(upravil antonio 26. 7. 2009 14:21)

Téma: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Zkusím založit nekontroverzní téma... proběhlo tu hodně hromadek a kupovaly se i vcelku zajímavý reproně... postavili jste někdo něco od tý doby z nich,nebo taky zatím jen uloženky? V projektech tu nic novýho z těchhle repráků nevidím (spíš většinoujen TVM a věci koupený tady) a ani se nikdo s nějakema novejma miláčkama nepochlubil.. Tohle vlákno je právě o tom podělit se co jste kdo spáchali a jak jste s tím spokojení. smile

Dovolil jsem si rozšířit působnost dredu nejen o výsledky zpáchané z hromadek.
admin

Není co dodávat...

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Noo, já jsem taky lajdák, ale do začátku 2009 bedny dofrézuju a pak pojedou na lak. Potom "už jen" naladit vexli na SLS12+L15+NEO3 smile

http://img397.imageshack.us/img397/4521/dolepenokd8ra1.jpg

(upravil dawsoo 12. 12. 2008 18:49)

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Frank: No ale už se bedny pomalu rýsujou ... dobrý

Není co dodávat...

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Frank
Dobrý to máš, co to bude za lak.Budeš to mít na podstavcích?

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Dokken: Joo, lak, to je problém. Nemám zkušenost, proto to nechám na člověku, co se líp vyzná. Zatim ještě nevim co přesně. Hlavní je aby to dopadlo dobře smile Vidina je černá barva polomat až lesk.  Jinak podstavce jsou vlastně stejný konstrukce jako bedny akorát o 20cm nižší, uplně stejnej design.

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Lakovaná (díky Davide) L15 + 29TAFC/W - zatím teda v pasivu ( a pravděpodobně to tak na dost dlouhou chvíli zůstane "o( ).
Dokud nekoupím černý vruty tak fotky nebudou, s sříbrnejma to vyapdá hrozně...

(upravil Kocour 12. 12. 2008 23:15)

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Toz se take pochlubim. Neco mam z hromadky neco uz z drivejskaz Xavianu:
*
A toto se pomalu dokoncuje, Ekta Grande od Troelse, cekam jeste na XT25 z posledni hromadky a kondenzatory z Intertechniku:
**

Je na tom jeste dost prace ale o vanocich by to mohlo hrat.

A neco ze stavby:
*

ruzne DIY repro

Web

(upravil dawsoo 12. 12. 2008 22:24)

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Kocour:
No panečku, tomu řikám pěknej projekt!!

Já z hromadky zatím neměl tady přímo nic... tahle MADI IV je má první tady... jen jsem od pistolníka vzal nějaký věci a blbec zbrkle prodal za hubana big_smile teď brečim že nemam z čeho dělat big_smile Jinak klucí super vcelku zajímavý čteníčko smile jen tak dál..

Není co dodávat...

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Dawsoo, tesim se na to jak malej jarda a od brezna jsem na tom stravil temer kazdy vikend, Troelsovi verim,ale jak to nebude hrat tak to budes muset poladit. V tuto chvili jsou celni panely i podstavy v cernym plnici a dyhovani komplet hotovo. Dneska dorazil Basotect takze jeste dodelam tlumeni a pomalu muzu lepit cela. Jen ty Vify to brzdi, napred chci vyfrezovat diry, pak lepit cela.

ruzne DIY repro

Web

(upravil dawsoo 12. 12. 2008 22:40)

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Těm co už finišujou nebo maj aspoň věci doma na hromadě moc moc závidím smile

Klon:
Mě neděkuj nemáš vůbec zaco prosimtě... Už ti to hraje? Jestli jo povídej přeháněj... můj typ a odhad podle těch repráků je že určo budeš spokojenej se středama viĎ? big_smile

Kocour:
Přesně vím o čem mluvíš!! Ani nevíš jak já se vždycky těšim na první puštění big_smile ... Troelsovy věci si myslím že jsou v klidu nemusíš se vůbec bát vybral si hezký bedničky opravdu smile Dej jim tak 14 dní na rozhejbání aspoň nový repráky hrajou vždycky trošku tvrdě a prkenně.

Není co dodávat...

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Repráky na tento http://www.troelsgravesen.dk/W1500_97.htm projekt čekají přes půl roku ve skříni na výhybku. Prachy za první pokus ukradl Pavolko, Tondova grupa se nekonala, tak snad teď matroš dodá JJJ - je tam sériová vyhýbka se specialitama z interetechnik a nerad bych to něčím nahrazoval. Až se to dokončí, budu hledat rovnocenného zesilovacího partnera - měl bys, Davčo, nějaký tip z komerčních zesilovačů? Nemusí být extra výkon, DPA 222 by byla jistě dobrý, ale druhé kolo desek se (asi?) nechystá a i kdyby, nějaké zakázkové hranolky a podobné to dost komplikují, raději bych něco hotového.

