Re: Hlasování: AAA=BAN?

Minule jsem se k tomu nevyjadřoval, ale tentokrát mě sám AAA přesvědčil abych to udělal. Prohlídnul jsem si i pár jeho posledních příspěvků a mám dojem že ani jemu se nic nestane když dostane banán - nemá znalosti na to aby radil a sám radu nepotřebuje. Jeho schopnost vytvořit si názor na člověka kterého ani nezná ze 2 řádek je taky udivující. Kromě toho na sebe neposkytl vůbec žádné osobní údaje, schovává se v anonymitě - to mi přijde velmi ubohé.
Shrnuto - Antonio, vyhoď toho tvora.

Re: Hlasování: AAA=BAN?

Souhlasím, ten člověk je nejenom neužitečnej, ale spíš nebezpečnej. Když pominu jeho zbytečnej flame, někdo se jeho bludů ještě chytne a bude zle...

Re: Hlasování: AAA=BAN?

Tenhle blbec je mi u prdele, leda mne většinou pobaví (já vím, postiženým se člověk smát nemá). Ale to šíření lží (viz GM) je na pováženou, za tohle by to měl fásnout dávno.

Web

Re: Hlasování: AAA=BAN?

Sice dodatečně, ale připojuji se. Schází mu sebereflexe, je to fakt moc i na mne a to mám (v genech) pedagogické sklony.

Re: Hlasování: AAA=BAN?

Já si myslím, že má z GME provizi, že to tak tvrdě propaguje. Zdravě smýšlející člověk tohle vypustit z huby by si měl dát facku takovou aby druhou koupil o futra.
Ono kdyby tam byly originály asi by na to spousta lidí nenadávala a ne jenom v česku jak psal sinclair. Hold AAA vidí opravdu jenom na imaginární rovině, ta reálná mu něják utekla. Ještě že je ta gaussova rovina.

Re: Hlasování: AAA=BAN?

a třetí o zem, a mezitím vychladnout...

Re: Hlasování: AAA=BAN?

antonio: Jen pro sichr - nevrátil se oklikou? Nějak moc mi ho to připomíná:
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=122909#p122909

Re: Hlasování: AAA=BAN?

Nestejná IP a registroval se už 11.11.08.