Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Toto bych chtel zapojit jako basy: Repro 203mm-8"subbasový 4ohm/100W, 100W RMS, 30-1kHz, Vlastní rezonance 46Hz, 92dB/W/m ocelový koš, polypropylenová membrána, gumový závěs kmitací cívka 26mm na Al kostře, feritový magnet 30OZ(860g)

tot jako středy: Q397.pdf 100W RMS, vlastní rezonance 125Hz, citlivost 92dB/W/m ocel.koš, papírová membrána, vlnkový závěs,Vas pouze 4,2l kmit.cívka 38mm-kapton, feritový magnet 20OZ(570g) Repro 168mm-6,5" středový 4ohm/100W 90Hz-5,5kHz

a výšky:8ohm/50W RMS, 900Hz-17kHz, 89dB/W/m membrána-titan kmitací cívka 25mm-kapton, feritový magnet 70x15mm-155g

Hodí se to vubec k sobě? A jak ještě zjistím nejlepsi objem bedny? Děkuji

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

tady senikdo s tipa/hadex repráky srát nebude....
buď použij lepší měniče skterýma setu pracuje, nebo si kup uni vyhybku

Web

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Vypadá to zřejmě na Hadex že ? Ty repráky nejsou fakt nic moc, pár zkušeností s nima mám, ale ne že bych byl schopen návrhu výhybky a ne že by to stálo zato. Nahrazoval jsem jimi basáky v bednách od starší věže, no a hrálo to tak nějak zahuhlaně, je to celkem fajn do auta, na tuc tuc do feldy dobré, ale stavět z toho bedny na doma... Aspoň TVM, cenový rozdíl není až tak výrazný.

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

JJ, je to Hadex. Tak když už jsem to koupil big_smile

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Komu není rady, tomu není pomoci sad

Web

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Ja by som to mierne opravil: komu niet Vzájomnej Rady tomu niet Hospodárskej Pomoci ...

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Smetí přesunuto na smetiště.

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

V tomhle případě bych doporučil MP3 přehrávač za cca 300Kč k tomu sluchátka za 50 Kč - cena pouze 350 Kč, ale efekt miliónově lepší
nevěř tomu že ti k tomuhle někdo odladí výhybku zadarmo big_smile, pochybuju že by se z toho dalo něco i s tou nejlepší výhybkou vytáhnout, inu, když máš hov*o, tak i kdybys z něho uplácal monu lisu, bude to pořád hov*o
ale jestli se s tim chceš opravdu patlat, tak zavolej do HADEXU ať ti řeknou do jakýho objemu a kup k tomu nějakou univerzální výhybku, nekupuj ani dřevo, papírová krabice stačí (když už šetříme, tak pořádně...)

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Ale no tak... netlačte pomeranče na sever, když už to má tak to určitě stojí za to postavit - dřevo někde baumaxu max 500, pár hodin práce a bude to určitě lepší než plastový genius nebo redstar smile Tak nějak myslím že Pure Acoustics je z podobného matroše, a jak nad nima svého času ve SaV slintali smile

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Ještě nemám koupený středový reprák. Jaký byste mi doporučili? Teda jestli by to aspoň trochu pomohlo big_smile

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Asi žádný. To nejsou repra se kterými by se vyplatilo stavět něco na doma. A v podstatě ani do auta. Je to předražený čínský shit. Fascinuje mě "nejdřív koupím a pak se zeptám". Budeš mít alespoň poučení pro příště. Kdyby ses mrknul sem do Projektů, určitě bys našel bedny za podobnou cenu, ale se zvukem 100x lepším.

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Takže ty Q 397 ještě nemáš ? Trochu jsem se na to díval (v práci zrovna nuda) ten basák je podle mě totálně out, aspoň na doma, středy nemáš takže zbývá výškáč, ten bych ZATÍM nechal a zkusil bych se v hadexu domluvit jestli by ti to nevyměnili za nějaké TVMko... konkrétně bas bych dal "plandavou" klasiku 226-07 / 8ohm a střed ARX 150 (teď nevím to číslo ale asi 23 ? smile Cenově to možná vyjde i líp, sice to nebude mít pochromovaný koš...

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

nebo se toho rychle, šikovně zbavit např aukro smile

Web

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

To byl zatím nejlepší návrh, který tu padnul smile
Až to prodáš podívej se na audioweb, něco si vyber a zkopíruj to. Úspěch máš zaručen. Sám potřebné znalosti ani vybavení patrně nemáš a bez nich nic nepostavíš... (fakt to nejde!!!!)

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Já odpovím na dotaz zda se ty repro k sobě hodí.... má odpověď zní že ano hodí,jde o kvalitativně a cenově k sobě vyvážený osazení big_smile

Není co dodávat...

Re: 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

big_smile Jn, stejně tak to bude kompatibilní s tou papírovou krabicí

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » 3 Pásmové reprobedny. Hodí se to vubec k sobě?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£