Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

RSS

Příspěvky [141 až 158 z 158]

(upravil little 15. 10. 2008 18:37)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Hmm, ten mi bohužel jaksi nedošel (můžu se u p. Krause zeptat, kam se zatoulal), ale mám přímé porovnání s LM3886, 1875, TDA2030, 2050 a spousta dalších IOček a několik hybridů. Nad limit ho rozhodně nenapájím. Vešel jsem se krásně do +-100V (napájím jej +-50V), nad limit jsem si myslel, že napájím aktivní výhybku z EZKčka, ale vypadá to že ne. smile Ten trapnej plech, kterej jsem tu před několika týdny řešil ho uchladí naprosto famózně. Ten plech se prostě vůbec nezahřeje, to samé se týká koncových tranzistorů, jsou naprosto chladné, což je paráda. Chvilku jsem na tomhle modulu zkoušel i moje 8 ohmové bednisko s ARN150+DT-99 a musím říct, že jsem se musel hodně krotit, abych ihned nezvednul telefon a neobjednal si další dva moduly na stereo zesík. Nevím co k tomu dál napsat. Až to bude opravdu naprosto do puntíku dořešené, klidně Ti pošlu foto kompletně osazeného subwooferového modulu. wink

hranatybraska: Pokud mi napíšeš přesný postup, kterým jej i takový laik jako já může změřit, rád to udělám a výsledky do tohoto threadu upnu. smile

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Aha, napájení jsem poplet s výhybkou... Každopádně to měření by mě zajímalo. Dál taky srovnání s SPM250 smile Mohl byste taky někdo rozepsat výhody/nevýhody buzení LME49810 (vs. LM4702 vs. diskrét)?

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Pošli mi spodní a horní kryt toho zesilovače, ovládací tyčku k přepínačům DIRECT, zbytek šroubů, knoflíky a vůbec všechno, co do toho ještě patří.. Až to budu posílat, chci to posílat vcelku a sešroubované, protože tak je to nejméně zranitelné. Kdybys mě poslechl a poslal to vcelku, nemuselo se to stát. Na fotce nic pochopitelně vidět není, protože je to focené kolmo shora.
Kastli i pokřivený přední panel jsem jakžtakž vyrovnal, na předku to moc poznat nebude, na zadku jo, ten dostal větší ránu. Celý je to ale zkroucený, tak to musím dorovnat paličkou podle spodního krytu a dopasovat horní.
A hoď sebou.

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

To už to máš komplet opravený a vytuněný? Upřímně, furt se mi nechce věřit, že to někdo takto zabalené zkurvil, dokud neuvidím fotku, neuvěřím.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Levý zadní roh jsem ještě nespravil, tak ti ho blejsknu.
Už je to všecko na cestě ???

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Prosímtě, nechápej to špatně. Neříkám, že nevěřím Tobě, říkám, že nechápu a vlastně ani doteď nevěřím, že to ta pošta mohla takto zabalené rozsekat, ale klidně to blejskni, ať se na to můžu předčasně připravit. Nic neslibuju, ale doufám, že to ještě dneska stačím poslat. Pokud tak učiním, určitě Tě budu informovat.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Přesně jak jsem čekal. Dneska jsem nestíhal vůbec nic a zítra to bude ještě horší. sad

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Proč jsi to vlastně neposlal komplet? Nějak to nechápu. To se za ten dekl a čudlíky stydíš nebo co?

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Ne, jen jsem nechtěl sinclaira těmihle blbostmi zatěžovat. Takhle mu přišel zesík, do kterýho se mohl rovnou pustit a nemusel řešit otvírání deklu, odendavání točítek atd.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Kde mám ten zbytek toho zesu????

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Mno, vždyť jsem říkal, že na to zase tolik nepospíchám. Ty už máš ten zesík z elektrického hlediska kompletní? uui

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Jistě, dávno. Myslíš, že jsem nějaká píča nebo co?

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Kdepak, jenom se slušně ptám, nemusíš na mě hned vyjíždět. smile Bohužel nevím kam dřív skočit, takže pravděpodobně to pošlu až v pátek. Sorry

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Little, co taková malá recenze na Krausovic modul s odstupem času a nějakou fotečku navrch?

(upravil little 30. 11. 2008 14:45)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Recenze by měla obsahovat i nějaké naměřené hodnoty, nejen pouze subjektivní dojmy. Já v současné době bohužel nejsem schopný žádný z důležitých parametrů modulu změřit, obávám se proto, že by taková iniciativa skončila v Hlodníku. O fotku mě prosímtě nežádej, z elektrického hlediska je sice ten SW už hotový, ale z estetického nikoliv. A jak jistě víš, místním expertům se líbí pouze načančané věci (a to i za cenu špatných el. vlastností).   hmm

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Ty máš ten modul v subu? Ne jako monoblok v krabici? Fotky mi můžeš poslat na mejla, šířit je nebudu.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Mám jej v subu. Fotky bohužel posílat nebudu, už jednou jsem se na tomhle fóru spálil, proto podobnou chybu nehodlám opakovat. Promiň

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Mě zajímá hlavně ten modul, ale respektuju to, to je jasný.

Příspěvky [141 až 158 z 158]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£