Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 6)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Dilema - jaký zesík, repro...

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

RSS

Příspěvky [101 až 107 z 107]

Re: Dilema - jaký zesík, repro...

myslim ze v panelaku naseres sousedy i se 2x6.5" wink tam si totiz ani neuprdnes aby to nekdo nevedel...

Re: Dilema - jaký zesík, repro...

Nějak se mi nechtělo... Nejdřív si postavim boudy, co mě nebudou srát ani zvukem ani designem s tou deltou a na KE vlítnu časem... Bude to taky slušná investice a nejdřív se musíme někde sejít a udělat tu velkou výměnu...

Re: Dilema - jaký zesík, repro...

Presne tie zelené mám ja. Takže sú to jedny z najstaršie vyrábaných? Pánečku... Počúvam na ne stále...

Web

Re: Dilema - jaký zesík, repro...

2 Betaron

Ten zesík je boží smile

Re: Dilema - jaký zesík, repro...

V čase keď som muzicíroval ja sa 835 využívali úplne hojne.  Pamätám si na kamaráta basgitaristu , ktorý zohnal  Fender Jazz bass originál za zhruba 25 000 Kčs. Mladí sa tomu smejú, ale vtedy to boli obrovské prachy.  Bolo to tuším v roku 1975 a chcel k tomu originál zosilovač a bedne - žiaľ to bol len jeho sen. Tak mu kamoš zbastlil zosík Marshal - skriňa bola dizajnová kópia Marshalu no vo vnútri bola oddeklovaná Mono 130 a predzosilovače + prepínače bol amatérsky bastel s KC 509. Aj napriek amatérskej konštrukcii bol ten zosilovač lepší ako Music 130, aspoň mne sa tak zdalo. Ako bedne boli k tomu postavené opäť "Marshaly" - 4 x ARO 835 sérioparalelne. Aby sa membrány nevyšísovali tak sa sprejovali nejakým lakom na drevo. Trochu ich to aj impregnovalo - pri sústavnom prevlákaní bední z tepla do zimy a do vlhka to predlžovalo ich životnosť.  Ešte si spomínam na "Leslie" efekt vyrobený z plastového lavóra vrtiaceho sa nad ARO 835. Na ose boli pripojené ešte  2 kusy ART 481. Fungovalo to, no nie celkom podľa predstáv. Najväčším problémom bolo odrušiť tyristorovú reguláciu k motoru z pračky ktorý to celé otáčal.

Re: Dilema - jaký zesík, repro...

No ty kráso!!!!! To musela bejt božská aparatura!

Web

Re: Dilema - jaký zesík, repro...

Nuž každý nejako začínal...

Příspěvky [101 až 107 z 107]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Dilema - jaký zesík, repro...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£