Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 23)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

  Stránky: 1 2 3 ... 23 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 452]

(upravil TomasT 6. 2. 2010 16:17)

Téma: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Cesta k realizaci tohoto projektu byla poměrně dlouhá, začala před několika lety, kdy jsem postavil, dá se říct svůj první DA převodník s obvody od Texas Instruments, na obyčejné desce plošných spojů vyrobené z pauzáku a vyleptanou na schodišti. Jeho vzhled nebyl zrovna takový, kterým bych se rád chlubil, nicméně nějak to hrálo…

Nyní už hezkou řádku let odpočívá v křemíkovém nebi. To byl první impuls k tomu, že jsem si dovolil použít lepší obvody a začala éra, kdy jsem se začal zajímat o tyto zařízení, jednak proto, že jsem byl vnitřně přesvědčený, že moje Hi-Fi, dá li se to tak nazvat by mohlo hrát lépe. A tak vznikl projekt, který několik málo lidí zná pod názvem TOPDAC. Velmi rád bych k tomu dodal, že ačkoliv mi ten název ze začátku připadal poměrně legrační, tak postupem času jsem ho už nemohl vydýchat. Velmi to svádí k tomu, že je to něco zcela výjimečného a nedostižného a přitom je to „ pouze“ zkratka mého jména, místa kde bydlím a písmen DAC, což ví pár starých ostřílených borců z lopuchu. Ale za ty roky, co utekly, se hifistická rodina rozrostla o mnoho nových členů a těm pravý význam toho názvu zůstává dokonale utajen. Tímto doufám, že se mi to nyní podařilo alespoň částečně odtajnit. Poté následovalo několik modifikací, které byly spíš kosmetického charakteru, protože mám radost, když desky plošných spojů jsou funkční a vypadají hezky. Roky utíkaly, a já jsem víceméně zjistil, že vlastně už žádný vyloženě analogový zdroj signálu mít nebudu, ba naopak, vyvstala potřeba zařízení, které by zpracovávalo pouze digitální signál ve formátu S/PDIF a AES/EBU, mělo plně symetrické výstupy, bylo synchronizované i externě, dovolilo připojit koncové zesilovače přímo bez nutnosti předzesilovače propojením bi-amping a umělo řídit hlasitost takovým způsobem, aby nedegradovalo příliš silně analogové výstupy. Myslím si, že se mi to podařilo alespoň na slušné úrovni. I když pravda je taková, že toto byl projekt docela nákladný, pracný a dodnes není ve finálním stavu - to znamená kompletně ukončený po stránce ovládání i designu. A brzo ani nebude, jelikož potřebuje další finanční injekci a je nutno mu věnovat ještě hodně práce aby uměl vše, co potřebuju a nemusel jsem se za něj stydět. Tím, že mé finanční možnosti nejsou nevyčerpatelné, se doba jeho úplné realizace ještě o nějaký ten rok protáhne. Jelikož mám svých projektů zpravidla několik současně, jsem začal mít potřebu zařízení, které by nebylo tolik složité, bylo menší co do rozměru plošného spoje a bylo napájené již stejnosměrným napětím. Tím se zrodil můj nejnovější počin, který bych teď rád alespoň v kostce představil…

