Re: 2,5KW zesík

big_smile Ta stěna ho musí dobře zkopat

(upravil millano 31. 3. 2009 19:27)

Re: 2,5KW zesík

Sinclaire dej sem prosim foto chladícího systému SpeakerDefloratoru, myslim si že nejenom mě by zajímalo jak se dá takový monstrum uchladit.

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: 2,5KW zesík

a co rikate na todle to ? planek na 20kw zesík http://www.zesilovace.cz/storage/20kw.gif

Re: 2,5KW zesík

A k čemu je to dobrý?

Re: 2,5KW zesík

Taky netuším kčemu by byl takový zesák dobrý. nebo myslíš neo že snad existují repráky co tykový výkon vyzáří smile?

Re: 2,5KW zesík

chlapi neblázněte!!!!! ale tip to ground zero od neo je celkem zajímavé repro big_smile kurnik to musí být nářez to vozit v autě big_smile

Re: 2,5KW zesík

Tohle sice není 20kW, ale jen 14kW v můstku.
http://labgruppen.com/downloads/product … 000_V3.pdf

To si myslíte, že tyhle zesilovače se dělají jen tak pro katalog ?

Web

Re: 2,5KW zesík

Tak s tím už by se dalo opravdu svářet.....kde je europřívodka? smile)))
Každý kanál má svůj síťový powercon 32A ? Když to vybudíš sínusem do 2 ohmů tak každým fičí 30A......ufff

Web

Re: 2,5KW zesík

pri kupe dvoch ks dostanes ako darcek maly prenosny nuklearny reaktor....pripadne vreckovy nakadahovy smile

Web

Re: 2,5KW zesík

Tak drahý zase nejsou smile. Ale ukrmit rack plný podobných zesilovačů není až taková sranda.

Web

(upravil BigDrobek 31. 3. 2009 20:40)

Re: 2,5KW zesík

Pokud si v blízkosti nějákýho NN trafa tak odřízneš domácnosti a máš od 220kVA nahoru.. smile

Re: 2,5KW zesík

Většinou jsou v areálech jen přípojky na pár desítek kVA, takže se velké PA krmí z elektrocentrál. Ono 250kW pro zvuk a světla středního pódia jen tak neběhá po poli.

Web

Re: 2,5KW zesík

jak to,poctivy autohifi tuzer by sa nad tym vykonom pousmial smile to normalne tahaju z autobaterie a wyepyco kapacytatorov smile

Web

Re: 2,5KW zesík

Jednomu autohifi tuzerovi strčil známý do kufru bedýnku 2x12" + 6" na zvukovodu +1" - počkal až usedne, kábl protáhnul okýnkem, zapauzoval CD, nastavil zesilovač (blbých 400W) a pak to pustil. Škoda že selhala videokamera, takovou změnu výrazu ve tváři během dvou vteřin jsem ještě neviděl, to vypadalo jako rána obuchem do hlavy a vzápětí z auta vyletěl jak střela lol

Web

Re: 2,5KW zesík

Ale woe 400watůch je málo. Kdyby tam měl jakože 10kW, to by teprve mlátilo jako nějákejch 400watůch je o hovně.. Když jsem se hádal že s pořádným profi subíkem a 400W v autě člověka umlátíte, tak to nee hadex tuba a 20kW je potřeba, něco o citlivosti většina tunerů nic neví.. smile

Re: 2,5KW zesík

Však ho taky neohromilo těch pár vat, ale ty reálný decibely - ona ta bedýnka má docela citlivost, ten střed se zvukovodem prý 102, tak se mu ten ryčný nástup Hey You od Scorpions asi zaryl až do trakčníku smile.
Stejně si myslím, že si dodnes myslí, že ty vaty z 230 voltů jsou silnější než ty vaty z 16 ventilů mad

Web

Re: 2,5KW zesík

Jo tak to se nedivím, že tak vyletěl. Tak vono waty z 16ventilů je potřeba vydělit deseti a si na watech z 230V. Ve skutečnosti je to uplně to stejný, akorát výrobci tisknou na výrobky kde co. Však tisíce zesilovačů nejmenované fy už léta fungují a jednou do dlouhejch vln a taky maj psaný 500watůch a daj sotva 50. Aby to s těma autohifi super scooprama nebylo stejný. Ikdyby nakráse zesilovač sypal 1kW, tak do bedny co má 79dB/w/m to nemá moc smysl, pokud jsem se nesekl v odhadu, tak 95dB při 100W musí mlátit daleko víc.. smile

Re: 2,5KW zesík

Jestli dobře počítám (kdyžtak mě odstřelte), tak je na tom 95dB/W/m na 100W o 6dB líp než 79dB/W/m na kilowattu...ale třeba by tomu pomoh kapacitátor, pyčo lol