Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jaký zesilovač

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: Jaký zesilovač

On bol nimi doslova hypnotizovaný lol

Web

Re: Jaký zesilovač

Mě to taky vždy úplně uchvátilo. Plánuju je do zesíku taky, ale nějak nemůžu najít pěkný kousek.

Re: Jaký zesilovač

Ahoj chlapi, díky všem, co jste se mi ozvali na ten můj dotaz. Měl jsem ještě spadeno na AZS223, která byla vystavená taky na Aukru, údajně z nějaké prodejny, kde běžela jen 2 měsíce, pak už jen odpočívala ve skříni. Dneska aukce končila a cena šla dost vysoko, tak jsem do toho nešel. Teď přijdu sem a vidím, že jsi KURPELMe prodal i tenhle svůj, který bych teď bral, páč jste mě přesvědčili:) Na ty NADy jsem koukal a pokud někdo prodává tu 304, tak cena bývá 3000,- a víc, ale moc často se jich lidi nezbavujou.. Navíc, jak říkáte, člověk neví, co má ten zes za sebou.

To kurpelm: když si to Wenca rozmyslí (jako že asi ne), tak mi dej prosím vědět, zatím budu hledat dál. Díky.

Re: Jaký zesilovač

AZS223 dá do 8 jen asi 2x 20W.

Web

Re: Jaký zesilovač

JJ, díky. Zaujal mě tím, že byl vlastně nový, nehraný, co do kvality vůbec ne špatný a mám doma ještě nějaký dřevěný Tesly 4Ohm. Ale ten zes už je v současný době vlastně legenda, takže jsou za něj lidi ochotný dát dost peněz, aby ho měli ve sbírce..

Re: Jaký zesilovač

Fidlere, sorry, ozval sa prvý. Jasne, keby si to rozmyslel dám vedieť a si v poradí.

Web

Re: Jaký zesilovač

Jasně, to chápu smile Dík

Re: Jaký zesilovač

Nieje zač. Len mi je záhadou že pomaly dva týždne po ňom pes neštekol a odrazu sa idete pobiť cool

Web

Re: Jaký zesilovač

Já se registroval teprve včera.. smile Ohledně zesů apod. je tohle výbornej web, člověk se toho hodně dozví, četl jsem tady i dost jiných vláken a stojí to zato.

Re: Jaký zesilovač

O prínose fóra nepochybujem.

Web

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jaký zesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£