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

lada:
Tak to je teda taky pěkně trnitá cesta .... jsme to stejně blázni co všechno podstupujeme kvůli muzice na doma co? Hele naprosto s klidem a čistým svědomím ti pokud by ti nevadilo stavět vřele doporučuju symoiuše enhanced ala pistole... vím že tady kolem toho bylo trošku rušno,ale opravdu neznám nic ve stejný cenovce nebo stejně drahýho v nákladech co by ho přehrálo Já hraju na Electrocompaniet a symouška stejně jako x dalších zesíků jsem měl možnost přímo porovnat a opravdu mě překvapil ... z hotovek vybrat je vždycky hrozně těžký když je člověk nezná (což většinou tak je a poslech v cizím prostředí na cizím aparátu je sice vodítko,ale obraz celkovej to nedá) ... je to o tom jakej máš rozpočet a představu jestli dělenec nebo integráč ... a z druhý ruky pak je to hlavně o tom mít připravený nějaký kačky a hlídat jako ostříž jestli někdo něco neprodává hezkýho za slušnej peníz...a včas jako dravec po tom hned skočit. Je to sice cenově už hodně palba ale myslím že i přes pokročilej věk by to mohlo bejt výborný kolem 20k kdyby to pustil ... z lopuchu:  http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=hifi … p;to=10074  ... č.10060

Není co dodávat...

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

k tomu projektu se skenspíkama bych asi měl časem zesík . Ale nebude to zadarmo - přesněji bude to dost... drahý.
A je rozhodně dál než enhanced symasym ! (nemám důvod kecat, oboje jsem konstruoval wink )

(upravil Kocour 12. 12. 2008 23:08)

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

lada:
se zesilovacem jsem na tom stejne. Pro zacatek jsem poridil staricky Marantz PM-35 MkII. Ale moduly na Dispre 2 uz jsou doma a delam si zalusk na NAD 214 od Micra po vanocich, snad se do te doby neproda. Za ty kacky pry dobry zesilovac. Stavet maximalne z modulu (Siclair praskl ze pracuje na novem Mosfetu). Kazdopadne ty Ekty (jdou az na 3 Ohmy) pry chteji neco vykonejsiho a stabilniho.

Pistole:
prosim o nejake podrobnosti na email. Diky

ruzne DIY repro

Web

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Pistolníkův zes ten o kterým je řeč je opravdu top.... kerej snese srovnání prakticky s čímkoliv.

Není co dodávat...

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Dawsoo, Pistole:
o tom zesilovaci mi radsi ani nerikejte, tento rok chci porizavat byt a vy me nutite vybrat mensi jen aby zbylo na zesilovac smile

Jinak rad bych je nechal casem promerit, minimalne abych zjistil jak jsem trefil ladeni ozvucnice.

ruzne DIY repro

Web

(upravil pistole 12. 12. 2008 23:27)

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Dawsoo bude ta správná osoba na měření smile jinak já s tím prodejem nespěchám mám doma ještě nějakej matroš na další dva zesy a dělám je tak s frekvencí maximálně 2/rok  .... Člověk se snaží neustále na tom pracovat a zkoušet nové věci a nebaví mne se vrtat už v hotovém kusu... Většinou zkouším různé typy koncových tranzistorů a tak  (teď mne například lákají ty nové audiograde STM ....)

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Ale aby jsme neodbíhali od tématu... co kdo dalšího klucí máte pěknýho?

Není co dodávat...

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Hraje, ale zatím jen jedna bedna, příští víkend to dotáhnu, osadím druhou a výhybku namontuju na kus překližky.
Chtěl jsem aby mi to na vánoce už hrálo, takže jsem ukecal luikase (díky) a za večer jsem spláchli nějaký takový dost slušný provizorium. Ten samej večer jsem odmotal cívky ze zásob a další den ráno byl koupit zbytek - v prodance jsem nechal 700, matroš na obě bedny. A odpoledne to už hrálo "o).
Jak to hraje hodnotit zatím nebudu, jedu mono, krmím to z notebooku a poslouchám v krysí díře na Strahově.... Ale vidím to optimisticky smile.
Dělení velmi lehce nad 2k, středobas 3.řád + RLC, vejška 2.řád (oboje elektricky).

Re: Hromadky a co z nich postaveno + všeobecně co kutíme?

Já mám těsně před dokončením Swifty, snad je dodělám synovi pod stromeček. Jednu někteří viděli v létě na měření s dr.Sýkorou.