Re: Ban pro Federmanna

To je v pořádku, Tondo. Čím míň toho svinstva bude šířit, tím líp. Zaplaťpámbu za nefunkční odkazy...

Web

(upravil Sendy 2. 4. 2009 11:13)

Re: Ban pro Federmanna

V každém případě vlákna nechat, nemazat ! Výplody Ministerstvo Pravdy je třeba mít dohledatelné na netu. Pokud ban, je třeba sepsat nějaký pěkný článek se zdůvodněním atd. - uvědomte si, smazat ty jeho "informace" tady je nejlepší zametení stop, v podstatě pro něj výhra v loterii.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Já myslím, že ty thready s jeho kydama by tu měly zůstat, je to důležité varování.

Akorát bych navrhoval ho ignorovat.

Re: Ban pro Federmanna

Staci mu dat pod nick poznamku Infantile alebo Dumbass alebo nepricetna potvora, aby bol jasne rozliseny a podla moznosti to dat aj blikat.

Re: Ban pro Federmanna

Taky si myslím, že to tu musí zůstat. Thread obsahuje poměrně dost relevantních informací, nejen ohledně pana F a s ním souvisejících problémů. A jestli je nutný ban? Nemyslím. Stačí se mu na to vyprdnout a on tu monolog vést nebude. Antonio má pravdu, do jiných vláken se necpe, nic tu nerozvrací. Koho to pobuřuje, nemusí toto vlákno číst. Furiouse taky nikdo nezabanoval za jeho voodoo s pemzou.

(upravil Federmann 2. 4. 2009 11:44)

Re: Ban pro Federmanna

Pánové, jste sice jednotní, ale namísto vyvracení mnou doložených faktů se věnujete pouze pomluvám a urážkám v osobní rovině!

Proč nesednete, nedáte hlavy dohromady, nenapíšete článek na téma  „Dynamická saturace, příčina tranzistorového zvuku!” LINK DELETED či jakýkoliv jiný, kde vyvrátíte mnou doložené fakta, včetně zdrojů na které se odvolávám.

Neustálým osočováním a pomlouváním si pěstujete pouze skleníkový efekt, ve kterém se vám náramně daří a jste sami se sebou spokojení. To je věc zanadávat si na učitele a celé školství … a jste před ostatními hrdinové. Nikdy jsem za učitele ani jménem školy nevystupoval, vždy jenom sám za sebe. Kolikrát jsem já zanadával na toho či onoho vývojáře, kam to za poslední roky dovedli a mohl bych.

Podívejte se jak vás vidí nezávislé okolí, není všechno pravda jak se občas na první pohled zdá, nebo jak svou pravdu světu vnucujete. Je smutné, že lidé, kteří kdysi znamenali pokrok se dnes stávají jeho brzdou.

Re: Ban pro Federmanna

Jak můžu někomu vyvrátit, když bude tvrdit že nebe je zelené. Já a zbytek světa si sice myslí, že je modré, ale pokud on si ve svém světě definoval zelenou do frekvenční oblasti, kde ostatní mají modrou... Pravdu mají potom oba, akorát jeden je za blbce.

F, je v čechách (a na moravě) ještě nějaký podobný vizionář, nebo jste se svým geniem v ČR sami?

Re: Ban pro Federmanna

Proboha, proč bychom měli psát někdo článek na téma Federmannových halucinací ?

A mimochodem, pěkná stránka na wikipedii : http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:Federmann

Jsem: Středoškolský učitel,Spolupráce s VŠ se zájmem o elektroakustiku, elektrotechniku, výpočetní techniku, SOČ Vakuum a mnohé další.

Jaká to skromnost sama smile Spolupráce s VŠ ... to mi připomnělo cituji : Právě jsem dokončil práci na Akademii věd, byli moc spokojeni. Zítra sundáme lešení a budeme dělat fasádu na bance" lol

Web

Re: Ban pro Federmanna

Federmann napsal:

Pánové, jste sice jednotní, ale namísto vyvracení mnou doložených faktů se věnujete pouze pomluvám a urážkám v osobní rovině!

Tazko sa vyvracaju niekomu jeho dusevne napevno integrovane bludy a dogmy, s ktorymi je bytostne spaty.

Federmann napsal:

Nikdy jsem za učitele ani jménem školy nevystupoval, vždy jenom sám za sebe.

Esteze tak, bozechran, zeby skola mala vdaka takemu sireniu falosnych fikcii zle meno.

Federmann napsal:

... není všechno pravda jak se občas na první pohled zdá, nebo jak svou pravdu světu vnucujete.

Tak budiz sa tymto heslom sam riaditi a svoje fikcie nevnucovati a do vetra nedristati? OK?

