Re: Ban pro Federmanna

Tondo promin, ze to tady zase ozivuju, ale situace se kapanek zmenila, takze to tady odemknu. Pokud chces, zamkni si to zase, ale chci, aby tady tohle bylo:

http://www.federmann.cz/index.php/nf-te … -internetu

Znovu opakuju otazku, ktera se jaksi na federmannuv web nejakym nedopatrenim nedostala:
Proc bylo mereno pred vystupnim RL clenem (nehlede na releventnost vuci vysledku)?

Je mi jasny, ze si to tady prectes, protoze se sem nejakym zpusobem dostanes z jine IP, hlad po konfliktu a vitezstvi musi byt obrovsky mucivy pocit.
K NETetikete: Muzes si ze me delat srandu jak chces, beru, protoze nejsem posedly luxovanim internetu a wikipedii, podobne hovadiny opravdu neznam. Moderuju tak, jak JA uznam za vhodne a pokud se ti to nelibi, nechod sem, coz ostatne antonio uz zaridil tvym banem. Antonio (jako jedinny clovek, ktery tady rozhoduje) ze mne udelal moderatora a z teto autority take budu vystupovat. Az se antoniovi nebude libit, jaky zpusobem to delam, tak mi moderatorstvi sebere a nereknu ani popel. Objektivnost neexistuje a stejne tak na ni neexistuje narok, dokud jsi na soukromem foru. Ano, jsme proti tobe zaujati.
"Moderatori by meli byt nestranni..." proc? Aby se ti tu lepe diskutovalo? Nejsme placeni z tvych dani, nejsme demokraticky voleni. Pokud chces diskutovat podle svych pravidel, nebo pravidel, ktera uznavas, zarid si vlastni forum a tam si hemzej co chces, moderuj si, tohle neni verejna sluzba, wikipedisto federmanne.
Uvedom si, ze jsme nejspis posledni forum, ktere te trpelo, ostatni te vyhodili celkem bez problemu a urychlene. Takhle oplacis dobrotu?
K umazavani linku - slo o dohodu mezi mnou a majitelem tohoto fora a ja s tim souhlasim. Opet, tady plati pravidla dana adminem, nazdar, nemusis tu byt. Nehodlame prizivovat mnozstvi odkazu na tvuj web pro engine vyhledavacu. Linky na externi zdroje zustaly bez zasahu a kazdy rozumny clovek si te stejne vygoogli, takze nevim o co ti jde, pokud povazujes uzivatele internetu za takoveho hlupaka, tak uz je mi potom mnohe jasne.

Klidne si to zkopni na tvuj web.

Ale zkopni to tam cele. Bez vyrezu. Vcetne nasich namitek k mericim metodam.

Preji prijemny zbytek zivota, rad jsem te poznal, je to zajimava zivotni zkusenost.

Re: Ban pro Federmanna

Michale, asi vše již bylo (několikrát) řečeno. My to chápeme, on stejně nikdy ne. Já bych to klidně zas locknul, aspoň nad ním nebudeme pálit drahocennej čas. Jediné nad čím opravdu zůstává rozum stát jsem psal v #751: dlužník Federmann na svých stránkách, navzdory tomuhle extempore tady, má pořád vystaveno, že vše proběhlo korektně. Tím nezvratně stvrzuje záměrné poškozování jména firmy Aldax, z čehož jí může plynout újma nejen finanční. Doufám, že na tohle tentokrát dojede.
Ámen, lock a antoniovi díky za zabránění tomuhle individuu dále šířit demagogie.