Re: malé citlivé dunítko

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/169 … .94MB.html
možná se to někomu bude hodit

Web

Re: malé citlivé dunítko

aa znova. Tak dnes postavil jeden boreček co si s ním kecím taky s deltou LF. 40l basreflexová, 4cm tlumení, nátrubek průměr 10cm délka 11cm. Neúspěch. prý se mu třásl celý byt ale basy nikde. je jasný, až to prdne do auta tak to bude jiný. a to ladění jsem mu taky vymluvil.... no ale uvidíme. částečný neúspěch zatím...

Re: malé citlivé dunítko

lol ehm tak blbej podle mě nebude big_smile spíš to dělá záměrně;) a jestli to bylo spíš na mě kvůli #60  a #61 tak si taky všimni kdy sem tam ty příspěvky dával wink

Web

Re: malé citlivé dunítko

nene, to bylona mě ale já to už smazal.

No kluci z prodancu jsou vážně rychlí. Už jí mam doma. je to pěknej macek. takovej magnet sem nečekal. ale ta membrána se mi nelíbí - prostě bude vlhnout. asi udělám "stříky stříky"....

Re: malé citlivé dunítko

To uděláš stříky stříky i ze zadu? A nastříkáš i vlnky závěsu? Neblbni. Je impregnovaná.

Re: malé citlivé dunítko

Michal: ještě se uvidí. nebudu dělat stříky stříky hned ale až po nějaké praxi. když jo, tak určitě i zezadu, a vlnky nechám bez laku samozřejmě.

Re: malé citlivé dunítko

stejně bych ho stříknul stříknul aby pak moch dělat v autě hezky mrd mrd mrd lol

Web

(upravil Crashpc 17. 6. 2007 10:38)

Re: malé citlivé dunítko

chyno ty pyco jedna {omluva ostatnim big_smile }  nezasirej zbytecne tenhle peknej thread. Mrd mrd, s tim budu delat tak nebo tak, lak to nemuze ovlivnit.

Vcera sem neodolal a zkusil zahrat aspon freeair a kdyz sem ji holku obejmul a udelal tak "naznak ozvucnice" tak se holka uz docela projevila. musel sem sice hodne tlumit 60-100Hz ale jinak mooc pekny. za 1750 i s postou hodne dobry.

//edit: tak jsem narychlo zbastlil 45l zavřenou bednu a už to mam v ní. bastlil sem opravdu rychle a je pěkně křivá big_smile ale asi to po potažení kobercem nebude poznat. No první dojmy sou rozporuplný. zvuk hodně pěknej ale basy chyběj dost. po správný ekvalizaci je to ale paráda, takže co udělám je že na rádiu pak stahnu středy a vejšky o 3-5db, na zesíku pro sub dám 3-6db bůst na basech a celkově větší gain a bude to cajk. basreflex doufám nebude třeba protože se mi ten zvuk hodně líbí.

//edit: ono taky záleží co je to za skladbu. někde stačej 4db, jinde nestačí 8 big_smile takže spokojenost veliká. i s bednou to bude stát kolem 2300Kč a to je nádherka.
Teď sem to projížděl generátorem a začíná silně ztrácet dech kolem 33Hz, což je docela dobrej výsledek. na 35Hz ještě slušně vibruje bubínkama smile