Jako DA převodník jsem jednom plošném spoji. Naprogramován je tak, že zvládne PCM od 44,1kHz do 96kHz, v 16 až 24 bitové hloubce, čili vše, s čím se dá v dnešní době spoužil již notoricky známý AD1853 firmy Analog Devices, který lze pořídit za dobrou cenu a s jehož charakterem zvuku jsem velmi spokojen více, než s jeho následovníkem. Tím, že jsou to dost subjektivní záležitosti, nebudu je příliš rozvádět. Vstupní přijímač je od firmy Cirrus Logic, kterou už tolik v oblibě nemám (Analog Devices je mi mnohem bližší - bohužel pro mne použitelný obvod v tuto chvíli nenabízí). Receiver pracuje v softwarovém módu a je spolu s AD1853 řízen mikroprocesorem který je umístěn na jenom plošném spoji. Naprogramován je tak, že zvládne PCM od 44,1kHz do 96kHz, v 16 až 24 bitové hloubce, čili vše s čím se dá v dnešní době setkat. Pro pořádek pro méně orientované uživatele doplním, že v žádném případě nezvládne a nikdy ani zvládat nebude SACD a vícekanálové audio. Dále následuje 6ks operačních zesilovačů ( já vím, opravdoví chlapi je nepoužívají…) a výstupní konektor. Pro napájení je potřeba napětí +10V které zásobuje digitální část a je dále stabilizováno na potřebné hodnoty, pro analogovou část a operační zesilovače je zapotřebí ještě 2x12V nebo +-12 se společným středem. Po přivedení napájecích napětí a následném resetu všech obvodů mikroprocesor nastaví receiver a DAC. Nastavený je první digitální vstup. Pokud se na něm objeví digitální signál ve formátu S/PDIF nebo AES/EBU - na výstupním konektoru bude analogový signál o běžné, tedy standardní velikosti 2V při 0dB v digitální úrovni.

Jelikož je mezi DIY komunitou dostupný zesilovač Pavla Dudka DPA222mk2, který je dle mého pohledu velmi povedený, zanedlouho bude projekt Aragorn RNDr. Bohumila Sýkory, jako regulaci hlasitosti můžete použít s jistým omezením Dispre Pavla Macury (pokud Vás teda nebude moc stát to věčné přehazování vstupní kabeláže). Rozhodl jsem se proto, že nyní přispěju i já svojí troškou do mlýna a dám k dispozici DA převodník, který těmto přístrojům nebude dělat příliš velkou ostudu. Proto jsem se snažil zpřístupnit ho co největšímu okruhu lidí a tudíž nepoužil žádné exotické součástky, SMD technologii omezil na naprosté minimum, to znamená jen a pouze tam, kde to bylo nevyhnutelné, a obvody se ve vývodových pouzdrech nevyrábějí. Tímto si doufám můžu dovolit dát k dispozici „jen“ desku plošných spojů s naprogramovaným procesorem. Těm, kteří si netroufají na to, aby si těch několik SMD součástek zapájeli, je zapájím já sám. Bude tedy nutné osadit a zapájet pouze součástky zcela naprosto běžné a měl by to zvládnout každý, kdo už alespoň párkrát držel pájedlo v ruce. Je bezpodmínečné vlastnit nebo mít k dispozici takzvanou mikropájku, transformátorovým pájedlem to ani nezkoušejte…

Pokud neprovedete chybu v osazování, tak po zapájení, očištění od zbytků tavidel a přivedení potřebného napájení bude převodník pracovat na první zapojení, toto jsem schopný garantovat. Jsem si tím jistý, plošné spoje budou elektricky testované, čili žádné extrémní překvapení by nemělo nastat. Velmi nedoporučuju stavbu naprostým začátečníkům, kteří nepoznají hodnoty součástek, pletou si kondenzátor s rezistorem a integrované obvody osazují podle toho, kolik mají nožiček a kde se zrovna „nějak“ vlezou… Velmi dobré je mít i osciloskop, na kterém si ihned ověříte, že nedošlo k zásadní chybě. Plošné spoje budou v mých standardech, tedy vrtané s bílou nepájivou maskou a hallem. Nyní jsem si docela naběhnul, protože bílou masku používá Pavel Dudek, jehož desky jsou esteticky i funkčně na dokonalé úrovni, a já mám několik let černou s bílým potiskem. Pro tentokrát ale udělám výjimku, protože Pavel bude mít zdroj, který bude naprosto dokonale použitelný i pro tento převodník, a myslím si, že by mnoho z Vás bylo zklamaných, kdyby si mělo postavit zdroj bílý a zbytek černý. Já osobně bych z toho smutný byl…

To nejlepší, nebo nejhorší (ať si to přebere každý sám) nakonec je cena. Za desku budu chtít 2500Kč včetně naprogramovaného a naletovaného procesoru. Pro ty, co budou chtít osadit i ostatní SMD součástky bude navýšení o jejich cenu a můj zanedbatelný čas. Dokumentace bude obsahovat detailní osazovací výkres, hodnoty součástek, doporučené typy a popis oživení, osazení a kontroly. Detailní schéma nebude, protože ho nemám ve stavu, ve kterém by šlo publikovat a přeci jen po zkušenostech, které má Pavel Dudek i Pavel Macura si nechám kousek, aby ten „pajcung“ byl alespoň trochu těžší.



