Re: Hlašte bezmozky!

Sincalire tak udělej kvalitní fotky těch 2*4 metrů třeba na 5x a pokud to má na hřbetu názvy, tak to z toho přepíšu a udělám seznam.

(upravil AAA 14. 2. 2009 0:20)

Re: Hlašte bezmozky!

Promiňte-trochu mimo
Jeane, nevšiml jsem si že bych lezl někomu do prdele-tohle já nedělám a jsem na to alergickej. Jestli bereš nevšímáni si Sinclaira jako vlezdoprdelkovámí, pak se běž léčit. Naučil jsem si jeho a jeho některejch blábolů nevšímat. A za další: Jo oni teď všichni kvůli tobě půjdou hledat na Prodance moje přízpěvky aby se mohli začít hádat.....to tak.

Ta literatura není špatnej nápad ale myslím si že kdo chce, tak si ji najde sám a kdo nechce, (většina) tak to stejně nepoužije. Celkově si myslím, ta starší je alespoň ve věci zesilovačů mnohem mnohem lepší. Je to asi tím že v začátcích bylo o čem psát, dnes když se už o zesících ví prakticky všechno, tak není o čem psát. Důkaz může být např. ve spínaných zdrojích-tam se stále vymýšlí a i lit. je na to dobrá(viz. třeba Krejčiřík). Leda snad sem tam udělat velkou průřezovku o zesících pro začínající, a to se vším všudy-na takovejch 1000-2000 stránek by to určitě vyšlo(samo v dílech)-tak odborníci máte možnost:).
A to že starší knížky často na dnešní dobu obsahují úsměvné informace, není na škodu-alespoň je to pro porovnání současnosti s dřívějškem a zase: kdo má opravdu zájem, tak si ty informace dokáže správě utřídit a ze staré vybrat to dobré, jako z nové.

Re: Hlašte bezmozky!

AAA ti jebe? Tvoja paranoja už dosahuje neuveriteľných rozmerov. Myslel som to tak, že mne niekto napíše, že lezem sinclairovi do prdele. Pre mňa si ty chuj už dávno aj s littlom, ja som svoj názor nezmenil.

Re: Hlašte bezmozky!

No tak jsem to špatně pochopil, myslel jsem že to m je navíc. Další věc je že přecejenom slovenštinu slyším akorát občas od spolužáků, tak jí vždycky dokonale nemůžu rozumět. Tak sorry.

(upravil jean 14. 2. 2009 11:50)

Re: Hlašte bezmozky!

Ale oceňujem, že ty si prestal aspoň trepať v každom vlákne na rozdiel od littla. Aj keď ti to môže by jedno big_smile. Když ti to pomuže, ja mohu psát i česky, my na Slovensku jsme to ještě nezapomněli.

Re: Hlašte bezmozky!

Vidíš jeane, to jsme dva. Taky jsem svůj názor na tebe nezměnil. Pro mě jsi jen prachobyčejný sinclairův ocásek a slušně tě posílám do *censored*. Přeji krásný den smile

Re: Hlašte bezmozky!

OT    Já si pujčuji knížky v knihovně. A i muj levný foťáček zvládne čitelně přefotit zajímavou stránku, kterou si pak uložím.  Ale možná bych nedovoloval půjčovat exempláře,které jsou již k dispozici pouze v jednom kuse ,lidem domů. Ať je ty mozky stále čím plnit   smile

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Little, ty máš aspoň nezlomný charakter, lebo ho máš pružný. Ty ocásek roll. 2573 príspevkov o hovne za necelé dva roky....

Re: Hlašte bezmozky!

Mě by jen zajímalo, kdy Little pochopí, že nestačí JEN psát hezky a bez chyb.. big_smile

jean> Pružný je to správný slovo...

Web

Re: Hlašte bezmozky!

O to víc je ten little nebezbečnej, že píše na první pohled úhledně.

Re: Hlašte bezmozky!

Michal napsal:

Vážení, musím Vás varovat.

Bezmozkovitost roste. Nevím s čím to má souvislost, jestli s předvolební kampaní, krizí nebo je to všeobecný úpadek. Na doposud "čistých" fórech se objevují čistě provokativní příspěvky, případně něco podobného co se děje tady. Buďme k sobě dvojnásobně zdvořilí a slušní, ať je případný narušitel snadněji identifikovatlený a vytěsnitelný.
Budu psát s diakritikou.

Suhlas, tiez zacinam mat ten pocit.
A ak to nepojde inak, treba bohuzial pritvrdit.
V kazdom pripade ale normalni ludia sa nemaju coho obavat ...

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Ano. Svět je beznadějně zaplavován polovzdělanými kokoty a původně dobrá úroveň některých odborných diskusních fór sklouzla do "fak woe hustýho" žvatlání o ničem. Skuteční odborníci a vzdělaní lidé jsou tím čím dál víc otráveni a buď utečou jinam, nebo prostě zmizí.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/20_x.png

Že je to blbě koncipovanej dotaz, vem to čert, ale napsat to do threadu s pravidlama?
Antonio, neměl bys lepší ten thread s pravidlama zamknout?

Re: Hlašte bezmozky!

Vzhledem k tomu, že je to už po druhý, asi nemám na výběr. Nechápu...

Re: Hlašte bezmozky!

Antonio, prosím Tě, opravdu by nešla udělat sekce pro začátečníky? Já mám občas i trpělivost těm trotlíkům nějaké základy vysvětlit, ale strašně se tím zasírá fórum. V poslední době se tu objevuje strašně moc mlaďasů, co ví absolutní kulový. Užitečné věci potom zanikají. A když se někdo po sté zeptá, jak je to s impedancí zesilovače a bedny, moderátor to prostě přehodí do začátečníků a bude vyřešeno.

Re: Hlašte bezmozky!

Myslím, že to je dobrý nápad.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Teď jen, zda to bude dobrý tah smile

(upravil Duwenbleidd 16. 2. 2009 21:44)

Re: Hlašte bezmozky!

Spíš bych to udělal obráceně - oddělit záležitosti s vyšší úrovní. Taková individua co napíší dotaz klidně i do pravidel fóra se nepoučí. Ideál by byla pokročilá sekce kde by mělo i víc lidí moderátorská práva aby odstranili příspěvky co by tam neměly místo. Nejradši bych viděl Dawsaa, Pistoli a klidně i Sinclaira (pokud to bude brát chladnokrevně) jako moderátory. Bylo by na nich jestli svoje práva použijí nebo ne. Myslím že to by zachránilo fórum pro lidi "co už jsou dál".

Ideál by byla dvě nová oddělení, něco jako:
Reprosoustavy pro pokročilé (třeba by se tam řešily i měniče, ale žádné TVM, SAL a repra z věží)
Elektronika pro pokročilé (tam by se řešila konstrukce zesilovačů a dalších obvodů)

(upravil iMartin 17. 2. 2009 1:49)

Re: Hlašte bezmozky!

Si představ kolik threadů by Antonio musel zhodnotit, jestli se hoděj do sekcí pro pokročilý a přesunout je tam, aby rozdělení dávalo smysl.

Re: Hlašte bezmozky!

Nemám teď na mysli přesouvání současných vláken, jen přesunout/zkopírovat vlákna o zkušenostech s měničema a začít u těch nových s čistým štítem. A použít u těhle oddělení jednoznačnej popis. Ideální systém nebude nikdy, jen musíme najít to menší ze dvou zel...
Jinak ideál by byl IQ test při vstupu na fórum lol