Téma: azk180

mám problém s připojením noteboku k tomuto zesiovači po připojení nabíjení na notebok mi z reproduktoků vychází opravdu nelibej pískavej zvuk prosím o radu co s tím  opravdu si už nevím rady !!prosím o pomoc vyskoušel sem už snad všechno děkuji

Re: azk180

Nezbude, než signálovou cestu oddělit rtansformátorkem 1:1. Jde o galvanické oddělení zemí obou přístrojů, laicky a polopaticky řečeno, ty dvě země /PC a zesilovače/ se mezi sebou "hádají" a navíc po zemním vodiči leze do zesilovače nezanedbatelné rušení.
Použít se dá ledasco, od notoricky známého "kindervejce" z Tesly Vráble typu AN670.07, případně další podobné s podobným převodem blízkým 1:1. Trochu se tomu věnuje jeden článek na Aldaxu.

Web

Re: azk180

děkuji za tvůj nápyd sinclaire hnedka to skusím ale skoučel sem tam připojit jinej zesilovač mccrypt pa-8000 kterej sem si tetka koupil ale u toho se mi to nestává ale to asi bude trafem bo je tam teroid ale moc děkuji

Re: azk180

A jéje McCrypt. Zlatě AZK180.

Web

Re: azk180

taky se mi víc zamlouvá to azk ale moc ho neviužiju když mi v něk při nabíjení chrčí bo mam na notesu špatnou baterii

Re: azk180

Jednoduche oddelovaci trafo prodava PS Electronics asi za 150 Kc, pred nedavnem jsem ho kupoval na hospodu na diskoteku. V tom bordelu nejaka ta nelinearita zmizi.

Re: azk180

Belza má na svých strankách OPTOZZ - izolační zesilovač ale nezkoušel jsem to!

http://www.belza.cz/audio/optozz.htm

Re: azk180

Funguje to, ale zvukově to moc nepřidá... Mám to postavený a mám tam DCDC měniče, takže mi to chodí od 5V => napájení z USB smile

Re: azk180

vo vlastnom záujme sa premenuj napríklad na BigD.... alebo BigDaddy...len nech to neobsahuje slovo drobek

Web

Re: azk180

Taky jsem to pomazal. Smažu i tohle až si to přečtete. Jinak dík za poklonu. smile