Téma: sekaku PSA31500

Co hovorite na tento zosilnovac? Ma niekto s tymto nejake skusenosti?

(upravil sinclair 9. 1. 2009 12:32)

Re: sekaku PSA31500

A pročpak se na něj ptáš?
Další sračka, kterou je tady nutné komentovat?
Hlavně si nenech nakecat od všelijakých takyodborníků, že je to kopie QSC...
Je to stejná hajtra jako spousta dalších podobných, udělaná z mizerného materiálu a odchází podobně často, jako všechny další šroty.
A vzhledem k tomu, co to je zač, to bylo i předražený, když se to tu ještě prodávalo.

Web

(upravil dzajro 9. 1. 2009 12:51)

Re: sekaku PSA31500

Niekto mi to chcel predat a tu http://azservis.banet.cz/zes_clan.htm to strasne chvalia, tak sa len tak pytam. Dakujem za odpoveď.

(upravil ondra Ch 9. 1. 2009 15:22)

Re: sekaku PSA31500

Jojo, každý Cigán svého koně chválí smile)

Web

Re: sekaku PSA31500

Jestli je chceš levně, mám tady 3 pokažené, majitel už je zpátky nechce.

Web

Re: sekaku PSA31500

Keby to bolo blizsie, krabica a chladice su este pouzitelne a mozno aj to trafo.

Re: sekaku PSA31500

To jako bys chtěl do toho vymýšlet jiný zesilovač ? Já je opravím a ještě někde poslouží a spálí další kupu repráků technařům.

Web

(upravil dzajro 9. 1. 2009 15:58)

Re: sekaku PSA31500

Ja som si to hned predstavil, ze to zhorelo tak, ze ostalo len trafo, chladice a krabica. Ti techno maniaci ma udivuju zaobchadzanim s aparaturou. Bol som toho svedkom na jednej akcii kde mali vsetko znackove (omnisrotik) a vsetko nadoraz a zvuk len chr chr, ale na druhej strany co sa da od takejto aparatury a obsluhy cakat.

Re: sekaku PSA31500

Omnišrot je značka ? Zdejší technaři jsou teda vybaveni podstatně lépe, od B52, Turbosoundů, Mayerů po handmade s BC + PD repry...

Web

Re: sekaku PSA31500

Tak su trocha vybavenejsi.

Re: sekaku PSA31500

- a dokonce si půjčujou pódia:-)