Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

dobrý den, jsem spíše amatér v oblasti audiotechniky a proto prosím o radu: rozhoduju se mezi třema recievery,mají z prvu dosti rozlyšné vlastnosti ale mě vyhovují spíše všechny, takže se ptám vás zkušenějších zdali máte s těmito typy zkušenosti, či zda-li mi přímo nějaký doperučíte, dále bych se chtěl zeptat na reprosoustavy z počátku bych zvolil dvoubednový stereo s cenou do 6ti tisíc korun jo a ty zesilovače jsou : AV reciever Pioneer VSX-817-S, A/V reciever Pioneer VSX-418-S a Yamaha HTR-6130 S moc díky za odpovědi

Re: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

Reprobedny bych si vybral tady http://hifibazar.cz Z těch receiverů je to celkem jedno, ale Yamahu HTR bych vyřadil ze seznamu. Kolik chceš investovat do receiveru? Nechceš raději klasický stereo zesilovač?

Web

Re: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

to Lachtanisko34:

Ten Pioneer 418 za moc nestojí - měl jsem 516 (o kousek vyšší řada) a nic moc, 817 bude asi trošku lepší, ale Kritik má recht, stereo za stejný peníze bude podstatně lepší. BTW pokud trváš na multikanálu, mrkni na jetý kousky na výše zmíněném hifibazaru...

Re: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

wowky takže říkáte, že jen zesák hmm no a kterej byste tak doporučovali??? ja na to nemám moc penez rikám si tak 10000Kč do repra u zesák, no a jelikož tomu ubec nerozumim taxem si vybral recievery, ale pokud radíte vy....tak pánové písněte nějaká zesáčky do 6000Kč a nebo mírně nad:D jinak moc díky za odpovědi a du na hifibazar:D

Re: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

Podívej jestli nechceš nový zesilovač/receiver tak jdi klidně do YAMAHA RX-V 750 nebo do Denonu co mají v hifibazaru. Bedny můžou být např http://hifibazar.cz/obr/Canton_LE_190_buk.jpg
Nevím co se Ti líbí (co posloucháš, jaké repro chceš regálové/sloupové, atd ...). Trochu se rozepiš. Za 6000 Kč koupíš "dobrý" použitý zesák.

Web

Re: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

je to na poslech spíš taneční muziky bude to z MP3 takže vořezaný nebo na filmy většinou jen DVD kvalitka určitě nepočítám že s toho dostanu kdovíjakej zvuk, jen chci aby to pěkně králo a dyž to osmažím aby to mělo co nejmenší zkreslení, bedny max 90l žádný věže co se týče barvy bedny tje jedno, dobrý zesák tje co??? no spíš ty co sem vybral sou...asi v jaký kategorii???:D ty kantony sou krásný ale moc veliký to bych neměl kam dát:D spíš něco menčího:D a o tý yamaze toho moc nepíšou skoro nikde, jen to že je normálně draha:D ale 7 tisíc za to už nedám:( to už by nebyly peníze) jinak moc díky

Re: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

jo vo regálovej reprákách bych taky nepřemejšlel:D asi nejlepší by byly tak may 90l stojanový:D max 6500kc vic ani p*d:D

Re: Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

roll Vyber si něco z hifibazaru.

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Poraďte prosím jaký zesáček zvolit

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£