Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

Jak ohodnotit tento zesilovač: http://www.ne.jp/asahi/evo/amp/el509/intro.htm se zkreslením 0,004% při 1 W a maximálním výstupem 165 W ? Má smysl se pokusit o totéž ?

Re: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

Že bych musel s dotazem na Slovanet ?    (Tam jsou elektronky skoro tabu !)

Re: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

スクリーングリッド電流とプレート電流を一緒に出力することで、, co chseš na tom komentovat, Aleska San ?

Web

Re: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

no sice strojový překlad ale aspoň něco. http://translate.google.cz/translate?u= … &tl=cs

Re: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

V brzké době budu mít na měření něco podobného, jen s kupou 6S33S. Tak jsem zvědav. Takové topení příjde teď vhod smile.

Web

Re: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

Tady nejde o překlad (ten umím), ale o kvalifikované posouzení toho zesilovače - zkreslení 0,004% při 1 W je vyjímečné i pro tranzistory. I ostatní parametry jsou více než dobré. Uznávám, že je to zesík udělaný tak, aby plně využil 100V japonské sítě, ale na druhou stranu je to první plně symetrický lampový zesilovač a já mám zvuk elektronek rád. Takže jaký kdo má názor ? Stálo by to za to jej udělat ?

Re: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

To Sendy: Pochlub se, chápu že jsou to kamínka, účinnost minimální.

Re: Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

Aleska napsal:

Tady nejde o překlad (ten umím), ale o kvalifikované posouzení toho zesilovače - zkreslení 0,004% při 1 W je vyjímečné i pro tranzistory. I ostatní parametry jsou více než dobré. ...

Nemám chuť se v tom teď moc hrabat, vypadá to dost zajímavě, i přes některé výhrady... nejsou tam zdaleka všechna měření, která bych viděl jako základ, hlavně mne zajímá ne THD, ale rozvoj složek, a pak pár dalších věcí.

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Elektronkový zesilovač s minimálním zkreslením ?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£