Re: ARN 8608

potrebujem aby ozvucnica bola co najmesia, uplne minimalny objem potrebny pre toto repro, bude to SW do obyvaku

Re: ARN 8608

Jofiku, nedelej si srandicky. Nemuzes chtit malou budecku. Pokud jo, musis na Michala a udelat si supik s XLS12. ARN-8608 proste potrebuje aspon tech 60 litru cistyho vnitrniho objemu. To se neda ojebat.

Re: ARN 8608

ved jasne, takze BP by bol 30+30 litrov hej?

Re: ARN 8608

to george: jsou jeste ty ARNka z ty hospody k mani??

Re: ARN 8608

Halen prosimtě mám doma 2xARN738 na 100hz to osekám a zbytek pojedou dvoupásma, a buď to bude BR,closed,PB, vlastně jakoby 3pásma ale spodky budou zvlášť v bedně a pod stolem, a na stole budou dvoupásmovky hrát od cca 100 nahoru..
My tady doporučovali Closed 45litrů a prý ve větším objemu to urvu ale  Closed 45l je FS 56hz, u 30hz GD 5,36ms výchylka taky v poho. V br 45l ladění 25hz je F3 39hz u 30hz 8ms a výchylka je lepší než u verze closed. Tak co by si volil ty? Nejde mi nějaké mega rychlé basy, stejně ten repro na to není stavěn, a výkon stejně nevyužiju. Chcu ozvučit pokoj 16m2 takže mysím že v poho ..

Re: ARN 8608

nosferatic: já se dnes zeptám. Ale v tom BP bylo jen jedno ARN-ko. Nech sa propadnu do Západního Německa, že ty komory jsem měl spočítané a udělané jinak (nebyly objemově stejné), ale je to už dávno můžu se mýlit.