Snad jsem vše podstatné napsal, jako poslední sem dám obrázek, jak budou rozmístěné součástky a email na kterém mne bude možno kontaktovat. Berte všichni v potaz, že mám zaměstnání, v pracovní době si nemůžu vyřizovat své soukromé záležitosti a buďte trochu trpěliví pokud nedostanete odpověď „obratem“. Budu se snažit odpovídat všem. Jakmile bude hotový ověřovací kus, věřím, že Vás potěší další obrázky. Rád bych ještě podotknul, ze nejsem ani tak starý, ani se necítím být tak chytrý, aby mi kdokoliv musel vykat.

Email
hsdac@ttc-audio.cz

TomasT

EDIT 6.2.2010

HS-DAC se naucil prepinat 4 digitalni vstupy budto otocnym prepinacem nebo mikrospinacema a zvoleny vstup indikuje prislusnou LED diodou. Pripjne mista pro mikrospinace nebo otocny prepinac jsou umistene na desce zdroje. Taktez pro LED diody.

Po vypnuti napajeni a opetovnem zapnuti si pamatuje naposledy zvoleny vstup a na ten se nastavi.

Nyni prehrava vse od 44,1kHz az po maximalnich 192kHz ve 24 bitove hloubce na jakemkoliv vstupu bez jakehokoliv zasahu, sam detekuje jakou vzorkovaci frekvenci ma prichozi signal a na nej se nastavi zcela automaticky.

Plosne spoje pro HSDAC i zdroj jsou dostupne v omezenem mnozstvi, vcetne osazenych SMD soucastek aby ubyly starosti se shanenim. Vsechny zbyvajici soucastky jsou naprosto bezne dostupne, neni treba nic shanet v zahranici.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tomáši, patřím k laikům, tak se nezlob za trapné dotazy. Není mi jasné použití tvýho TOPDACU. Montuje se do CD, DVD přehrávačů (pro stereo), či do předzesilovačů, zda může mít 2 vstupy, zda se dá použít stávající napájení v CD...? Koaxiál nebo optika?  Nebo to musí být samostatná skříňka s vlastním napájením? Když výstup pustím do konců, jak budu řídit hlasitost, pro jakou úroveň CD a DVD se hodí (kvalita ostatních částí)? Zkrátka to chce více příkladů praktického použití.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

V pohode, kazdy nejak zacinal... Zamontovat se muze kdekoli, jak do stavajiciho CD nebo DVD tak do samostatne krabice. Takzez zdroje se samo ze muzou pouzit ty co jsou ve stavajicim prehravaci. Nicmene davat to do CD je trochu krkolome, tam by to slo udelat cisteji, bez konverze do spdif a nasledneho dekodovani, ovsem i toto je reseni. Muze se zamontovat i do stavajiciho predzesilovace, nebo se mu poridi separatni krabice, je to v podstate uplne jedno, a na uvazeni kazdeho soudruha ( sorry, nemoh jsem si s tou hlaskou pomoct, protoze ji nejak v posledni dobe pouzivam moc casto -))  Velmi dobre to bude hrat s dispre od Pavla Macury, slysel jsem to a hodne se mi to libilo. Co se tyce kvality, to je velmi osemetna otazka, nebot na to neexistuje jednoznacna odpoved a je to velmi subjektivni dojem. Na spickove stroje to samo ze nedosahne, uplne stejne jako vetsina z nas co tu chodime a bastlime, nicmene dovolim si tvrdit ze takove sonacke esprity posle ihned na vedlejsi kolej, tim mam na mysli XA 5ES, XA 7ES, XA 50ES atd... Coz zase uplne sracky nejsou.

