Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 7)

Audioweb.cz » K fóru » Nový vzhled fóra

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 128]

Re: Nový vzhled fóra

Máš zřejmě IE, které je o tyhle pixely širší, použij Firefox a při maximalizovaném okně nemáš problém.

Re: Nový vzhled fóra

Hmmm, tak to nepůjde, v práci nesmím.

Re: Nový vzhled fóra

Hádate sa tu o 5 pixelov... Na šírke.. Ja to mám trochu úzke lol

http://img22.imageshack.us/img22/7129/10054606.jpg

Web

Re: Nový vzhled fóra

DeadMANe dostal jsi mě. Uznávám, že máš opravdu několikanásobně větší problém, než já. Jen trochu jiným směrem...
Ale na druhou stranu- ty to můžeš vyřešit klapkami na oči, stejnými, jako používají koně zapřažení za vozem. Ale co já chudáček..?

Re: Nový vzhled fóra

No čo no, ser na tých pár pixelov, prípade si zalep tú lištu dole izolačkou vo farbe monitora wink

Web

Re: Nový vzhled fóra

Nainstalováním freewaru se přece proti ničemu neprohřešíš...

Re: Nový vzhled fóra

Prohřešíš-proti vnitřním směrnicím.

Re: Nový vzhled fóra

Ono někde ani nemáš práva instalovat. Nepopírám, že není problém si je udělat, ale po prvním problému kdy se na to příjde je to většinou vyhazov.. Já se zobrazením nemám problém nikde, už jsem si i zvykl na tu novou bílou variantu. Sice to je trochu míň přehlednější, ale už vím kam koukat a na co se soustředit. smile
Aby se to ve všech prohlížečích zobrazilo dobře a stejně je někdy dost velký problém.

Re: Nový vzhled fóra

Nešlo by udělat něco s tou "spodní" reklamou, dříve se zaktualizováním stránky "spravilo" teď už nepomáhá ani to a reklama si tvrdošíjně hoví tam kde nemá a překáží.

Re: Nový vzhled fóra

Dingo: To už se snad vyřešilo, ne? Co máš za prohlížeč?

Re: Nový vzhled fóra

antonio: ano vyřešilo se to, ale to "fungovalo" jen chvilku a je to tu zase už několik dní. Mám IE6 a měnit nehodlám, leda na novým compu a ten je ve hvězdách.

Re: Nový vzhled fóra

Tak to je dobrý, uživatelům tohoto prohlížeče to nechávám za trest, jejich škoda.

Re: Nový vzhled fóra

citace...

Antonio, nešlo by ještě trošku zvětšit kontrast písma v citaci? Je dost světlý, na některých obyč LCD je to skoro neviditelný.

Web

Re: Nový vzhled fóra

Písmo v citaci má stejnou barvu jako to v holém příspěvku, nemyslíš pozadí? To jsem kapku změnil.

Re: Nový vzhled fóra

Zapomněl jsem zdůraznit že mám namysli tmavý skin. Tam je pozadí citace bílý a písmo světle šedý. Chtělo by to tmavší písmo nebo naopak tmavší pozadí.
Teda teď jsem zkusil světlý skin a vypadá fakt dobře smile

Web

Re: Nový vzhled fóra

presne to som chcel napísat,je to príliž svetlé...

(upravil millano 31. 3. 2009 9:07)

Re: Nový vzhled fóra

Mě perfektně vyhovuje tmavý skin, uklidňující oči, díky za něj.

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Nový vzhled fóra

Tondo, nešlo by nějak udělat, aby se okno, resp. obsah okna (ve fóru) naschovával pod postraní lištu? Docela mi vadí, že si musím lištu s oblíbenými shodit, abych si obraz nemusel pořád posouvat. Nevím, jestli to dobře vysvětluju, ale dřív to okno bylo nějaké užší, nebo se možná přizpůsobovalo postraní liště a text se zalamoval. Viděl jsem oblíbené položky i autory příspěvků. Možná je to jen tím, že mám špatně nastavenej prohlížeč. Rozlišení obrazovky (1024x768) měnit nechci - to bych ty blešky asi nepřečet - a monitor 16na9 se mi taky kupovat nechce.

Web

Re: Nový vzhled fóra

Asi se přizpůsobovalo, proč si ale web zakrýváš postraní lištou? Dej si ji nahoru.

Re: Nový vzhled fóra

To nejde (nebo to neumím sad). "postraní lišta" je to nazvaný v Mozille, v IE je to "panel aplikace Explorer". Je to ten pruh na levo s oblíbenými položkami, nebo historií. V Mozille se dokonce ani nedá zúžit na méně než cca 15% obrazovky.

Web

Příspěvky [101 až 120 z 128]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Nový vzhled fóra

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£