Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Paměťová karta do mp3 Sandisk

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Nevíte někdo jestli mi bude bez problémů fungovat v SanDisk Sansa View 16GB paměťovka 16 GB.Většinou uvádijou že to je rosšiřitelny o 8 GB...

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

pokus/omyl

Web

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Pokud píšou,že je rozšiřitelný na 8Gb,tak tě 16 Gb fakt nepůjde..tam je to slovíčko "rozšířitelný"..

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

možno pôjde

Web

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Říkal jsem si kdyby ta karta byla taky od Sandisku,tak by mohla...Ale pokus/omyl za nějakych 1200,- na to nemám.Třeba se najde někdo kdo to má odskoušeny.Dík za rady...

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Ono taky záleží kolik je základní paměť,pak s rozšířenou pamětí můžeš mít i 14Gb,32Gb atd...

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Základní paměť přehrávače je,jak píšu hned v úvodu 16 GB.

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

nie je problém odskúšať kartu priamo u lepšieho predajcu alebo cez net a vrátiť do 7 či 14 dní v rámci lehoty...
osobne vidím napísaný limit 8GB preto, lebo v dobe vývoja neboli väčšie karty, a reálne to pôjde...

Web

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Jak píše Redy, může to jít a nemusí. Někdy v tom jsou HW limity, třeba schopnost namapování většího prostoru, jindy to píšou prostě pro maximální známou velikost v době výroby toho přehrávače. Takže zkusit a nebo vyhledat na netu. Věřím tomu, že když to hodím do vyhledávače, že to najdu.

(upravil babakus 19. 7. 2009 11:06)

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Vyzkoušet u lepšího prodejce(většinou nemaj problém) onu kartu. U telefonu jsem měl napsáno že karta může mít maximálně 512MB, nacpal jsem tam 1GB a běhá to v pohodě. To samé u PDA (max 1GB) a 2GB šlape jako hodinky. Taky jako redy si myslím, že to bylo tím, že se v době výroby toho přehrávače větší karty nedělali, tak proč by pro ně psali podporu.

Edit: myslím že to tu kartu vezme, jelikož se prodává i 32GB verze tohoto přehrávače, takže systém by měl podporovat tvých 16 + 16GB

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Velikost interní paměti nemusí vůbec souviset s maximální velikostí paměti externí. A já měl několik mobilů, kde byla maximální velikost karty 1GB a opravdu tomu bylo tak, 2GB nejela. Dál bych doporučil sledovat ty "subverze" paměťových karet, od kterých se obvykle odvíjí čtecí a zapisovací rychlost, starší zařízení maj někdy s novými (často většími) kartami problém.

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Jasně že nemusí souviset, ale může wink . Každopádně bude nejlepší to někde vyzkoušet. Případně jak píše redy, koupit na netu a pak do 14 dnů vrátit.

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Měl jsem mobila SonyEricsson W610 a jako podporováno psali max 4GB, narval jsem tam v pohodě plnou 8GB kartu.

Re: Paměťová karta do mp3 Sandisk

Ja mam E51 tel a tam pisi ze je do 4GB SDHC ja zkusil 8GB SDHC a prej tam jde a vezme 16GB. Podle me je to jen o tom ze v te dobe vyroby a tisku jeste 16GB neexistovaly. Ale treba nektere typy tel, maji limitovane jen SD a ne SDHC. pripadne jine media

Web

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Paměťová karta do mp3 Sandisk

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£