Re: lov na Kudrika

http://martin.kurpel.eu/public/uploads/ … kovany.lim

Web

Re: lov na Kudrika

No takže zistil som nejaké veci...ta adresa existuje...môžem zistiť či tam reálne býva...ďalej mam dobru kamarátku v KE takže sa jej môžem spýtať či je tam niečo také...do KE mam cca 80km...keď sa na neho chystáte a idete cez SK hornou vetvou po diaľnici tak sa pripájam big_smile a ešte niečo je to kkt na entu...kto dokáže také výplody je zrelý na cvokáreň...a inak tiež som v východu big_smile sice som narodený v TN...

Re: lov na Kudrika

Ta garaz skutocne existuje, je aj tak indiansky pomalovana ako na dostupnych fotkach, lokalita je znama. Ulica sa vola inak ako on popisoval, ale nieje to problem najst, je to par sto metrov od zimneho stadiona SA.
Realne tam asi nebyva, i ked je mozne, ze tam prespava medzi svojimi hrackami.

Ten expert skutocne ozvucil nejake auta, aj drahe kusy, ale vacsinou je hanbou toto co spravil; ine kosicke firmy to po nom vyberaju a montuju normalne bezpecne instalacie.

(upravil dawsoo 25. 12. 2008 1:27)

Re: lov na Kudrika

Stejně jste ošklivý zlí kluci tady... lol místo aby jste si ho předcházeli jako největšího odborníka na TVM měniče tak jste ho svým amatérismem a nepochopením uplně vyštvali lol přitom by ve spoustu dredech mohl bejt velmi užitečnej,protože si myslím že mu (stačí se pozriet na fotky) ze všech tady prošlo rukama asi nejvíc TVM měničů ... a kdo něco v branži znamená 100% má něco od Visual Acoustic... lol

Není co dodávat...

Re: lov na Kudrika

To rozhodně, zvlášť když mu projde stovka repráků rukama jen při stavbě jediný bedny lol