Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Autohifi » sony xplod

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 78 z 78]

Re: sony xplod

a co třeba použít tenhle:
http://prodance.netdirect.cz/DetailPage.asp?DPG=82363

Cena i parametry vypadají velice dobře.

(upravil kluk 29. 5. 2007 13:17)

Re: sony xplod

Crashpc:
takze myslis ze je dobrej?
Dingo:
soryy ale ja nechci profi!
a tobe se nelibi nejakej z tech odkazu?

Re: sony xplod

kluk: no no vzhledem k tomu, že je ta Delta 15LF levnější a parametrama skoro mnohonásobně dál jak ten Xplod, tak bych bejt tebou koupil něco pořádnýho a HLAVNĚ KVALITNÍHO, takže když tomu říkáš profi, tak kup profi!

Re: sony xplod

Ale profi vole není vůbec kchůl a má voe málo basů, protože nemá tu gumu jako zvávjes, myslim vokolo tý memprány jako. Navíc papírový repro je trapný, vůbec nemá heskou barvu ani to, desink.

EDIT: Ano, je to spam, jen jsem tím chtěl upozornit na na posldní příspěvek - tedy že parametry mluví jasně, cena taky, existuje spousta jiných alternativ, ale nejlepší je pioneer. sad To mě tady mrzí... Proto ten spam.

EDIT2: A dingo se pobavil. smile

Re: sony xplod

Tak teď sem se pobavil smile

Re: sony xplod

jaky je zvukove rozdil mezi band-pasem a basreflexem?

Re: sony xplod

To je hrozně debilní dotaz, nediv se že ti nikdo neodpovídá. TO je jako kdyby ses ptal jakej je rozdíl v jízdních vlastnostech mezi tim když taknuješ benzín nebo naftu.

Re: sony xplod

http://audioweb.cz/tp-ozvucnice3.htm Celé si to pročti, sice tam nenajdeš nic o band-passu ale aspoň se něco nového dozvíš...

Re: sony xplod

co kdyz si koupim ten http://www.hificar.cz/subwoofer/alpine-sw-1243e.html
a ktomu zesilovac toxic 500w?????

Re: sony xplod

Daleko lepší než ten Alpine máš Eminence Kappa15LF cenově podobná, citlivost větší,.............. K tý Kappě ti buide stačit zesík kolem 200W.

Re: sony xplod

Jneže Dingo, problém u profíků je jaksi pracovní objem. Zatímco můj peerless jede "vocpodu" v uzavřené 16L bedně, zkus v tom objemu porovozovat tu Kappu15LF.

Re: sony xplod

Michal: ber že to je do auta, tam se to chová trochu jinak

Re: sony xplod

Iridescent napsal:

Michal: ber že to je do auta, tam se to chová trochu jinak

Jak jinak?

(upravil Crashpc 1. 6. 2007 17:47)

Re: sony xplod

Iridescent: ani tak jí nenarveš do 30l.....

Re: sony xplod

Zrovna mě vykládej, jak se chová subová bedna v autě. Přesně jak říká crash - i tak je do auta nesmysl 15" emi v 30L. Stejně tak je nesmysl 10" peerless v 16L domů.

Re: sony xplod

jean: pokud umíš narvat buldozer do myší díry tak ano.... čti pořádně. doma to chce objem ještě násobně větší...

Re: sony xplod

>Kluk

Myslím žeb zrovna na zesy Toxic v minulým či předminulým foru Sinclair nepěl moc ódy.

Re: sony xplod

Thales: já si myslim že vzhledem k jeho vyjadřování (nic proti sinclairovi, chraň bůh...) Toxic dopadl docela dobře bez té nejhorší zteče a snůšky nadávek big_smile Ale je jasný že tudy cesta nevede...

Příspěvky [61 až 78 z 78]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Autohifi » sony xplod

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£