Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Compact Easy stereo zosík s TDA2005

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 18 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 341]

(upravil sinclair 30. 7. 2009 9:33)

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

No to bych prosil, že to hraje slušně, když jsem se s tím tak babral, hlavně s korekcema a přizpůsobením, ty TDAčka jsou kurvy všivý, mají hroznou citlivost a chytalo mi to zpočátku kdejaký bordel z luftu.

Jinak Gabo=DC20 už usilovně pracuje na jednodeskovém stereofonním provedení téhle hračky. Ještě odchytáme nějaké mouchy a necháme udělat desku.

Nikdo další se toho už nechytne?

Kurrwwa co to je za řadu Nippon GPA, že jsem to nikde neviděl???

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Rada GPA:
!!Stiahni datašít!! tongue

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Taky mě občas přepadne lenost..
Dobrej matroš, už chápu, proč to Hlávko ani nenabízí, ani neprodává. Tady by to nikdo nezaplatil...

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

TDA2005 takova drahota, TDA2003 bych tam dal smile

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

v gesu za dvacku

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

no v EZK 52kč

(upravil Quart 30. 7. 2009 23:58)

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Můžu ho Sinclaire nakreslit...
Jen teď budu nějakou dobu AFK (Away from keybord)...

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

No to bude tím,že maj v gesu výprodej. Normálně stál taky kolem 40-50kč.

Web

(upravil jean 2. 8. 2009 19:23)

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Na dovolenke som nelenošil: http://img190.imageshack.us/img190/7269/topnqh.png toto som nakreslil, rozmery cca 112 x 76 mm. Mám aj zdroj: http://img29.imageshack.us/i/sinclairampzdrojtop.png/

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Je to dobré, jediné co se mi nelíbí jsou ty křivé propojky

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

No, Gabo /DC20/ rovněž nelenošil a má to poměrně pěkný, tak se kluci snažte...nebo na to mám vypsat nějakou soutěž?
http://sweb.cz/servisdok/amp3.png

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

hodně pěkné! škoda že jsme se neučili v eagle ale v blbém Layoutu a ještě v takovém starém !! kde bylo pár pouzder na rezistory na kondíky DIL 8- 14 -16 a diodes a to bylo asi všechno big_smile

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Len je mozne, ze su tam nejake konstrukcne nedostatky, pretoze zasady navrhu DPS zatial velmi neovladam. Kazdej pripomienke budem rad.

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Tak dc20 to zobral dosť highend štýlom smile. Ja som spravil miniaturnu sedláčinu lol.

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Hral som sa s tym vo chvilkach nudy, zatial mam nakreslene korekcie...
http://s4.postimg.cc/qlnki852x/3006_tda2k5korekcie.jpg

Sirka je 117mm. Nemam footprinty potenciometrov a nechcelo sa mi ich hladat tak som ich len docasne nacrtol podla rozmerov z datasheetu. smile Zaujimalo by ma ci je to k niecomu dobre (som v tomto lama, viem sice tahat ciary podla schemy, ale ci je to dobry plosak, to netusim). Mam v tom pokracovat alebo je to spravene blbo a stracam cas? smile

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

No kluci,
ono tahat spoje podle schématu se zdá docela jednoduché, jenže ono všecko chce svoje a svoje zákonitosti to má. Třeba tady ten zesilovač s můstkovými TDA2005 chlemstá jeden kanál při sinusovým buzení asi 2,5A, při muzice ve špičkách i víc - takže pokud bude na jednom spoji od stáblu pověšené napájení obou kanálů, může tam fičet klidně šest ampér jako nic a na to by měl být ten spoj dimenzován, totéž zemní spoj.
Zemní spoje by pak měly být uspořádány pokud možno hvězdicově, pro zamezení možných smyček, všelijakých úbytků atd. a vycházet by měl tedy takový zemní spoj z jednoho bodu, nejčastěji je to u nesymetrického napájení minus filtrační sady. Ona ta rozlitá zem taky není lék na všecko, i když se s ní občas podaří dosáhnout dobrých výsledků.
Zkusíme Gabovu desku udělat v 70um prototypu, osadíme a uvidíme, co bude potřeba změnit či potuplovat.
V každém případě bych chtěl, aby deska byla co nejuniverzálnější, aby šla použít vícero způsoby a aby šlo použít více druhů materiálu /elyty, poťáky etc./.

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

K té Gabově desce, akorát bych zvětšil izolační mezery u polygonu a bude to super smile

Web

(upravil kazzatel 8. 8. 2009 13:04)

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Doprdele, proč 117 ? Proč ne 122 ? Nebo 116,5 ? Proč doprdele nemáš díry v rozích ? To kulatý, co máš nahoře, je hlava a ta se obyčejně používá k myšlení.... mad

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Je fakt že to jsem Mistře taky nepochopil smile

Web

Re: Compact Easy stereo zosík s TDA2005

117 je preto, ze som to zmeral od ciary k ciare a tolko vyslo...  doska od DC20 ma 213x63.5 a nevadi smile

Příspěvky [21 až 40 z 341]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Compact Easy stereo zosík s TDA2005

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£