Téma: STUDIOMIX 6 - 130

Zdravim všechny.

  Chtěl bych se trochu poradit. Kolega mi před nedávnem domů dovezl poměrně zachovalý STUDIOMIX 6 - 130. Prý mu to dal nějaký jeho bratranec DJ ať se na to mrknu. Takže po prvním ohledání:

- Šlusnuté obě pojistky v koncovém stupni.
- Ze dna skříně skříne jsem vylovil asi 9 dalších funkčních pojistek, které tam tomu troubovi napadaly když se je snažil měnit.
- Co mě ale trápí oba koncové KD503 jsou v háji. Vzhledem k tomu jak jsou zmasakrované výstupní konektory, se tam asi něco snažil narvat hlava nehlava. Po ostatních možných závadách jsem se zatím nepídil.

   Já nepatřím do skupiny těch, kteří mají šuplíkové zásoby z dob dávno minulých. Nemám doma žádné KD503, natož tak pečlivě vybírané páry, jak popisuje Sinclair ohledně tohoto konce v jiných příspěvcích.

Proto se ptám jaké jsou možnosti??, Vyplatí se to vůbec?? Pokud by to mělo pro někoho z Vás smysl, můžu se pokusit zprostředkovat odprodej.

Nejhorší je na tom ale to, že kdyby se to přece jenom povedlo opravit, tak to ten šikula DJ stejně zase velmi rychle pošle do kytek.

Re: STUDIOMIX 6 - 130

Pokud se na škopku a zcela přesně nastaví elektronická ochrana konce, nelze mu žádným způsobem ublížit.
Odcházejí pouze rozmrdané konce v kombinaci se 4R zátěží, která se k tomuto zesilovači nesmí připojit /minimum je 8 ohm a obě výstupní zásuvky jsou paralelně, takže pozor/.

Web