči z Tipy za 53Kč a na středy si neztěžuje... :0)))  Kdysi jsem měl tu 250-ku v ruce a přišlo mi že fakt hraje dost vysoko. Ale asi máš pravdu že radši vsadit na srozumitelný středy v neprospěch basů...