Re: Ban pro Federmanna

Jen připomenu, ne já někomu něco vnucuji, ave vy jste začali okolí vnucovat:

mira napsal:

Tento zesilovač nemá na světě obdoby... Výkon 500W ze dvou komplementárních Darlingtonů TIP142/TIP147   Další podrobnosti na  http://www.elweb.cz/forum.php?prispevek=33753 a na http://federmann.wz.cz/index_soubory/Page832.htm Chudáci studenti

Tento thread je míněn jako upozornění pro začátečníky - není všechno zlato, co se třpytí! Začínající amatér bez zkušeností těžko posoudí, jestli je zapojení opravdu tak dobré, jak ho autor vychvaluje.

editoval mira (21.10.07 9:56)

Konfrontaci s jakýmikoliv zdroji v žádném případě nepřipustit, co kdyby někdo pochyboval či dokonce  nesdílel náš názor

sinclair napsal:

To je v pořádku, Tondo. Čím míň toho svinstva bude šířit, tím líp. Zaplaťpámbu za nefunkční odkazy...

(upravil opamp 2. 4. 2009 12:51)

Re: Ban pro Federmanna

hele, federmanne,

místo toho kličkování koukej odpovědět, jestli jsi už tomu chudákovi studentovi ten modul opravil do plně funkční podoby. A jestli jsi už stáhl ten ohavnej pamflet ze svých stránek.

Antonio,
myslím že že když všechny (c)F nakažené thready zmizí, zas tolik se toho nestane... Sinclair má úplnou pravdu v tom, že na kvalifikované dotazy tady vždycky někdo odpověděl a odpoví... A thread, kterej sice obsahuje hodnotný informace, ale kvůli panu (c)F nafouknutý na několik desítek obrazovek, je přece jen nepřehlednej...

Web

Re: Ban pro Federmanna

Ale Bohoušku, proč by jsme psali o nesmyslech ?
„Dynamická saturace, příčina tranzistorového zvuku!”
jakápak saturace ??? vždyť v tom stavu, který popisuješ žádný tranzistor v saturaci není ??? a když už, tak rozhodně ne ty v diferenciálním páru.
Je tomu tak, vymyslel jsi nesmyslný pojem, zamáčkni slzu, nejlíp když k tomu použiješ čiťonosoplenu smile

(upravil danhard 2. 4. 2009 19:02)

Re: Ban pro Federmanna

opamp, to víš že nespravil, vždyť to ani neumí, chudák student si těď může za režijní slevu postavit poslední model QQF ...

(upravil Sendy 2. 4. 2009 13:00)

Re: Ban pro Federmanna

Přátelé, nesnažil se nějaký troll vložit do wikipedie slohovou rozcvičku "Dominový efekt" ?

Mělo to sice namále, cituji (http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedist … :Federmann):"
Děkuji Vám za informace v článku Dominový efekt. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení.

Připomínám, že zdroje o použití tohoto pojmu v elektronice by měly být nezávislé na Vás. --Postrach 15:28, 13. 11. 2007 (UTC)"

Vono to tam naráz je... http://cs.wikipedia.org/wiki/Dominov%C3%BD_efekt

gratuluji k úspěchu smile

Web

Re: Ban pro Federmanna

opamp napsal:

hele, federmanne,

místo toho kličkování koukej odpovědět, jestli jsi už tomu chudákovi studentovi ten modul opravil do plně funkční podoby. A jestli jsi už stáhl ten ohavnej pamflet ze svých stránek.

Asi napíši něco na způsob“ Úpravy koncového zesilovače 150W z knihy Zdeňka Kotisy” abych upozornil na možná nebezpečí při stavbě a provozu ALDAXů.

Re: Ban pro Federmanna

féďovi niekto počas puberty musel silne ublížiť big_smile

Web

(upravil danhard 2. 4. 2009 13:17)

Re: Ban pro Federmanna

Bohumile, když to bude mít hlavu-patu, proč ne. Ale obávám se, že to bude zase snůška nesmyslů smile

redyuri, doslechl jsem se, že s ním snad matka upadla na schodech ...

(upravil opamp 2. 4. 2009 13:24)

Re: Ban pro Federmanna

Milý (c)F, zkus jednou na přímou otázku (např. tu z 611) VĚCNĚ a PŘÍMO odpovědět... Dokážeš to vůbec?

To že umíš uhýbat, už víme všichni, to nám ukazovat nemusíš. Zkus něco jinýho!

Fakt vám kolegové přijde smysluplný tohle individuum tady trpět? Přijde vám to vtipný?

Web

Re: Ban pro Federmanna

Ty ale fakt jako už:

Přímo položené otázky:

Proč se měřilo před RL?
Jaký je současný osud toho modulu?

Je problém odpovědět?

Re: Ban pro Federmanna

No zkus něco takového napsat a opravdu si do toho Rožnova pro tebe dojedu, nejmíň dva měsíce budeš cucat jogurty brčkem, parchante. Kotisa nechodil ani jeden, kdežto Aldaxů běhají ve dvou státech stovky a stovky kusů.

Odpovíš už konečně na to, na co jsem se ptal? Je ten modul opravený nebo ne? Já se to tak či tak dozvím, protože pokud odešly MJWčka, nemá nikdo šanci je získat nikde jinde, než u nás.
Ale chraň tě potom ruka páně.

Web