Zvladne to koaxial i opriku, koaxial primo bez niceho, na optiku se musi ale koupit opticky konektor a pak se pripoji stejne jako koax. Nicmene tu optiku silne nedoporucuju... Z jednoho prosteho duvodu, optika je pomala a docela dost se zvetsi jitter, jde to ihned slyset. Tim se ta hracka zcela zbytecne degraduje nekam jinam. Pokud tedy mam optiku a nemam koaxial, doporucuju vytahnout ten opticky konektor a misto nej dat cinch, do ziveho pres odpor at to neleze uplne primo z hradla a je to. V nicem jinem se to nelisi. Pro hnidopichy aby nikdo nezacal vyskakovat, ano, za urcitych podminek i optika funguje dokonale, bohuzel to je ale zalezitost PROFI pristroju a hifi te nejdrahsi kategorie.

(upravil TomasT 24. 1. 2009 8:21)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomášT:
Tome proč je problém udělat to tak aby uměl 24/192? CS8416 to umí a AD1853 taky ... o digitálu vim prd a o programování dva,ale v softwarovým módu si myslím že by nebyl problém s implementací nebo ano? TOPDAC jsem slyšel dvakrát,není špatnej,ale 24/96 je pro mne málo naprosto souhlasím s Jardou, navíc se přiznám že mam taky nejraději AD,ale preferuju zvukově klidnější AD1955 ... Já 100% žádnej stroj na placky už nikdy pořizovat nebudu,protože moje idea je už asi 8 let PC krmení a k němu DAC kterej si bude data bufferovat a dle vlastních jitter-free hodin sám sobě posílat...(z kuloárů: na něčem ideově makaj krasomil s vránou tak čekám jak to dopadne) Tím se ale nebráním použití něčeho konvenčního do tý doby než se něco objeví....Proč bazíruzju na plným 24/176,4 a 192 já mam zdroj muziky i ve full hi-res (24/176,4 a 192)  .. a dac bych chtěl používat i na měření, takže 24/96 je pro mne kvůli impulsce už déle nedostatečný bohužel.


Neni to problem, nebo alespon ne velky.Jenze ja si soft nepisu, nechavam si ho psat od profiku a neco to stoji. Ta deska je pomerne otevreny system, da se s tim delat vselico, kdyz se najde dostatecny pocet zajemcu co by chteli 24/192 naucime ho i tady toto. pote staci prehrat softwer, a razem to bude umet. Tak jako treba ridit hlasitost nebo prepinat az 8 vstupu nebo zavesit se na externi clock. Tady toto vzniklo aby to bylo levne a vic nez slusne. Ale nebudu to delat driv dokud si nebudu jisty ze to nebude marneni meho casu a penez. Jinak mas tusim lavryho DA10, ze jo ?? -))) Mel jsem ho doma, byl souboj na kuchynske noze a jeho majitel ho pote ihned prodal a ted si poveze domu toho vetsiho brasku co jsem tady dal.

