(upravil dawsoo 4. 6. 2009 0:41)

Re: AUDIOTRAK Prodigy HD2 - ovladač?

Milan:
Myslel jsem si to že jde o hlavně gamesky big_smile ... tři je blbost,ale myslim že by ti stačili dva kompy jeden na hifi a video např. a druhej na net a hry a ostatní práci smile Prakticky jde jen o nevyužití tý karty a DX10 v ostatních ohledech je to rovnocený řešení XP vs Vista či Seven. Osobně bych uvažoval o jednoduchým řešení = dual boot kdy jednoduše si vybereš buď XP nebo Visty = esli chceš poslouchat nebo dělat jiný věci na tom samým PC.

Mě  opustit XP nic nedonutí protože to PC mam hlavně poslední dobou z 90% na audio..hry mě nikdy nezajímaly a grafika s tím související taky ne... takže Direct X 10 mě jsou šuměnka vcelku.. rozhodující je pro mne audio ať ve formě poslechu či ve formě měření... což vše naráz jako jedinný bylo 100% plně podporovaný dle mejch představ jen a jen na XP... W2k jsem opustil jen z důvodu přechodu na High-res a větší kompatabilitě XP s 16bit starejma věcma. S tím zesíkem je to jasný nech do něj zapjenou jen zvukovku,pokud to bude stejný tak to mohou dělat dvě věci... blbej zdroj v PC nebo pravděpodobněji  zemní smyčka mezi PC a Zesem... já osobně bych odpojil ze zesu kostru od signálový zemně uvnitř přístroje.Tutově to někde bude jen nějaká debilní klema nebo šroub... Hardcore odpojit kolík uplně u čajna výrobku s lampama na palubě bych opravdu silně velmi nedoporučoval... lol

Není co dodávat...

Re: AUDIOTRAK Prodigy HD2 - ovladač?

Dobrej odhad:-) No jde právě o to, že svuj komp mám v obváku v HTPC casu a moje vize byla mít to pod telkou jako prehravac i herní konzoli. Druhej komp mám v ložnici a ten je mladý. Mám ho jen kvůli tomu aby mě neotravovala a taky proto, aby na mym pc vydržel aspon chvili ten OS, protože je schopná kliknout na cokoliv.... TEn dual boot se mi líbí. na to se muisim informovat. To je dobry resení.

Web

Re: AUDIOTRAK Prodigy HD2 - ovladač?

Mám jen jedno univerzální PC (gamesy, audio, ...), proto bez dualbootu ani ránu už několik let. Momentálně XP+W7. Až bude čas, zkusim zas trocha linuxu. Zajímavá je i virtualizace ve W7, ale s "našima" aplikacema (Arta a spol.) asi nepochodíme. Ale starší "obyč." programy v tom chodí dobře.
http://www.extrawindows.cz/virtualni-wi … -windows-7

Re: AUDIOTRAK Prodigy HD2 - ovladač?

Johny: jojo, už je to v jednání. Hned jak bude mít kámoš čas, tak mi to sformátuje a udělá dula boot. Ještě přemýšlím, jestli nebude lepší tam nacpat ještě třetí disk. Tak ybudu muset nějaky vyřešit nějaký jiný chlazení pro ATI 4870, protože dělá bordel. Asi zkusim odporama sundat napětí i na ostatních fanech, doufám, že to deska pobebere.

Web