Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Compact Easy stereo zosík s TDA2005

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 18 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 341]

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Kdo udělá desku s takovým rozměrem, je vůl....

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Ale no bóóže, zvětšit na 215x65 a šikovně napasovat upevňovací díry do rohů se dá vždycky...
Je to bastlík a nebude se to zapasovávat do eurokarty nebo třeba URS rámečku smile, tak o nic nefrčí...celkovou délku desky bych připasoval k nějakému volně prodejnému běžnému chladiči a hotovka.

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Kazzatel, toto je Bare ass first class zosilňovač, nemyslím, že záleží na normovanom rozmere. Takisto ako nemyslím, že niekto zaplatí dosku rozmeru 215x65 mm na 70 um big_smile

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

kazzatel: Ako som uz pisal, neovladam zatial zasady navrhu DPS ani normy ani nic ine. Nezivim sa tym, je to moje hobby a kedze som mal volny cas, tak som sa do toho pustil. Keby som vedel ake su normovane rozmery DPS, tak to navrhnem podla nich.
Ak mi napisete na aky rozmer by som to mal prerobit, tak to urobim.

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Klídek, pro amatéry nejsou žádné normalizované velikosti či míry, pouze pro průmyslové standardy a PC aplikace. Takže v klídku.

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Deska je pěkná, jen mě příjde, že bude problém s chlazením, pokud použijete chladič vně nějaké aktivni bedýnky a zesík k němu  přichytíš za křidla IO, tak ti poťáky budou trčet do vnitřku bedny........takže je musíš připojit na "dráta a chytit je do panelu.....

Já bych to udělal dělené Konec a zdroj zvlášť/ korekce a propojil to PSH/PFH konektorem, tak aby deska šla v případě potřeby odstřihnout........

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Je to myšlený jako klasický stereozesilovač, nikoliv aktiv.
Ostatně do aktivu k PC bych korekce vůbec nedával, bohaté možnosti korekcí jsou přeci přímo v kompu.

OT: Já si dokonce kacířsky myslím, že ani potenciometry do aktivních beden nepatří /já vím, že je tam všichni číňani cpou/ - v subwooferech a všelijakých plastových PA aktivech jsem už měnil pěknou řádku rozsypaných potenciometrů na to, abych si myslel něco jiného.

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Nojo, ale pokud budeš mít hlubší kastli a chladič vzadu tak máš ten samej problém.... smile

Web

(upravil sinclair 11. 8. 2009 8:15)

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Tak já to vidím asi dost neobjektivně, protože já dělám kastli až podle plošáku, ne naopak.
Odlamovací korekce by asi byl návrhářský problém a nevím, jestli by se někdo byl ochoten do toho pustit.
Ale DC20 je šikovnej, třeba by ještě jednu verzi desky zvládl...

Třeba byste si s Gabem mohli přeposlat eaglovský data a ty bys to Ondro moh zkusit, co říkáš?
Deska může být klidně širší než těch cca 65mm, aby šel v případě potřeby od kraje odlomit celý pásek s korekcemi a volume, zůstala by jen úzká deska s konci a zdrojem se stáblem.

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Já bohužel pracuju v Orcadu a ještě k tomu nemám moc času, jedině v práci když je trochu volnějc smile on to zvládne..... udělat univerzální modul......

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Jj, komunikace eagle <-> orcad se mi jeví jako zhola nemožná.

Pokud se pletu, prosím, napište, jak na to smile

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Tie moje korekcie sa oddeliť na psh konektor dajú. http://img40.imageshack.us/img40/7733/oddeleny.png

(upravil sinclair 13. 8. 2009 10:14)

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Tak Gabo dodělal jednodeskovou verzi i pro filtrační kondenzátory průměru 18mm, takže do filtru zdroje půjde nacpat 6 x 4.700uF/35V.
Kromě toho nakreslil i druhou verzi s odlamovací deskou korekcí + hlasitosti a oddělitelným zdrojem, takže vše lze uspořádat v krabici či aktivu dle libosti. Potenciometr hlasitosti jde v obou verzích připojit i přes osmipinový konektor-pro jeho umístění v jiné rovině než jsou osy korekcí, na výstupech jsou fastony 4,8mm, na přívodu stř. napětí a výstupu pro výkonový darlington stabilizátoru jsou šroubovací svorky. Použijete-li třeba TIP142, jen jeho vývody zastrčíte do svorkovnice a tranzistor upevníte vedle IO.
Jeden z mála lidí, co nekecá a dělá...
http://sweb.cz/servisdok/amp5.png
http://sweb.cz/servisdok/amp6.png

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Gabo - smekám, perfektní práce.

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Za pochvalu dakujem, ta vzdy potesi, ale urcite by to islo navrhnut aj lepsie smile

Najviac ma stve ten isostat, ktory musi byt koncom zarovno DPS a tym vznika u korekcii vela nevyuziteho priestoru.

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Gabo z toho isostatu není východisko...

Unregistered, nemyslím, že by Andrlík byl zrovna vhodná konstrukce na přepracování desky a notabene vestavbu do tak drahé krabice - když to řeknu otevřeně, ten konec je sice spolehlivý a chodivý, ale není na tom kvalitativně tak dobře, aby za tu námahu stál.

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

proč je ten isostat, tak hluboko v desce?

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Výborná práce! Jedna z mála které v podstatě nemám co vytknout. Fakt perfekt!

Líbí se mi i to že entrylevel projekty jsou obvykle nějak ojebané a splácané hrozným způsobem ale tohle ač začátečnicý a nenáročný projekt je dotažené skutečně do konce tak že není za co se na něm stydět.

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

wwsly jako vždycky idiotský dotaz střelený bez přemýšlení.
Protože až na ten isostat nasadíš ještě 10-12mm dlouhý hmatník, bude tak akorát koukat z panelu.

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Budou se nechat dát udělat desky někde u Kohouta nebo je to závislý na vlastní iniciativě a musí se udělat doma? Měl bych o ně zájem, ale od určitý doby mám zakázaný v koupelně dělat desky, potom co byla celá vana fialová od positivu a umyvadlo trochu zežraný od hydroxidu a kyseliny. smile

Příspěvky [41 až 60 z 341]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£