Jinak si troufam rict ze patrim v cesku k prukopnikum hrani z PC, klavesy hard disk rekordingove softy, to melo k tomu vzdycky blizko. Uz bych klasicky prehravac nechtel, skoncil jsem u slusne zvukove karty, mam Lynx AES-16SRC, coz je jen PCI/AES-EBU interface v pomerne slusne kvalite a se vsim, co k tomu patri. Kyz si poridis poradnou zvukovou kartu, poradny clock a poradny DAC ktere maji wordclock in a out, razem zjistis ze nepotrebujes ani jitter-free dacy a berlicky. Takto funguji studia dodnes. Ano, stoji to kopu penez...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomasT:
No pokud by se nás našlo víc tak do 24/192 bych šel... Lavry taky neumí 24/192,sice hraje když se to přivede na vstup ale ne doopravdy... jen tam ten SRC vše resampluje na mimoňovskejch 117kHz takže k ničemu... AD1955 jsem slyšel v eval boardu od AD se 797 za tím, kde byla zapojená korektně to se mi jako jedno z mála líbilo... v lavrym jsou sice taky 1955 ale je to zatlučený několika věcma spínaným zdrojem (i když není špatnej) a OP275 za tím... takže je to zvukově díky tomu ve výsledku takový tepleji barvený... Z daců jsem měl doma na delší dobu pučený tyhle kousky: Lavry,Benchmark,Cepheus,ZeroDAC,a nějaký další číny s BB PCM 1794 a 1796... nic z toho mi bohužel nevyhovovalo... a hlavně nebavilo. Co se týče wordclockování a master slavování... nelíbí se mi to je to lepší než nic ale pro mě nepraktická věc... chci mít univerzální řešení abych k tomu mohl připojit jakejkoliv digitál na nějakým normálním rozhraní a jsem přesvědčenej po tom co jsem o tom jednu dobu hodně diskutoval s Pavlem Valouškem (krasomil) že tohle je nejčistší cesta jedny hodiny přímo v dacu a bufferování takže při propojení optikou bude vše uplně a 100% galvanicky oddělený a přístroje se RF bordelem nebudou mít šanci ani trošku ovlivnit.... proto raději tuhle cestu.Možná je to blbá vize,ale sám vidím i na věcech v práci např. že tzv studiová profi branže není orientovaná na max kvalitu ale spíš na použitelnost a odolnost v profi provozech s kilometrama kabelů. řeším to z jedinnýho důvodu,zdroj signálu je posledních pár let jednoznačně nejslabším článkem audio řetězce a Lynx je sice dobrej ale pořád je to jen zvukovka do PC.Chtěl jsem (lynx Two B 6ch) kdysi, ale cena byla vysoká...a měřený parametry ne zas tak ultimátní.. oproti ESI např. která mi zatím vzhledem k srandovní ceně plně nahrazuje přehrávač kolem 20k.

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Lynx two, no pro mne to taky neni... Hele, jsou i studia kde se na kvalitu jiste dba, to nemuzes tak rict. Hlavni pruser je, ze spousta veci si na studiovou hraje, viz ulizmrdy m-audio atd, pritom jsou to hracky pro decka... Hele, souhlasim s tim cos napsal ohledne toho bafrovani, i kdyz s tim do slova a do pismene nesouhlasim, v podstate ale nejsme v rozporu. Muzes udelat pomerne nekompromisni zarizeni i nyni a i s nynejsima standartama, muzes si ho dokonce ihned koupit. Stoji to poradny balik, je za to krasne auto... Dokud nebudou bezne 24 bitove zaznamy, a tim nemyslim prevadet nejake stare zdechliny z archivu, tak na to kaslu a nema to pro mne vyznam.

(upravil dawsoo 24. 1. 2009 10:50)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomasT:
To máš Tomáši pravdu,balík to stojí ale jen proto že to není běžné řešení... platíš jen právě za tu vyjimečnost, technicky to pro člověka kterej se vyzná není tak nerealizovatelný.. a já tvrdím že platit za hajent to co stojí auto je kravina... i kdybych ty peníze nedejbože volnýměl nedal bych za debilní kus železa s tištěnejma spojema to co za auto... užitná hodnota je jinde big_smile Já mam na to takovej názor že hajent je hlavně taky snobárna...kde se hifisti předháněj v tom co si kdo může dovolit,nespokojený jsou ale stejně jak lidi v nižších levelech takže to taky není cesta...já 100% nepotřebuji mít to nej,ale chtěl bych se aspoň dostat na úroveň kde mě to nebude srát.. v což věřím že to je jen otázka času až najdu něco co bude svým poměrem cena /zvuk/parametry na 100% vyhovovat... myslím že ty to máš podobně a i proto tyhle věci stavíš protže víš že ve stejný kvalitě co si můžeš postavit to v komerci jednoduše nezaplatíš. Jinak neber to jako polemiku,já uznávám každýho kdo něco vytvořil a dotáhl to do funkčního konce a lidem jako ty nesmírně fandim... tvůj DAC bych chtěl určo, kdyby měl firmware co umožní 24/176,4 a 24/192...klidně i za cenu oželení 16bit režimů a nízkejch samplerate 32,44,1,48 jeden čas jsem něco chtěl spíchnout sám,ale jsem fakt už neschopnej něco dodělat... spíš si už jen hraju,není čas.

