Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 6)

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

RSS

Příspěvky [101 až 107 z 107]

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

ne nebylo...

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Beru zpět všechny výhrady k basům. Totální přestěhování obýváku mi zabralo půlden, ale vyplatilo se. Bedny samotné mi teď hrají o něco líp než předtím se subem smile

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Tak bedny už se dočkaly stojanu 61 cm a zase je to o krok dál ! Opravdu vřele doporučuji každému, kdo chce za slušné peníze přijít k hodně rozumnému odzkoušenému projektru a nechce, nebo neumi sám navrhnout - repra cca 5000, vyhybka 1-2000. Díky každému, kdo dá k dispozici takovýhle projekt.

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Díky antoniovi budou k projektu brzo doplněny všechny potřebné rozměry pro výrobu beden.

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Nečekejte žádný zázraky... je to bedna původně uplně na jiný repráky s kterou já nemam nic společnýho, je to překopávka, takže tak jak to je spíš taková znouzectnost,ale na svou relativní fin. dostupnost má myslim opravdu co nabídnout... podotýkám že pubikovaná vyhýbka je pro tovární měniče... OPAMP a ROTR mají vyhýbky jiný,který jsou namíru modifikovanejm vejškáčům odemne... Takže doporučuju nezkoušet nějaký hybridy ... něco mezi tim smile

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Přesto všechno to je za ty prachy hodně slušný.

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Jako zesilovač doporučuji milovníkům pravdy (překompenzovaný) DPA223 s JFETy na vstupu, milovníkům emocí a barev pak Music70 smile

Web

Příspěvky [101 až 107 z 107]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£