Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 54 z 54]

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Neskoro, uz mám (na 90% hotovú) 70l bedňu a je to takisto krava. Vonkajsi objem ma totiž cez 145l smile
A ako sa zmenil zvuk vo väčšej ozvučnici?

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Tak, sub je konečne hotový! Čo poviete? http://img209.imageshack.us/img209/9553 … subab4.jpg
dBmax: Spoznávaš svojho bývalého krásavca smile ?

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

To máš k tý televizi, co vykukuje? smile

Web

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Nooo, obcas aj k nej (a co mas proti poctivej TESLA COLOR aj s DO smile ). Je trosku predimenzovany k tym mojim stojanovkám ale so subom som chcel mat do buducna pokoj.

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

A jak jsi spokojený se subíkem? Mě se líbí.

Web

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Este som nemal cas poriadne ho otestovat a ani nemam kvalitny zdroj signalu. Iba  stereo integrovana zvukovka a signal taham zo sterea do aktivnej vyhybky subu. Ta zvukovka ma asi spodne pasmo zoslabene a skreslene lebo ho nedokaze poriadne vybudit, resp. dokaže ale moje bednicky uz nevladzu. Pri vyssej hlasitosti sa mi zda signal taky skresleny a zahuhlany, dufam ze to bude len ta zvukovka. Chcem kupit AUDIOTRAK PRODIGY 7.1 HIFI a napajat ho priamo vystupom urcenym pre sub, bude to lepsie?

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

nazdar marečku, nič neboj nezabudol som smile riadne bednisko si preňho urobil dobrá práca kámo ! A len takú bokovku na koľko Hz máš naladený ten brko ? len tak informačne  ...

Web

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

tak ako mi radil antonio: 70l a BR 12x27cm, ladene na 35Hz. Pri prechadzani generatorom je to celkom masaker, ale pri hudbe sa to zlepsi (dufam)kupou zvukovky.
A tá bedna je krava, to ti poviem. Je zo 4 cm MDFky a vonkajsi objem je pekne cez 145l smile

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

na mě nebo mirula nemáš... o checkovi už ani nemluvně, ale ten v tom má zase 18"....

Web

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

No já bych to 12LX nepodceňoval wink Vsadím boty, že by labinu roznesla lol

Web

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

v muzice asi jo. ve filmech asi ne smile

Web

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Škoda, nahodil jsem udičku a myslel, že se chytneš lol
Ale asi to bude jak píšeš ... Nejde srovnávat nesrovnatelné.

Web

(upravil mirulu 1. 12. 2008 19:39)

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Musim teda uznat, že na muziku si manuálně ořezávám ve svym subu spodní pásmo na 30Hz, dost nahrávek je fakt na hovno s bordelem dole a já ho pak slyšim smile, takže určitě máš na hudbu kvalitní "hrombednu", moc se mi líbí vzhled tý Beymy. Pěkný

Web

(upravil marecek1984 1. 12. 2008 20:54)

Re: ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Ked porovnam svoj minuly sub tak tento sa tvari ako keby nehral a je to bomba, na druhu stranu ten predtym lietal a nic len huuu-huuu.
Úžasna kontrola nad membránou.

Příspěvky [41 až 54 z 54]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » ktorý z týchto 3 repro mi poradite?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£