Není co dodávat...

(upravil TomasT 24. 1. 2009 11:13)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Jak jsem psal, bude to pokud to bude chtit dejme tomu deset lidi a podpori to tak, ze si to proste v tuto chvili poridi tak, jak to je, nemam duvod to neudelat, Ale pokud to bude chtit jeden nebo dva lidi, nema to cenu.. S tim ze jakmile bude k dispozici 24/192, dam to komukoliv kdo mi posle modul, nepredpokladam ze kazdy ma programator a vi jak na to. Samozrejme ze za nejaky rozumny poplatek. Prakticky to vyuzijou lidi jen na hi-res formaty, pro cd nebo dvd je to zcela zbytecne. Ten kdo hraje z pocitace, ten to samo ze bude chtit. Pisu to na rovinu. Ten dvourady konektor uplne vespod tam neni jen tak z lehrace. Vecer nebo zitra sem hodim obrazky pro porovnani jeho velkeho brasky, teda jestli sezenu nekoho kdo to nafoti, muj fotak je takovy shit, tim to nestoji za namahu. Pro predstavu co si z toho kazdy muze vytvorit.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Rozumim...

Není co dodávat...

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Velkého brášku mám na fotkách. Až takto kývneš rukou, môžem sem jednu, dve fotky hodiť.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

TomasT:
Jaký bude rozměr PCB? Můj odhad je 120x70.
Uvažuju o umístění na vejšku do 2U.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

118x 72,5 mm

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Fotka sice skareda, ale zase pro predstavu jak to muze vypadat v krabici staci... Je to stale provizorni stav. Je tam neco z ceho by si nikdo nemel brat priklad, chybi mi tam stale sitova pojistka... Nejsou lidi a jak rika klasik, co shori, to neshnije -)))

http://www.ttc-audio.cz/tt.jpg

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tomáši, kdy bude uzávěrka? Bude potom nějaká šance to objednat? Řekněme za cca půl roku až rok.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Neplanuju nejakou casove omezenou akci, bude to tak, ze se budu snazit mit alespon ze zacatku desky v nejakem rozumnem mnozstvi pripravene aby se dal zajem uspokojit IHNED, nebo ve velmi kratkem terminu... Alespon ze zacatku, co bude za rok tezko rict. Nikdy toho nebudu delat obrovskou hromadu abych se na ni mohl potom jenom divat, ale vyroba bude po par kusech. Takze bude li o par kusu zajem i po roce, desky budou. Par znamena tak okolo 10 -))))

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Ja pridám jednu špionážnu smile

http://img33.picoodle.com/img/img33/3/1/25/t_P1080369m_610e3d0.jpg

(upravil bubu1 25. 1. 2009 13:51)

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Ahoj.Prosím tě,kolik by vyšla deska osazená SMD součástkama.Začínám o tom vážně uvažovat,než nějakou kartu tak raději Dac.A tohle vypadá dobře.Těma SMD myslím int.obvody,pasivní věci zvládnu sám.

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Receiver + DAC +  veci okolo nepresahnou castku 500-600Kč. Kdo ma treba nejake svaby co si koupil driv, tak mu je tam klidne zapajim, ale musi je nejak dorucit ke mne. Coz posta pomerne lehce zvladne. Procesor tam bude zapajeny VZDY .

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Tak jsem dneska dosel domu, a copak to na mne doma cekalo ???  Ano, prvni desky. Mam sem hodit fotku ???

Re: HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Sem s ní... cool

Příspěvky [1 až 20 z 452]

  Stránky: 1 2 3 ... 23 »»»

Audioweb.cz » Zdroje signálu » HS-DAC ma nyni 4 digitalni vstupy, 24/192kHz, zdroj. Finalni stav.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£