(upravil DeadMAN 21. 6. 2009 21:21)

Téma: Akai CD-55 Aukro.cz

Hľadám dobrú dušu, ktorá by mi vydražila CD player, zaplatila a poslala (Majiteľ  CD je z Kladna)
Peniaze by sme mohli riešiť dobierkou, alebo prevodom, alebo doporučenou obálkou, proste hocijako, ja si ten player už nechcem nechať ujsť...

Ďakujem.

EDIT: Vydražiť môžem aj ja, no potrebujem niekoho, kto by ho prebral, nakoľko predajca nechce posielať poštou.

Web

Re: Akai CD-55 Aukro.cz

Mrtvolko, nechci ti kazit iluze a radost, ale ten přehrávač je jedním slovem uvnitř naprostý humus a to ještě totálně ojebaný. Jediný co tam má cenu, jsou snad ty DA převodníky. I mechanika je plastová náhražka původního originálu sony kss 150a, která používá haalův motor. Zvenku to nevypadá špatně, ale zdání klame. Nekupuj to, za tu námahu a peníze to vážně nestojí. Promiň..., musel jsem to napsat.

(upravil DeadMAN 22. 6. 2009 22:00)

Re: Akai CD-55 Aukro.cz

Jarous, no, doprava je vyriešená jednoducho, bez poštovného, chlapík chodieva do Bratislavy, tam mi ho preberie brat. Inak,čudujem sa, že si napísal, čo si napísal, na slovanete (to je čo povedať) som nič takéhoto nečítal... Iba chválu. http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … =akai+cd55

A radosť mi nepokazíš, chcem ho do zostavy, a chcem a chcem. smile
Tak aj časom tuner a kazeťák.

Web