Re: sub do kufru

no tak ja sa nechcem hadat... vsak dobre ked uzavretu tak uzavretu... len som myslel ze sa tam hodi ten BR.. podla vyzoru toho reproduktora
cize ta 12" verzie nie je zle riesenie....

Re: sub do kufru

podla vyzoru reproduktora smile take argumenty tu radsej nehadz smile mozes jedine, ak si nejaky vestec, ktory vesti z vyzoru reproduktora smile

Web

Re: sub do kufru

No samozřejmě je mnoho lepších basáků, ale za daný peníze to asi není zlý...

Re: sub do kufru

tý cmaro smile  nechcu ti do toho kecat ale nemáš tu bednu malou pro 2 kappy?

Re: sub do kufru

Videl som na nete kappu v 62 litroch Fb 75 Hz ..... trochu snahy a hra to celkom slusne ! Je napajany Magnatom Four edition limited...Robi to riadnu paseku! Vnutorny objem je 125 litrov. .... ono je to robene na 'openair akcie... tomuto ucelu urcite vyhovuju....

Web

Re: sub do kufru

V kufru auta?  v pohode.....

Web

(upravil Lojzek 24. 6. 2009 21:52)

Re: sub do kufru

tak hlavně že to hučí a tlakuje....:lol:
cmaro a co na to říká fiat brava když je zavřený? neskýče ti plato? já jsem měl v autě USB2840 smile jak jsem ho lopnul do dobré ozvučnice tak jsem myslel že mi to urve koule tlaky to mělo jako prase! a bassy taky! střecha skákala to byl chnus!.. mám opel kadett caravan a to je celkem velký vůz oproti brava!

Re: sub do kufru

Plato som samozrejme musel zrusit... .. no nevydrzi mi tam kazdy sediet ... na druhej strane su aj nadsenci... Ktory z toho nemozu .... benzinkar mi povedal ze vie pat minut vopred ze idem tankovat     ! No jo spatne stredove zrkadlo je temer nepouzitelne .... obraz skace ako stary CB TV ! Sedadla pekne vybruju... Ale ozaj zazitok je ked sa otvori kufor ... vtedy je to fakt ono .... Zosilnovac je zapojeny do mostikov... kde jeden taha kappy .. a jeden tu D220 ku...

Web

(upravil vacropoli 25. 6. 2009 16:47)

Re: sub do kufru

juu... v pohode
daako sa to vlecie a ne a ne kupit nieco.
momentalne mam od znameho ponuku na 12" magnat bulled s velmi slusnou bednou (az na nenaladeny BR... ale to sa spravi) pocul som ho ale kedze ten BR... mi vychadza ze ma naladeny tak na 53HZ + ma tam sprosty molitan tak asi 20-30%(2xBR-76mm po 13cm v 49L bedni).... tak bieda ako
dost ma odradzuje ten indikator vybudenia zabudovany v membrane, preboha ono to blika (ako je to dost sprosty napad toto robit repraku) ale to by mi az tak nevadilo kedze to ma byt v kufri... skor ma zaujima ci to je reprak alebo len odpad...
kupil by som to vlastne kôli tomu nech sa toho chlapec zbavi konecne a budu vseci spokojny... teda aj ja big_smile
inak na kolko by sa to malo zladit?... uz mu to naladim aj tak aj takä
__________
JEZIS pardon... jedna sa o tento reprak
len neviem najst nic k tomu .... ma to aspon 5 rokov po nejakych parametroch alebo coho nai stopy...
no ale kebyze ho niekto pozna tak aspon skusim

Re: sub do kufru

Čau, potřebovaly bch radu zdejších odborníků.

Chtěl bych si pořídit http://www.ahifi.cz/subwoofery/carpower-sp-302c.html  a k tomu http://www.ahifi.cz/zlevnene-auto-hifi/ … ovace.html  ,   ale mám rádio, které nemá výstup pro zesilovač! Má to nějaké jednoduché řešení? Existuje něco co mi vyvede/převede z rádia linkový výstup?

Díky za rady.

(upravil Lojzek 26. 6. 2009 10:49)

Re: sub do kufru

jo budeš potřebovat jedno z totoho toto http://www.usblaster.cz/prodejni-katalo … formatory/ ale v ahifi jsem nic takového nenašel ! .. .. ..
a ty carpowery chceš 2 nebo jednoho?

Re: sub do kufru

Podivej se po zesilovacich s Hi-In vstupy a mas po starostech.

Re: sub do kufru

hmm ten zosilovac mozes napojit aj rovno na vystup z radia... teda napr. na zadny reprak, potenciometrom si nastavis citlivost vstupnu a bezis.... je to jednoduche

Re: sub do kufru

no a nebo smile

(upravil Bóďa 26. 6. 2009 12:17)

Re: sub do kufru

A jakej zes v podobný cenový kategorii byste doporučili s těmi Hi IN vstupy?

To s tím potenciometrem myslíte naprosto vážně? nehrozí poškození zesu?

EDIT: ten carpower 1 od feldy to bude stačit ne? zase nechci zabrat celý kufr.

Rádio mám SONY XR 5800

(upravil Lojzek 26. 6. 2009 12:22)

Re: sub do kufru

tak to by ti stačil monoblok jestli chceš jen na sub.
kurnik ty monobloky jsou dražší jak 2 kanály xD

Re: sub do kufru

to s tym potakom myslim naozaj vazne.... scie na to neni zosilovac robeny.... ale este som nevidel aby to nejakemu zosiku oblizilo... teda ak to urobis tak ze radio vybudis len potichu a tak nastavis potenciometer na pozadovanu hodnotu tak... neexistuje aby sa nieco posralo... horise je ak radio vybudis.... na plne pecky a vstupne napetie by mohlo mat dost voltov... ale to by teoreticky nemalo pokazit zosilovac (uz som to skusal aj takto) lebo radio nevyprodukuje taky vykon aby tam odisli suciastky prekrocenim limitu (napr. kondiky alebo pod.)
ako hovorim das potichy nastavis citlivost a je to... nemoze sa nic stat

Re: sub do kufru

No, Vacro, docela odvaha tohle tvrdit. Zvlast, kdyz si uvedomis, ze vetsina radii ma koncove stupne v mustku. Tuhle radu "vono to tak urcite pude, ja to jednou zkusil a slo to" si nechej od cesty...

Bodo, jestli jde o nejake tovarni radio (dnesk jsou bez vystupu snad pouze tyhle) tak se opravdu podivej po tom zesilovaci se HiIn vstupy, oni jsou vyrobci tak blbi, ze je tam montuji extra, kdyz podle Vakra to jde v klidu napojit na linkove vstupy.
Je to ciste reseni, lepsi nez externi prevodniky (i levnejsi).

(upravil vacropoli 26. 6. 2009 13:00)

Re: sub do kufru

eh...nasiel som k tomu magnatu par veci... ale bieda..
magnat xecutor 1200
teda pisu tam ze hraje od 19 po 1500Hz--... ako teda nastavit BR.. na 20HZ?... to je uz trocha cudne ci nie?
____________
ja netvrdim ze "som to skusil jednou", funguje to len ako velmi silny predzosilovac... a niektore predzosilovace sa dokazu s vystupnou voltazou dostat aj na taku hranicu ako niektore slabsie zosilovace....
nameram vecer aky vystupne napetie dava napr. LM3886 do autozosilovaca pri maximalnom vybudeni

Re: sub do kufru

vacro, souvislost mezi frez repraku a ladenim br je temer nula. Taky mame jine typy ozvucnic nez basreflexni...