Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Prosím pomoc Receiver!!!

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: Prosím pomoc Receiver!!!

Mám AV receiver použitý Marantz SR 7200 z hifibazaru, včera jsem si pouštěl muziku a pravej kanál přestal hrát slyšel jsem, jen když dám ucho přímo k reproduktoru. Po chvilce se chytil a  začal hrát normálně. A dneska jsem si zase pustil hudbu a ouha to samé s tí rozdílem, že se už nechytil, tak jsem zkontroloval zapojení a přehodil repro, ale repro je v pořádku. Připojil jsem tedy na Front B a to samé. Ostatní kanály hrají.Pravý kanál prostě nehraje, když vypojím levý, tak je slyšet že tam potichu v pravým něco hraje.
Co s tím může být:-(, mám na to rok záruku, tak nevím zdali to má cenu posílat zpátky na reklamaci. Rozhodně jsem to nehulil a neškrtnul kabelama, bedny jsou tam dva týdny připojeny bez problému a na nic jsem nesahal prostě najednou.

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Nemohly by třeba bejt špatný kontakty ve svorkach? Když se chytlil?

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

No právě se chytil sám od sebe. Zkoušel sem to právě přepojit na fronty béčka atam taky nefunguje pravej kanál.

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Ten zesilovac neznam, ale pokud ma uvnitr rele pro spinani vystupu, tak rele sepne? A nema treba opalene kontakty?

Web

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Tak sem to teď  zapnul a hraje zas normálně, tak jestli je tam nějakej studeňák, nevim.

No a zas přestal. Fakt už sem nasranej. Prostě hraje normálně a najednou konec a po chvilce se chytne, někdy pomůže přešroubovat kabely, někdy ne. Prostě nevim. Doufám, že mě uznaj reklamaci.

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Jak to máš propojený se zdrojem zvuku?Přes cinch nebo digitálně? Mě se jedmnou stalo to samé a byl na vině vadný signálový kabel z PC.

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Jak přestane hrát zkus otočit poťákem hlasitosti do vyšších pater. Dráhy bývají za ty roky vydřené, hlavně v těch začátcích, kde se nejvíc používá.

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Může to být mračno jiných věcí, od studených spojů na desce, vadné výstupní relé, přepínače, konektory...

Web

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Hmm tak ten marantz si teda koupil ty, ja si na nej delal zalusk sad

Web

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Dělá to i při rádiu, takže propojením a kabelama to neni. Pustím receiver, a hraje normálně a po chvilce přestane a hraje slabonce, jen když dám ucho k reproduktoru. Pak se zase chytne a hraje normoš. Když to zesílým do vyšších sfér, tak hraje,ale tak čtvrt výkonu tam do repra jde.
Máte někdo zkušenosti s rklamací použitého zboží na hifibazaru? Mám na to rok záruku a jsem z Hradce a nechc se mě to posílat do Ostravy poštou, protože nic nemám v ruce, jen ten jejich vytvořený záručák, který pošlu s tím.

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

A co odborný úder, pomáhá ?

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

A co do sluchátek, zlobí též ?

Web

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Zavolej jim a domluv se. Je to solidní obchod!

Web

Re: Prosím pomoc Receiver!!!

Vratit, prachy na dřevo.To je u něj normální.Známý bral zes.yamaha skoro za devítku, přepínač vstupu v řiti.Posílej to zpět.

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Prosím pomoc Receiver!!!

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£