Re: PA suby v autech

taky bych rád ale abych se přiznal tak jsem se ještě nedokopoal to udělat do zdárného konce sad

Re: PA suby v autech

tak budeme předpokládat že bude třeba sraz se Sýkorou a tam by jsme mohli přijet autama ne? jestli by to bylo koncem léta tak už by auto mohlo vypadat co k čemu, kufr bych měl mít dodělaný do konce týdne tak foto můžu hned ukázat smile

Web

Re: PA suby v autech

Tak na ten srázek bych se zajel podívat.
Ale možná by to pro Vás nebylo zajímavý, páč je to všechno pultovka, žádný bastlení se nekonalo...
Udělali jsme to jako malou předváděčku, kvůli bráchovýmu kšeftu...
Ale hraje to hezky smile

Re: PA suby v autech

Chyno, tak na to bych se zajel podívat taky, ačkoliv nemám co ukázat. smile Čistě ze zvědavosti, co tam kluci vozíte. smile

(upravil chyna.cz 4. 6. 2009 7:57)

Re: PA suby v autech

Michale, v sekci na čem posloucháme najdeš co mám v autě.... sám si slyšel lol
koukám, že to nebylo pro mě...

Web

(upravil dbmax 7. 6. 2009 8:20)

Re: PA suby v autech

Tak môžem prispieť ďalšou pomerne dobrou skúsenosťou s Pa, pred týždňom som vyskúšal 15G40 v 110L brku ladenom na 46/40/32/24hz (ladenie odmerané v Limpe podľa upchatia zo 4portov), v aute Fiat brava, na monobloku hertz HP1D (LF na 80Hz), a hovorím super super super, preto:
Pozitíva: kvalita, dynamika, nakopnutosť a čistota basu a v aute to šlo hodne až pozoruhodne do suterénnych hľbiek, šialená hlasitosť na nevydržanie, neviem koľko dokáže dať ten monoblok do 8R, ale keď zadný a predné stierače skakáli do výšky 2cm, a všetky sklá hrozivo nafukovalo... smile skutočne netreba kilowatové zvaračky na podobné aktivity.
Negatívum: škoda, že bedňa  (90x45x45) zabrala celý kufor, váha 50kg.
Mne sa strašne páči, že so stupňujúcou hlasitosťou to nič ´´nestráca´´ na basoch, stále je tam ta sila pa.

Tak na 46hz je pomerne dosť vysoko, tých 32hz beriem ako prehľbenie, 24hz je škoda ísť tak dolu potom to zbytočne stráca na citlivosti , pretože tie nízke tóny pod 40hz sa v aute v podstate akoby znásobia, takže 40hz bolo v pohode, ako optimum pre budúcich konštruktérov vidím ladenie na 37hz, to fakt stačí.

Web