Téma: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Co rikate na tento receiver, nebo existuje za tu cenu lepsi?
http://hifibazar.cz/detail.asp?id=1170

Web

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Podívej se zde do bazaru, Sinclair tady nabízí NADa v podobný cenový kategorii, kterýmu tedy věřím o moc víc, než tomu Marantzovi...

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Já bych neváhal, kdybych chtěl AV jdu do NAD T744.

Web

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Ten Marantz je přeci jen min. 6 roků starý a součástky také stárnou, kondenzátory vysychají, poťáky začnou šustit... U toho NADa se optej na stáří a pokud je podstatně mladší, ber ho.

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

ja ted nasel tady v bazaru od Sinclaira DAS 743 za 10 necelou. No kazdy ty nady vychvaluje ale cetl jsem docela ze nektere serie se nepovedly a kondenzatory vysychaji
http://www.elektrospalicek.cz/catalog.php?catid=459
ale myslim ze Sinclait ro asi neresi, jelikoz neni treba ze?

Web

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

No, vždyť to je ten, co jsem ti nahoře psal - NAD 743. Pokud sis na špalíkovi přečetl dobře, týká se to modelů C272 a C372. Sinklér by ti napsal, že si to ty kurvy žlutý osadily součástkama podle sebe a v tom je ten problém.

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Tak už ho nekoupíš, toho Marantze sem objednal už já. A co se týče vysychání kondíků u jen 6 let starýho zesu je blbost.

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Pak napiš jak hraje.

Web

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

A proto ve dva roky starejch PC zdrojích z číny, jsou kondy vyschlý jak troud a kapacitu nemaj už skoro žádnou.. Řekl bych že 90%  věcí co sem leze z číny je na tom obdobně..

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

BigDrobek: Srovnáváš tady Japonský receiver za 38 000,- s nějakou jebkou od větnamců.

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Kritik: ještě musí zehnat správné bedny,ne na každý zesík všechno sedí.

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Jenže v PC zdroji za litr je pár součástek, v tom receiveru je toho daleko víc => zvyšujou se náklady na výrobu a vývar taky musí bejt, takže neříkám že po dvou letech to musí notně do popelnice, ale že po 10 letech to nemusí vypadat o moc líp než ten zdroj. Samozřejmě že je docela dost vyjímek, ale ty se musí dobře zaplatit.
Čím dál tím míň jde vidět kvalitní osazení v přístrojích. Většinou i ty dražší třídy už nejsou osazený 100% "zdravým" materiálem. Jak říká sinclair: "Co si zaplatíš to taky dostaneš a dnes to platí dvakrát".

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Dobrý den, právě jsem našla tento receiver na aukru za fajn cenu. Myslíte, že do něj jít?
Jak tady někdo psal o stáří kondenzátorů, tak toho bych se vůbec u takovéto kategorie hifi nebála...
Spíš mi jde o to, jestli jde za tu cenu pořídít něco lepšího?
http://www.aukro.cz/item547131114_recei … _kino.html

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Dobrá cena.Za ty prašule oukey,horší jak to půjde nahoru.

(upravil little 7. 2. 2009 15:02)

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Docela by mě zajímalo, jak se liší od nižšího typu SR4200. Má to taky na konci 4 páry komplementárních Sankenů?

EDIT: Nemá někdo zájem o kompletní servisní manuál na Marantz SR7200?

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

OT: No pánové vy jste mi gentelmani, máme tu zřejmě další holčinu mezi námi a nikdo ji hezky nepřivítal! Tak teda vítej ve zdejším doupěti a neboj se, i když někteří staří vlci hezky štěkají...

Web

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

Jen aby se s  Ivanky  navyklubal  transvestita smile , už jsem to zažil , že se  klučina vydává  za  holčinu , aby   mu někdo poradil smile

Re: Zhodnoceni MARANTZ SR 7200

little: rozdíl je hlavně ve výbavě ... Jinak to je na stejné kopyto lol

Web