Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 5)

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

RSS

Příspěvky [81 až 88 z 88]

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

ako sa podarilo mirulovi tak precízne opracovať to drevo,čím to rezal?

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

2 soniqe11 ... desky mi nařezali a slepili v truhlárně, vnitřní vzpěry je moje práce přímočarkou a a brusným papírem, frézování předního čela mi dělal Check. 250W je pro ní akorát

2 hot.shot ... ono záleží, kde to simuluješ, v LspCadu a winisd to vychází někam k těm 250 - 300W pokud se pamatuju, ale v Bassboxu to jede do 400W. Nevim, jak to teda počítají. Každopádně při generování nějakých frekvencí po delší dobu na xmax  (vypadá to obludně) se mi chladič lehce zahřeje. Neřekl bych že někdy pracoval na max. Aldax 400 by z toho asi dostala víc, protože má vyšší DF. Ale já si myslim, že ta 250ka musí stači komukoliv, kdo neni hluchej lol

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Tak jsem asi hluchej lol Já doma jedu přes RMX 1850HD smile a to ještě s mnohem citlivejším basákem

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Asi nejsi, ale brzo budes. smile

Nechapu treba, jak si nekdo muze svobodne zvolit byt DJ... Nekolikrat tydne celou noc v kravalu.

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

No kdybych měl nastavenou vyšší děličku, tak se z toho asi poseru kompletně, ale mam to někde pod 50Hz a to my to akorát dokresluje. Na slušnou výchylku neni problém se dostat i při poslouchatelné hlasitosti. Pěkně mi u toho pumpujou plastový okna, chvěje se postel a tak, celkem peklo, hlavně se nedívat na tu výchylku třeba u filmů smile Někdy je to extrém, ale pořád v rámci bezpečnosti. Tudle jsem koukal na Transformery a je to celkem luxus smile Nebo takový věci jako Resident Evil, Já legenda a tak, jsou parádní.

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Michal: tak já to rozhodně nehulim naplno, RMX1850HD mám kvůli tomu když se hraje na nějaký párty nebo tak...

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Ako si spokojny s podanim basov pri hudbe? Mam na plane okopirovat ten subak ale ja ho chcem vyuzivat na hudbu. Pocuvam vacsinou elektronicku hudbu.

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Určitě budeš spokojený, na hubdu, zvlášť na tu tvou je supr.

Web

Příspěvky [81 až 88 z 88]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£